BeYourSound
BeYourSound
  19 października 2018 (pierwszy post)

Wróciłem tu po bardzo długiej przerwie. Wracam przez sentyment, bo znam Fotkę od początku jej istnienia. Widzę dużo zmian. Widzę, że sporo FP już nie ma. Pewnie mój głos pójdzie w powietrze, jak strzał ostrzegawczy, ale czy nie lepiej byłoby wrócić do Fotki sprzed lat? W sensie wyglądu, funkcji, możliwości, etc. Pamiętam, jak dziś, jakie były tłumy... a dziś?

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wróciłem tu po bardzo długiej przerwie. Wracam przez sentyment, bo znam Fotkę od początku jej istnienia. Widzę dużo zmian. Widzę, że sporo FP już nie ma. Pewnie mój głos pójdzie w powietrze, jak strzał ostrzegawczy, ale czy nie lepiej byłoby wrócić do Fotki sprzed lat? W sensie wyglądu, funkcji, możliwości, etc. Pamiętam, jak dziś, jakie były tłumy... a dziś?

a dzis to se ne vrati, za duza konkurencja pewnie.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę dużo zmian. Widzę, że sporo FP już nie ma.

To fakt, zmian zaszło dużo co do portalu i FP.
Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy nie lepiej byłoby wrócić do Fotki sprzed lat? W sensie wyglądu, funkcji, możliwości, etc.

Również bym tak chciał ale wydaje mi się że to jest nie realne na dzień dzisiejszy i ogólnie w dalekiej przyszłości.
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, jak dziś, jakie były tłumy... a dziś?

Niestety nie ma tego kotła już co kiedyś, teraz to można policzyć osoby na obu dłoniach i to wystarczy :)
HardStyled83ddd0a
BeYourSound
BeYourSound
  19 października 2018

Jak jeszcze popatrzę na przerobione zdjęcia... Kobiety mają wyobraźnię. Chyba starzeję się.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jeszcze popatrzę na przerobione zdjęcia... Kobiety mają wyobraźnię.

No tak tu łada na zdjęciach w realu co innego, miałem okazję się z kilkoma pannami poznać w realu i to co na zdjęciach było to w realu całkiem inna osoba.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba starzeję się.

Ja też 11 lat bycia tutaj troszkę mnie postarzało :ziober2:
HardStyled83ddd0a
CuteNinja
CuteNinja
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy nie lepiej byłoby wrócić do Fotki sprzed lat?

Cześć!
Obawiam się, że nawet powrót do poprzedniego wyglądu i sposobu funkcjonowania fotki nie sprawiłby, że nagle zmieniłaby się atmosfera na portalu. Świat się zmienia, zmieniają się ludzie, mają inne potrzeby i priorytety, mają też inne możliwości niż te dziesięć lat temu. Kiedyś mieliśmy zdjęcia w przaśnych ramkach i koniecznie w sepii, dzisiaj zdjęcia z uszami psa.
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj zdjęcia z uszami psa.

Ahh ta technologia idzie do góry, kto by przypuszczał że będą tu takie zdjęcia dodawane. Może fotka nie długo zmieni nazwę na FotkaDog.com.
HardStyled83ddd0a
BeYourSound
BeYourSound
  19 października 2018

Ale czy naprawdę tacy ludzie nie rozumieją, jak ośmieszają się? Na każdym kroku słyszę, jacy to mężczyźni nie są, świnie i w ogóle (to działa w dwie strony), a co do czego jaka jest prawda? Kolega mi opowiadał, jak poznał tu taką jedną modelkę z Piły. W jednym była mistrzem, w fotomontażu. Koleś jechał pół Polski, by spotkać się z wielorybem. Ok, uroda to nie wszystko. Po tym jednak, co zaczęła mu wyrabiać na miejscu, on udawał, że zasnął (chciała go przelecieć), a rano już tylko szukał drogi do ucieczki.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś mieliśmy zdjęcia w przaśnych ramkach i koniecznie w sepii

Ahhhhhhh :zakochany:
Wywołałaś uśmiech wspomnień na mej twarzy!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś mieliśmy zdjęcia w przaśnych ramkach i koniecznie w sepii,

Też kolekcjonujesz zdjęcia w ramkach 2764 Jeśli mnie wstawiłaś do sepii to wolę być w kolowej!
















Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.