TomaszFo
TomaszFo
  31 października 2018 (pierwszy post)

Prosze o komętarz mojego zdjecie plizzzz

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 października 2018

Reklamowanie tu swojego profilu jest zabronione a zdjęcia są jego częścią ale skoro tak bardzo się prosisz to sobie tu posiedź ;)

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Oceny zdjęcia masz na profilu to w czym problem? Postaraj się opisać a może będziemy mogli pomóc nowemu.

P.S. Nie martw się paniami które dają w 99,5% NIE, one już tak mają.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 października 2018
TomaszFo
TomaszFo: Prosze o komętarz mojego zdjecie plizzzz

Hehe no proszenie o komentarze,dobry jesteś. Powiem tak, z mojego punktu widzenia co zdołałem zauważyć to panie rzadko komentują zdjęcia Mężczyzny, a co do Merzczyzn jest odwrotnie piszą ich multum używając takie słowa : ślicznie, cudownie, słodziak, cudnie, sweetaśnie" napisz priw, masz ochotę, itd to mnie mdli....i odnoszę wrażenie ze po prostu co nie którzy jadą z automatu wklejajac to samo u innych.

Tak jak Złoty napisał posiedz trochę to może dostaniesz kilka komentarzy do zdjęć :-)
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Hehe no proszenie o komentarze,dobry jesteś. Powiem tak, z mojego punktu widzenia co zdołałem zauważyć to panie rzadko komentują zdjęcia Mężczyzny,

No ba. Nawet jak jej się spodobasz to i tak nie napisze do ciebie pierwsza bo jej nie wypada. Za to będzie np. wchodziła na twój profil milionpięcsetstodziewięćset razy. W najlepszym przypadku wdusi serce <3 ale i tak nie napisze.

A jak jej się nie spodobasz to potrafi wtedy napisać pierwsza ale taką dostaniesz wiązankę z rynsztoka że cytować tego się nie da. Same beep beep nie wiadomo ile razy ;)

Owad
Owad: odnoszę wrażenie ze po prostu co nie którzy jadą z automatu wklejajac to samo u innych.

Niektórzy jadą na schowku ciągle np. wstawiają tekst jakie ma ładne oczy pod zdjęciem gdzie ona tyłem stoi.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak jej się nie spodobasz to potrafi wtedy napisać pierwsza ale taką dostaniesz wiązankę z rynsztoka że cytować tego się nie da. Same beep beep nie wiadomo ile razy ;)


Nie do końca. Nie muszę jej się spodobać, tak da serce i będzie oczekiwać kiedy odwzajemnię żeby móc napisać tylko i wyłącznie np: chcesz zobaczyć moje sex fotki lub zapraszam na sex kamerki ehh co mam z tego, tylko tyle że mogę sobie zgłosić przy wiadomości :spam:

Pierwszej odpowiedzi nie mogę zacytować,chyba przez to słowo:
milionpięcsetstodziewięćset

Ale napisze tutaj Dokładnie tak jest jak napisałeś. Ile ja miałem takich sytuacji ohhh.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 października 2018
Owad
Owad: milionpięcsetstodziewięćset

Za trudne słowo dla Twojego telefonu?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Za trudne słowo dla Twojego telefonu?

Hehe nie chyba dla lapka HP.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.