DawidLazarz
DawidLazarz
  28 września 2018 (pierwszy post)

Masakra jest tu nie dość że nie które kobiety wyżej się noszą niż wyglądają. To nie ma z kim nawet popisac i na kawę wyskoczyć lub do kina. Żenada

DawidLazarz
DawidLazarz
  1 października 2018

A na co na sex raczej też nie 😂😂. Chyba że z dziurą w płocie 😂 😂

andzia2004
Posty: 1 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
andzia2004
  1 października 2018

no nie wszystkie kobiety takie są nie wiesz że lalunie są najgorsze

DawidLazarz
DawidLazarz
  1 października 2018

No tak ale ciekawych ludzi tu poznać graniczy z cudem nad Wisłą. I on normalny i ona normalna a w łóżku ogień. Ale nie którzy tego nie rozumieją. Bo ważny jest tylko czubek ich nosa 😂😂😂😂

DawidLazarz
DawidLazarz
  1 października 2018

No lalunie są gorsze. Chociaż czasem można się pomylić.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 października 2018
DawidLazarz
DawidLazarz: Oj nie zgodził bym się że z wiekiem mija. Wręcz przeciwnie z wiekiem jest coraz gorzej bo do głowy przychodzę różne bzdurne pomysły. 😂😂


w sumie moze i racja... kryzys wieku sredniego i te sprawy :P
DawidLazarz
DawidLazarz: A co do zdjęć to zajmujesz się tym zawodowo czy tylko takie hobby. 🤔. Bo z tego co widzę to bardziej zawodowo 😁

Pasja, od dobrych kilu lat, a Ty jakies masz? :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  2 października 2018
FigGa91
FigGa91: Ja to bym chciała żeby mnie ktoś normalny zaprosił na kawe. Nawet nie musi być kawa, może być zwykły spacer. Tylko jak tu w tym gąszczu znaleźć normalnego faceta? :D

A co sama nie umiesz zaprosic tego ktory cie interesuje? Moze mamusia za ciebie zaprosi?

DawidLazarz
DawidLazarz: Oj nie zgodził bym się że z wiekiem mija. Wręcz przeciwnie z wiekiem jest coraz gorzej bo do głowy przychodzę różne bzdurne pomysły. 😂😂 Normalnego faceta znaleźć to kraniczy z cudem nad Wisłą 😀😀😀. A co do zdjęć to zajmujesz się tym zawodowo czy tylko takie hobby. 🤔. Bo z tego co widzę to bardziej zawodowo 😁

Moze cie nie interesuja bo wiekszosc hetero. Albo gorzej. Ty ich.

Interesujace kobiety :D smutna prawda ze w dzisiejszych czasach oferuja tak malo a chca tak wiele xd
DawidLazarz
DawidLazarz
  2 października 2018

Pasja, od dobrych kilu lat, a Ty jakies masz? :)

Ja lubię chodzić po górach uprawiać aktywny tryb życia i do tego sport. A jak chcesz więcej wiedzieć to tylko na prywatną wiadomość. Bo na forum nie bardzo mogę pisać o tym co robię i jakie mam pasję. Więc jak coś więcej chcesz wiedzieć to tylko priv.

DawidLazarz
DawidLazarz
  2 października 2018

Kobieto szczerze to brzydka nie jesteś ale. Kolczyki bardzo odstraszają zwłaszcza na twarzy. A po za tym kto szuka to znajdzie choć ciężko bo większość facetów tutaj interesuje tylko sex i to wszystko. A kobiety żeby się pokazać odsłonić trochę ciała. I jak czytam komentarze pod zdjęciami to masakra proszeni blaganie facetów o napisanie lub za akceptowanie. Dno totalne i dwa metry mułu

FigGa91
Posty: 10 (po ~95 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
FigGa91
  2 października 2018

Gdyby ktoś tu czytał że zrozumieniem wiedział by że chodziło mi o to, że mam kogo zaprosić bo nie ja tu faceta, który jest interesujący. No ale cóż, nie każdy wyniósł umiejętności ze szkoły

FigGa91
Posty: 10 (po ~95 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
FigGa91
  2 października 2018

Skoro odstraszają cie kolczyki na twarzy to przykro mi ale nie będę zmieniać się pod kogoś.

DawidLazarz
DawidLazarz
  2 października 2018

Więc do odważnych świat należy nie ma się co rozczulac nad sobą tylko zaprosić. A skąd wiesz że nie ma tu interesujących facetów. Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Ale mnie nie odstraszają kolczyki. Tylko pisze ze nie wszyscy umieją i chcą je za akceptować

mate57
mate57
  2 października 2018
FigGa91
FigGa91: Skoro odstraszają cie kolczyki na twarzy to przykro mi ale nie będę zmieniać się pod kogoś.


Może nie każdy chce wychowywać nie swoje dziecko
DawidLazarz
DawidLazarz
  2 października 2018

No może i tak ale z tego co widzę tu to większość ma 16-17 lat a wygląda na ponad 20 można się pomylić

DawidLazarz
DawidLazarz
  2 października 2018

A co do dzieci. To w dzisiejszym wieku i istniejących zabezpieczeń wpaść sobie. Po pierwszym razie to jest bezmyslność dwojga osób.

DawidLazarz
DawidLazarz
  3 października 2018

No cóż a teraz różne wiadomości ze oczerniam kobiety. No ja nikogo nie oczerniam tylko stwierdzam fakty że jedna strona jak i druga. Patrz kobiety i meszczyzni na tym portalu nie mają żadnego szacunku dla siebie. Jak mi pisze malolata lat 16 że mi obiagnie za kasę. To nie wiem czy płakać czy się śmiać czy może cieszyć 😂😂😂😂

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.