KowalikJa
Posty: 1 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KowalikJa
  20 listopada 2018 (pierwszy post)

Jest dziwna i nie sadze zeby ktos poznal kogos na poważnie?
Czy jest ktos kto mysli inaczej?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  23 listopada 2018

Portal na ktorym zaklamane i zakompleksione osoby moga znaleźć swoje miejsce i czasami byc kims. Cos dla zboczencow swirow i degeneratow.

kolorowy111
kolorowy111
  23 listopada 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: Masz na myśli wpadki ?... czyli jak wpadka to już jakaś gorycz porażki ?... Jak by tak było to prawdę mówiąc już dawno byśmy wyginęli a tak to naprodukowało nas z 7 miliardów i nie zanosi się aby było mniej.

Ty faktycznie jesteś tutaj z nudów. A teraz udowodnij że większość ludzi na świecie to dzieci z niechcienych ciąż, których nikt nigdy nie kochał.
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK
  23 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz udowodnij że większość ludzi na świecie to dzieci z niechcienych ciąż, których nikt nigdy nie kochał

To czy dziecko jest kochane czy nie nie zależy od tego czy zostało poczęte umyślnie czy bezmyślnie... To już indywidualne podejście matki, rodziców. Szkoda o tym gadać zwłaszcza Tu.
kolorowy111
kolorowy111
  23 listopada 2018
BAZYLISZEK
BAZYLISZEK: kolorowy111: A teraz udowodnij że większość ludzi na świecie to dzieci z niechcienych ciąż, których nikt nigdy nie kochał To czy dziecko jest kochane czy nie nie zależy od tego czy zostało poczęte umyślnie czy bezmyślnie... To już indywidualne podejście matki, rodziców. Szkoda o tym gadać zwłaszcza Tu.

NIechciane dzieci rzadko kiedy są kochane, najczęściej sa abortowane, porzucane albo chodowane
homoangelicus
homoangelicus
  23 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: mężczyzna powinien być maczo

A to dobre, mój Tato był inny. d83dde0a Przeważnie spokojny, serdeczny, miły dla obcych i kochający dla rodziny, nie było w nim nic z macho, po prostu w życiu kierował się miłością. Bardzo lubię taki typ faceta, który zna swoje słabości i umie z nich żartować, a mimo to wszyscy czuli się przy nim swobodnie i bezpiecznie. 2764
Te wzorce? Nikt nie wsadzi mnie w schematy....
homoangelicus
homoangelicus
  24 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Poważnie to świat z internetów różni się od rzeczywistości. Ludzie okazują tutaj agresję, zachowania dysfunkcyjne, kłamią ile wlezie tłumacząc to niewinnie "trolowaniem" d83dde0f, bądź żartem. Nawet moderatorzy, którzy powinni świecić przykładem i stosować się do regulaminu.
Czasem to co dzieje się w internecie ma realny wpływ na życie człowieka i jego relacje z innymi, dlatego powinny być czasem wyciągne konsekwencje.
Mnie ogólnie zaczęło to wszystko bawić, łącznie z tym jak ktoś mi wmawia jak wygląda jego zdaniem "PRAWDZIWY ŚWIAT". :D

Viato
Viato
  24 listopada 2018
KowalikJa
KowalikJa: Jest dziwna i nie sadze zeby ktos poznal kogos na poważnie? Czy jest ktos kto mysli inaczej?


Od 1410 roku nic się tutaj nie zmieniło!
kolorowy111
kolorowy111
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: mężczyzna powinien być maczo A to dobre, mój Tato był inny. Przeważnie spokojny, serdeczny, miły dla obcych i kochający dla rodziny, nie było w nim nic z macho, po prostu w życiu kierował się miłością. Bardzo lubię taki typ faceta, który zna swoje słabości i umie z nich żartować, a mimo to wszyscy czuli się przy nim swobodnie i bezpiecznie. Te wzorce? Nikt nie wsadzi mnie w schematy....

a dla czego wyrywasz zdania z kontekstu?
Viato
Viato
  24 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a dla czego wyrywasz zdania z kontekstu?


A dlaczego popełniasz tak oczojebne błędy? Idealnie wychodzi ci tylko kopiuj-wklej?!
kolorowy111
kolorowy111
  27 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: a dla czego wyrywasz zdania z kontekstu? A dlaczego popełniasz tak oczojebne błędy? Idealnie wychodzi ci tylko kopiuj-wklej?!

Popracuj nad brakuargumentozą, tam gdzie nie ma argumentów, tam sie wyszukuje błędów
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  28 listopada 2018

Fotka.pl to nieudany remake portalu z początków jego istnienia

fajnie się zapowiada - a okazuję się gimbo papką na która szkoda było pieniędzy i pozostaje sentymentalna wspominkową podróż do oryginału i refleksja jak świat zszedł na psy

...Ignorance is bliss...
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 grudnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Portal na ktorym zaklamane i zakompleksione osoby moga znaleźć swoje miejsce i czasami byc kims


pewnie czujesz się jak ryba w wodzie?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Cos dla zboczencow swirow i degeneratow.

szacuneczek za samokrytykę

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: NIechciane dzieci rzadko kiedy są kochane, najczęściej sa abortowane, porzucane albo chodowane


twoja opinia to efekt własnych przeżyć?

te z początku niechciane z czasem okazują się tymi najukochańszymi, życie pisze swój własny katechizm,

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 grudnia 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: BekaZciebieModzie: Portal na ktorym zaklamane i zakompleksione osoby moga znaleźć swoje miejsce i czasami byc kims pewnie czujesz się jak ryba w wodzie?BekaZciebieModzie: Cos dla zboczencow swirow i degeneratow. szacuneczek za samokrytykę

Zabolalo widze
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 grudnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Zabolalo widze

tak, piszę z OIOM-u, z wrażenia siadło krążenie, jestem zaintubowana

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.