ToTylkoYo
ToTylkoYo
  15 grudnia 2018 (pierwszy post)

Moja dobra koleżanka (narzeczona mojego naj kumpla) ma za niedługo 30 urodziny, wymyśliłem sobie na prezent dla niej coś takiego co na zdjęciu.

Czy kobieta na 30 ucieszyłaby się z tego, czy bardziej znienawidziła?? Prezent na 30 według mnie musi być troszkę z jajem. Tylko nie wiem czy karteczki w kształcie serca, czy inne wzory xD Ewentualnie wysłucham uwag lub propozycji co chciałybyście dostać ;)

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy kobieta na 30 ucieszyłaby się z tego, czy bardziej znienawidziła??


Zalezy, czy ma poczucie humoru, czy nie :)
I jak bliska jest Wasza relacja :)

Osobiscie bym sie nie obrazila dostaja taki zestaw od chlopaka, bliskich przyjaciol, czy znajomych, od kogos dalszgo... hmmm... mogloby mi dac do myslenia.. :P
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  15 grudnia 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: hmmm... mogloby mi dac do myslenia.. :P


Tobie do 30 to jeszcze daleko d83dde01
Przy mnie każdy ma poczucie humoru xD Ona ma go z pewnością. Nasza relacja to nic więcej jak tylko znajomość od 11 lat, jak pisałem narzeczona mojego kumpla :D więc nie wiem jaki wzór tych karteczek, ale myśle, że serduszko to ogólnie dla kobiet, nie zależnie od sytuacji d83dde1d
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 grudnia 2018

W tej sytuacji mysle, ze prezent powinien byc strzalem w dziesiatke :)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  15 grudnia 2018

Napisz w dliu twoich kolejnych osiemnastych urodzin zycze ci co rocznej osiemnastki XD i gitara jakies wino Carloo Rossi czy jak to sie pisze i nedzie serduszek jej nie dawaj to nie konkurs adwentowy Bozi nie wylisuje.

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  15 grudnia 2018

Zamiast serduszek gwiazdki albo kwiatki serduszka pod walentynki bardziej...

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  16 grudnia 2018

Serduszka do wywalenia i kosmetyki przypominające jak jest stara też.

Każda kobieta chyba potrafi sobie ogarnąć kosmetyki pod własną cerę.

Lepiej pomyśl o jakimś oryginalnym zapakowaniu. Zrób pudełko ze skrzynki po owocach czy kup nawet jakieś.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kruszynagrazia
Posty: 2 (po ~37 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
wpis jest ukryty
kruszynagrazia
Posty: 2 (po ~37 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
wpis jest ukryty
Memory1992
Memory1992
  22 grudnia 2018

Widziałam dużo takich waśnie prezentów na necie pod Wesele czy chrzciny...Na urodziny też spoko.Jeszcze brakuje kuponu totolotka-na szczęście ;d

Memory1992
Memory1992
  22 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 16 kwietnia 1100

ale że serduszka dla dziewczyny kolegi to tak troche dziwnie xD no ale ladnie wyglądają w sumie te serduszka i o ile kolega sobie czegoś nie pomyśli i cie nie pobije to mogą zostać ;d

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  22 grudnia 2018

Nie no, serduszka zmienię jednak :D jakieś różne wzorki powycinam ;)
I już jest w przygotowaniu to co pisał Dyktator. Zamiast gotowego pudełka robię skrzynkę z desek paletowych, potem ją wyszlifuję, opale i pomaluję lakierem. Jeszcze sie zastanawiam nad automatycznym wystrzałem serpentyn po otwarciu, ale na to sie chyba zdenerwuje jak będzie musiała sprzątać d83dde02

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  25 grudnia 2018

Yoyo, wszystko ok, proponuję tylko do "Zestawu psychofizycznego wsparcia dla kobiet po 30" dopisać -"czyli ostatnie podrygi konającej ostrygi", a na kosmetykach Dermiki "Dla zachowania młodości" dopisać-"nie miej złudzeń kochana, nie pomoże puder róż, kiedy gęba stara już", reszta ok

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.