homoangelicus
homoangelicus
  15 grudnia 2018 (pierwszy post)

Jakie jest wasze postrzeganie piękna człowieka?

homoangelicus
homoangelicus
  15 grudnia 2018

Wg mnie piękno jest harmonią, wystrzeganiem się zła i zbiorem cnót. Jeżeli chodzi o fizyczność, to takie które nie jest wulgarne, nie narzuca się, nie krzywdzi drugiej osoby np. wzbudzaniem pożądania, wyzbyte jest sztuczności (makijaże, biżuteria, kolorowanie włosów itd.) i w zachowaniu, nie jest ani dziecinne, ani stetryczałe. W mowie nie kieruje się agresją, kłamstwem, nie kokietuje bo jest szczere i uczciwe. Ot ideał piękna. d83dde0a Kto taki(pełen cnót) jest ręka do góry?

homoangelicus
homoangelicus
  15 grudnia 2018

Tacy ludzie istnieli 25 lat temu. d83dde0a

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  15 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie jest wasze postrzeganie piękna człowieka?

Piękność jest, a w środku diabeł siedzący. Przekonałem się o tym wiele razy, takie jest moje postrzeganie co do piękna człowieka. Piękno jest wtedy jak człowiek, brzydki ładny und Biedny - bogaty się szanują a nie gnoi bieganego bogaty. Szacunek do bezdennych/niepełnosprawny pomagając im to jest piękno człowieka, a nie plucie na nich itp.
HardStyled83ddd0a
homoangelicus
homoangelicus
  15 grudnia 2018
Owad
Owad: Piękność jest, a w środku diabeł siedzący.

Prawdziwe piękno nie rani, czytaj nie wzbudza grzechu. d83dde0a Takie jest moje zdanie, masz prawo mieć swoje.
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  15 grudnia 2018

Tylko niewidomy od urodzenia moze dostrzec w człowieku głębokie piękno. To że widząc coś nam się podoba na oko to tylko ułuda... Tylko czy uroda jest od Boga czy Szatana?

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  18 grudnia 2018

Już ci pokazałem jakich określeń używacie: "ru... bym, muszę kupę później się przywitam" , pominę twoje Gradku "Ewa opier... jabłko Adam"itd. Ty jesteś pięknem wewnętrznym? Daruj sobie.... bo to śmiech na sali. I tak jeszcze za mało widziałem z tego co mi "zaoferowaliście", bo zła nie zamierzam poznawać i zwyczajnie powoduje u mnie odruch wymiotny.

Takie komentarze, posty, wiadomości PW, można usunąć poprzez wprowadzenie "cenzora", programu który kasuje wulgarne treści w waszym portalu. Przy tej "technologii" :) smart to chyba zadanie proste. Wulgaryzmów w j. polskim znacie więcej niż macie rzeczywistą ilość lat. :D

Nawiązując do Twojej wypowiedzi Bazyliszku. I dusza, i ciało jest dane od Boga. Gdyby szatan mnie stworzył, spierdzieliłby wszystko na maksa, po to by poniżać, całe szczęście nie posiada "iskry Bożej" :) .
Pan Bóg mnie wszystkiego uczył, jak być wrażliwym, pokornym, jak czuć sercem - czyli kochać. Jakoś mam zakodowane jak się zachować stosownie w sytuacji by kogoś nie urazić (pomijam te bzdety o łyżeczkach w restauracji, czy innych bzdurach) lub nie skrzywdzić, zwłaszcza gdy widzę reakcję na zachowanie swoje lub innych. Harmonię zewnętrzną też docenię, tego tutaj nie dostrzegam. Zresztą pochodzę z Bożego świata, tam takich wad i grzechów nie ma, a ten świat jest od początku parodią. Na złośliwości nie reagowałem, bo myślałem, że pochodzą od ludzi. Teraz złośliwość zostawiam wam, nie mój problem.

MilosciBezGrzechu
MilosciBezGrzechu
  18 grudnia 2018

Nadzieja jest piękna, z piekła potrafi uczynić raj....

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.