BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  24 listopada 2018 (pierwszy post)

Jaki jest was stosunek do tej jakże nagłośnionej ostatnio przez media ZDRADY znanego i kontrowersyjnego detektywa Pana Krzysztofa Rutkowskiego (58 l.) który rzekomo zdradził Maję Plich (33 l.) z dużo młodszą od siebie Dominiką ‘Wodzianką’ Zasiewską (28 l.). Czy związek tych dwojga przetrwa ten jakże burzliwy okres czy partnerka mimo to wybaczy a kochanka zostanie kochanką ?


Kontynuując temat jak wam się widzi osoba Pana Krzysztofa i fakt ogólnie ostatnio przyjętych zwyczajów łączenia się w pary dużo młodszych zazwyczaj partnerek lecz oczywiście bywają wyjątki gdzie partner jest młodszy.

Czy kobiety przełkną wszystko tylko po to aby się wypromować za wszelką cenę ?

Czy różnica wieku 25 lat z obecną partnerką i 30 lat z kochanką to spora jak dla was osobiście różnica czy związały byście się z kimś takim z miłości i czy tego typu związki są tylko przeważnie w gronie celebrytów ?

AnusToKupa
AnusToKupa
  24 listopada 2018

Generalnie jak dla mnie nasze pseudo elity/gwiazdy to gówno płynące rynsztokiem które bawi same lemingi.

Pan rutkowski jest tyle samo wart co te szlaufy. To nie są ostatnio przyjęte zwyczaje łączenia w pary.

BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  26 listopada 2018

Dziwi mnie fakt że kobieta mająca dziecko na trzy dni jedzie do obcego faceta poznanego na parkingu i spedza z nim kilka upojnych chwil a jak skonczyła sie znajomośt to teraz wielce oszukana sie czuje. Śmierdzi mi to ustawką aby tylko zainteresować media typu wp pudelek i inne badziewie tego typu.

Fradar
Fradar
  26 listopada 2018

Temat gorący jak gazy z mojej dupy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.