bozaowieczka
bozaowieczka
  10 lutego 2019 (pierwszy post)

Czy jest abłam w grzechu bablam? Kiedy wreszcie demony wymyślą własne jakże gustowne widzianka cielesne, różne od ludzkich?(Rozumiem brakuje inwencji i nic Panu Bogu nie dorówna, ale wysilcie się, możecie czerpać z Archiwum X) Kiedy pasożyty-demony zostaną oddzielone od dusz ludzkich? Dlaczego demony są gorsze od zwierząt? (Bo nie mają wstydu przed sadyzmem) Diabeł x zło= blehhhhhhhhhhhh Boże chroń dusze ludzkie od piekła. Ciebie prosimy.... Tęsknotą za Bogiem i dla Niego miłość, harmonia=piękno. A demonom kop w zadek i na księżyc, z dala od ludzi. ...Ciebie prosimy...... czy to prawda, że lucyfer zapoczątkował dynastię głupoty? Czy jest ball-ast, zaklęć ciast? Co u lucyferma, jak się ma świnka? Ale wszyscyśmy ludźmi, więc mogę sobie ciskać w diabły, prawda? ;)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 lutego 2019

Odstaw przyjacielu twarde narkotyki, zrujnujesz się.

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  10 lutego 2019

Po co się taplać w agonii odmętu,skoro na świecie jest tyle zamętu. ?Kiedy dojdziesz do pierwszego zakrętu nie unikniesz nań błędu.Miarą ludzką dusz tęsknoty nie umierzysz ,a jedynie zawierzysz ,że z fundamentu twej nadziei na mokradłach baziei,słowa kaznodziei nie dosięgną tej idei.

bozaowieczka
bozaowieczka
  10 lutego 2019

Narkotyki, alkohol, nikotyna, seks, oszczerstwa, poziom wyzbycia się wstydu, kłamstwo, agresja, brak sprawiedliwości, hałaśliwość, fałszywe dźwięki, brak dojrzałości, brak prawdy: są to dla mnie tematy za ciężkie. Świat w którym żyje Bóg i ludzie taki nie jest, takie bagno tam nie istnieje.

Świat z przeszłości, mieszkanie stworzone przez Boga dla ludzi jest bez porównania piękniejszy i czysty od grzechu. Tęsknota jest miłością do Boga i wyrażeniem nadziei powrotu do Stwórcy. Wrócę, wrócę do Boga i odzieje mnie w "szaty niewinności" abym mógł zamieszkać z Nim i ludźmi. Oby każde stworzenie Jego było gotowe stanąć w świetle Bożej sprawiedliwości i mądrości.

Pokój duszom ludzkim.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 lutego 2019

Gwoli ścisłości, przedawkowany bóg też jest twardym narkotykiem.

Podejmujesz wyzwanie?
GRADEK83
GRADEK83
  10 lutego 2019

Mam kaszel muszę wyzdrowieć

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.