GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018 (pierwszy post)

j. w
W jaki sposob poprawiacie sobie humor?

praksyda
praksyda
  4 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposob poprawiacie sobie humor?

nie jest źle, .. pogoda nie ma wpływu na mój plan dnia, a gorszy humor mam tylko jak mam PMS.d83dde02
GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018

No ja to chyba PMS mam caly rok na to wyglada. Co do poradmuzyka jest fajna aczkolwiek ja na okraglo slucham muzyke dzien w dzien i juz mnie to az tak nie cieszy. Czerwone paznokcie, kupowanie ubran, makijaze... Tylko po co jak ja malo wychodze teraz, dla kogo ^^ spoko przez chwile bede szczesliwa jak kupie ladny ciuch ale gdy docieta ze nie mam go zbytnio komu pokazac i gdzie zalozyc to... To wiadomo.

GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018

Dociera*

CuteNinja
CuteNinja
  4 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposob poprawiacie sobie humor?

Właściwie nie mam chandry związanej z porami roku. Rzadko się zdarza, żebym w ogóle miała jakiś gorszy dzień, ale to kwestia braku czasu po prostu, mam kalendarz wypełniony pracą, treningami, szkołą, jak mam chwilę czasu na smutek, to nie zdążę posmutnieć bo zasypiam wykończona :ninja:
GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018

No wlasnie, ja mam teraz od kilku dni cale dnie wolne i moze temu sie to u mnie nasila.

praksyda
praksyda
  4 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja to chyba PMS mam caly rok na to wyglada. Co do poradmuzyka jest fajna aczkolwiek ja na okraglo slucham muzyke dzien w dzien i juz mnie to az tak nie cieszy. Czerwone paznokcie, kupowanie ubran, makijaze... Tylko po co jak ja malo wychodze teraz, dla kogo ^^ spoko przez chwile bede szczesliwa jak kupie ladny ciuch ale gdy docieta ze nie mam go zbytnio komu pokazac i gdzie zalozyc to... To wiadomo.

Nie ma co sie oszukiwać, nasze podejscie i nastawienie to już 90% sukcesu, jak bedziesz o tym myśleć i sie nakręcać, to ciągle będziesz sie dołować.
a nadmiar czasu tylko wypełnia nam głowę niepotrzebnymi myślami.
Ja tez w tym tygodniu trochę na wstecznym jestem, dzisiaj o 9:20 rano dopiero sie spać położyłam, bo jestem po nockach a na 8 byłam do kosmetyczki umówiona, więc do 15 spanko było, i co z dnia zostało? nic prawie..będę do 20.00 zamulać zeby sie pomału do pracy szykować.
Reni77
Reni77
  4 października 2018

Relaksujaca kapiel. ..fajna jest. 😉pomaga...a jeszcze z kimś..

KwiatekDlaPanaBoga
KwiatekDlaPanaBoga
  4 października 2018

Pomódl się w samotności lub ze znajomymi do Pana Boga o radość w duszy. Możesz też modlić się w intencji innych osób żyjących w smutku.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  4 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ze nie mam go zbytnio komu pokazac

NA fotce możesz zdjęcia dodać na pewno znajdą się chętni do komentowania raczej :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Pomódl się w samotności lub ze znajomymi do Pana Boga o radość w duszy. Możesz też modlić się w intencji innych osób żyjących w smutku

Ament d83dde4f
praksyda
praksyda
  4 października 2018

kurde mam bana na czacie a Tylko penisa wysłałam ehh;/

GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018

widocznie brzydkiego masz praksa, że Ci zbanowali xDDD

GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018

Myślałam,że już wszystko słyszałam i nic mnie nie nastroi ale znalazłam ! Podaje dalej :D https://www.youtube.com/watch?v=7WAFLz9xT3U

GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: NA fotce możesz zdjęcia dodać na pewno znajdą się chętni do komentowania raczej

no jo xD Ty do komentowania byłbyś pierwszy :DDD niedoczekanie Twoje.Nie planuje żadnych zdjęć raczej nowych.

https://www.youtube.com/watch?v=RH-9z3XsMlI
+50 do uśmiechu za taniec Roguckiego :DD
GuzikZTego
GuzikZTego
  4 października 2018

ładujemy akumulatory https://www.youtube.com/watch?v=StZcUAPRRac

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W jaki sposob poprawiacie sobie humor?

Rzadko jestem w tak kiepskim humorze, że muszę go sobie poprawiać. Jednakże, jeśli już tak się stanie to wychodzę z jakimś ziomeczkiem na joincika i rozmawiam/gram w planszówki. Rowerek do lasu również bardzo dobrze przeciwdziała wszelkim niedogodnościom. No i oczywiście piłka.
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.