niesmialy345
niesmialy345
  6 października 2018 (pierwszy post)

Witam. Chciałbym się zapytać wszystkich użytkowników czy warto jest w ogóle zakładać tutaj konto skoro większość użytkowników w ogóle nie potrafi nawiązać znajomości na tym portalu. Nie mówiac o tym że i tak duża większość ma tu konto tylko dla rozrywki i zabijania własnego czasu. Ciekaw jestem czy są tu osoby które przez taki portal nawiązały znajomość z drugą osoba i trzymaja ze sobą dłuższy kontakt w realu?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 października 2018

Jesli lubisz wchodzic w dupe atencjuszkom to zakladaj. Ludzie porzadni to tutaj jednostki. Z reszta jak w kazdym spoleczenstwie :)

NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  6 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.

No witam.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym się zapytać wszystkich użytkowników czy warto jest w ogóle zakładać tutaj konto

Moim zdaniem nie warto, są znacznie lepsze portale do zawierania znajomości. Tutaj prawie wszyscy patrzą na wygląd, a cechy charakteru mają gdzieś. Swoją drogą śmieszy mnie i jest dla mnie żałosne, że większość kobiet zakłada tutaj konto żeby się dowartościować poprzez otrzymywanie decyzji na "TAK" czy też zboczonych wiadomości od śliniących się na ich widok napaleńców. Tutaj jak masz klatę jak szafa albo cycki na wierzchu i wypiętą dupę to jesteś "cool", w innym wypadku trafiasz do kosza.
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro większość użytkowników w ogóle nie potrafi nawiązać znajomości na tym portalu.

No właśnie, mam niezły ubaw szczególnie jak widzę dziewczyny które mają tutaj konta od ponad 10 lat i dalej mają status "wolna". Spędzają pół życia na fotce a z tego i tak nici d83dde01
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mówiac o tym że i tak duża większość ma tu konto tylko dla rozrywki i zabijania własnego czasu.

Rozerwać to się można spotykając się ze znajomymi lub z kimś bliskim, chociaż czasami warto wejść sobie na fotkę i sobie poprawić humor przeglądając forum albo profile innych użytkowników d83dde04
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekaw jestem czy są tu osoby które przez taki portal nawiązały znajomość z drugą osoba i trzymaja ze sobą dłuższy kontakt w realu?

Rzadkość, ale jestem pewien że poznali się tutaj nawet przyszli nowożeńcy, jednak to jak szukanie igły w stogu siana.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jesli lubisz wchodzic w dupe atencjuszkom to zakladaj. Ludzie porzadni to tutaj jednostki. Z reszta jak w kazdym spoleczenstwie :)

Dobrze prawi koleś, polać mu d83cdf7a
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  6 października 2018

1.Warto założyć konto.
2.Tak poznałem tutaj parę osób i kontakt w Realu mam z nimi do dzisiaj.
3.Co do zabijania czasu polecam Fotkowe/Forum.

HardStyled83ddd0a
CuteNinja
CuteNinja
  6 października 2018

No siemanko.

Konto usunięte
Konto usunięte: warto jest w ogóle zakładać tutaj konto

Już to zrobiłeś, jakby nie patrzeć :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mówiac o tym że i tak duża większość ma tu konto tylko dla rozrywki i zabijania własnego czasu.

Wiesz, wydaje mi się, że między innymi taki jest cel portali randkowych czy społecznościowych - służą rozrywce.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekaw jestem czy są tu osoby które przez taki portal nawiązały znajomość z drugą osoba i trzymaja ze sobą dłuższy kontakt w realu?

Łącznie poznałam stąd realnie ponad 20 osób, ze wszystkimi utrzymuję kontakt jak nie bezpośredni, to chociaż telefoniczny (kwestie dużych odległości czasem). Naprawdę można, tylko trzeba chcieć. No i zamiast tylko wymagać, dawać jeszcze coś od siebie :)
praksyda
praksyda
  6 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekaw jestem czy są tu osoby które przez taki portal nawiązały znajomość z drugą osoba i trzymaja ze sobą dłuższy kontakt w realu?

kto jak woli..jedni wejda pogadać i wychodza nie przywiązująć większej uwagi do ludzi poznanych tutaj, innych niektóre znajomosci przechodza na real.
Nie mam nic do znajomosci z internetu...chcesz, masz czas i chęci na powiększenie znajomych w swoim życiu spotykaj się i tyle.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 października 2018

zgadzam się z Tobą, założenie tu konta było największym błędem - fałsz i obłuda na każdym kroku
pamiętaj żeby nikomu to nie ufać i nie wierzyć

...Ignorance is bliss...
niesmialy345
niesmialy345
  6 października 2018

Dziękuję za wszelkie komentarze.

NormalnyyFacett
Posty: 38 (po ~691 znaków)
Reputacja: 14 | BluzgometrTM: 0
NormalnyyFacett
  6 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękuję za wszelkie komentarze.

Nie ma za co, wiem że czasami piszę ostro, ale chociaż walę prosto z mostu co się wyrabia na tej fotce. W końcu liczy się szczerość. Poza tym jak widać w tym temacie każdy ma odmienne zdanie, dlatego trzeba to uszanować. Taka moja rada dla Ciebie na koniec: potraktuj ten portal tylko jako dodatek dla Twojego życia, ale nie pozwól żeby Tobą zawładnął i pochłaniał większość cennego czasu. Przykre jest to, że dla wielu użytkowników fotka to jedyne źródło satysfakcji ze swojej egzystencji. Są też tacy, którzy zamiast olać niepochlebne opinie innych na swój temat i mieć własne zdanie traktują ten portal jak wyrocznię, bo na podstawie ocen zdjęć wyciągają następujący wniosek: jak w internecie się nie podobam innym, to w życiu też sobie nie dam rady. Moim zdaniem prawdziwą sztuką jest zaistnieć w świecie realnym, a świat wirtualny traktować z przymrużeniem oka i się nie przejmować.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.