PomocnikFotki
PomocnikFotki
  7 grudnia 2018 (pierwszy post)

Serdecznie zapraszam

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: Kiedy Królowa Hajdparku (osoba wyżej) zaślubi Króla Hajdparku nijakiego Owada (na podstawie listy top autorów https://fotka.com/forum/hydepark/autorzy/top) oraz czy zostaniemy zaproszeni na ślub?

Będę udawać, że tego nie widziałam. :D
gregbond
gregbond: można spróbować powiadomić o tym

Przekonałeś mnie, mam nudny dzień to mogę komuś pomarudzić. :ninja:
gregbond
gregbond: Po co to komu?

Btw. jak to po co? To jest niezbędne do użytkowania serwisu! Często piszę komentarze u innych użytkowników i nigdy nie wiem czy mi ktoś odpowiedział.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
PomocnikFotki
PomocnikFotki
  8 grudnia 2018

@BAZYLISZEK - Nie masz czym się przejmować i sugerować końcówką ( pl. ) ( com ) ponieważ jest to połączony serwer .

@jestemwczorajsza - Przykro mi lecz nie zajmuje się tego typu wiedzą oraz informacjami proszę zgłosić się do https://fotka.com/przyjaciele#forum_przyjaciele
@DyktatorMody Proszę nie reklamować się po przez linki
@gregbond Proszę mnie zrozumieć mam też inne obowiązki. jeśli mnie nie ma online zapraszam do działu https://fotka.com/przyjaciele#forum_przyjaciele tam też udzielą pomocy

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  8 grudnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: , mam nudny dzień to mogę

Trzeba było iść w miasto obejrzeć się za choinką.
praksyda
praksyda
  8 grudnia 2018

jebłam. xd

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  8 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: @DyktatorMody Proszę nie reklamować się po przez linki

Nie czytasz z zrozumieniem, Złoty (Dyrektor) się nie reklamuje po przez linki to nie jego link, tylko podał link gdzie możesz spróbować na początek swoich możliwości, jeżeli takie dostaniesz jako MOD (Kamerki).
Konto usunięte
Konto usunięte: @gregbond Proszę mnie zrozumieć mam też inne obowiązki. jeśli mnie nie ma online zapraszam do działu https://fotka.com/przyjaciele#forum_przyjaciele tam też udzielą pomocy


Ameryki tym nie odkryłeś.
Konto usunięte
Konto usunięte:


Teraz jesteś online i mam pytanie, jak ustawić suwak wieku tak żeby mógł szukać osoby tylko w wieku 31 do 31 lat jak to zrobić jest tylko różnica wieku do minimum 3 lat, bardzo proszę o pomoc.
Konto usunięte
Konto usunięte: xd

Ale żyjesz :)
HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: @jestemwczorajsza - Przykro mi lecz nie zajmuje się tego typu wiedzą oraz informacjami proszę zgłosić się do https://fotka.com/przyjaciele#forum_przyjaciele

Proponujesz abym zglosila sie sama do siebie?
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: , mam nudny dzień to mogę Trzeba było iść w miasto obejrzeć się za choinką.

Mam od tego ludzi!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: @DyktatorMody Proszę nie reklamować się po przez linki

Ale ja wstawiłem link wewnętrzny do Fotki. Też takie wklejasz. Co nam teraz grozi za to?

Pytanie 2: Przyczepiło mi się takie niebieskie oko do nicku. Co to znaczy i czy mam się bać?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: @DyktatorMody Proszę nie reklamować się po przez linki

Ale ja wstawiłem link wewnętrzny do Fotki. Też takie wklejasz. Co nam teraz grozi za to?

Pytanie 2: Przyczepiło mi się takie oko do nicku. Co to znaczy i czy mam się bać?

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: Mam taki problem dlaczego jak wchodzę na fotka .pl to wyskakuje mi fotka.com COM to pewnie komuchy jakieś

Drogi Bazyli! To oznacza że siedzą tutaj komentatorzy. Głownie Panowie roszą Panie do tańca.

gregbond
gregbond: Po co to komu?
Użytkownikom!

Konto usunięte
Konto usunięte: jebłam. xd

Dobrze że nie wchodzisz na dział Seks. Jest nowy regulamin i połowę rzeczy wolno a połowy nie wolno i musimy sprawdzać ogłoszenia co będzie robione.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  8 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: Już myślałem, że napiszesz że jak wchodzisz na fotka to żadna Cię nie chce.

Do tej kwestii jeszcze nie doszedłem :D ALe kolega jest od programów i pewnie mi na takie pytanie by nie znalazł sensownej odpowiedzi :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: @BAZYLISZEK - Nie masz czym się przejmować i sugerować końcówką ( pl. ) ( com ) ponieważ jest to połączony serwer .

Dziękuję za rzetelną i wyczerpującą odpowiedź jak będziesz startował na moderatora to masz mój głos :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jebłam. xd

wstawaj wstawaj nie udawaj...wstałaś? wstałaś! udawałaś!!!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: Do tej kwestii jeszcze nie doszedłem :D

Kwestie społeczne są najtrudniejsze na tej społecznościówce np. jak pogodzić Króla z Królową to temat tabu.

Kurdę jeszcze bana dostanę za podwójny post. :policjant: Chciałem edytować a nacisnąłem dodaj post. :run:
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: BAZYLISZEK: Do tej kwestii jeszcze nie doszedłem :D Kwestie społeczne są najtrudniejsze na tej społecznościówce np. jak pogodzić Króla z Królową to temat tabu. Kurdę jeszcze bana dostanę za podwójny post. Chciałem edytować a nacisnąłem dodaj post.

Co to za sugerowanie wyimaginowanych rzeczy?
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 grudnia 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co to za sugerowanie wyimaginowanych rzeczy?

A kiedy ostatnio go cytowałaś?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  9 grudnia 2018
DyktatorMody
DyktatorMody: jestemwczorajsza: Co to za sugerowanie wyimaginowanych rzeczy? A kiedy ostatnio go cytowałaś?

Robisz mi statystyki? Praksyde chyba tylko raz w zyciu cytowalam czy to oznacza, ze toczymy wojne? :D
To niezle wnioski wyciagasz Rysiu.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  9 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: @gregbond Proszę mnie zrozumieć mam też inne obowiązki. jeśli mnie nie ma online zapraszam do działu https://fotka.com/przyjaciele#forum_przyjaciele tam też udzielą pomocy

Jak chcesz być pomocnikiem będąc offline? Przykładowy pomocnik bywa parę godzin dziennie na fotce, nie zostawia użytkownika bez odpowiedzi znikając jak już dopytuje jaki problem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. jak to po co? To jest niezbędne do użytkowania serwisu! Często piszę komentarze u innych użytkowników i nigdy nie wiem czy mi ktoś odpowiedział.

Tu zawsze była kicha z tymi powiadomieniami, cały fb stoi na tych sprawnych powiadomieniach, a tu czasem nawet nie dostawałem info że ktoś dodał zdjęcie, a i z forum linki i grup nie działają na aplikacji. Dawniej było coś takiego jak Komentator usunęli i jak dobrze pamiętam po zmianach serwisu włączyli w powiadomienia.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  9 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Robisz mi statystyki? Praksyde chyba tylko raz w zyciu cytowalam czy to oznacza, ze toczymy wojne? :D To niezle wnioski wyciagasz Rysiu.

To mówisz że statystycznie zimna wojna. Dziękuję za rozwiązanie mojego problemu.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.