pietruszka182
pietruszka182
  3 lipca 2018 (pierwszy post)

Polska postępowa
1.Wprowadzenie 50% ulgi na bilety lotnicze dla niepełnosprawnych
2.Postawienie na energię odnawialną czyli więcej elektrowni wodnych.
3.Ustalenie jasnych reguł Państwo kościół.
4.Ułatwienie przekształcenia się ze spółdzielni we wspólnotę mieszkaniową.
5.wprowadzenie możliwości 24 godzinnych odwiedzin w szpitalach.
6.pomoc niepełnosprawnym w poruszaniu się koleją.
7.Zmniejszenie płac sędziów.
8.obniżenie podatków
9. poprawa bezpieczeństwa obywateli.
10.Wprowadzenie całorocznego biletu na autobusy.
11.rozprawienie się z dopalaczami.
12.Legalizacja medycznej marihuany.
13.przywrócenie 50% ulg w abonamencie na telefony komórkowe dla osób nie pełnosprawnych.
14.Legalizacja prostytucji.
15.zaostrzenia kar za znęcanie się nad kobietami czyli za znęcanie kara wiezienia od 2 do 8 lat wiezienia

16.podniesienie rent socjalnych dla osób niepełnosprawny na tyle na ile pozwolą finanse państwa.
17.zmiana prawa tak by osoba niepełnosprawna miała rentę socjalną i emeryturę po jednym z rodziców ale już bez zasiłku pielęgnacyjnego
18.wprowadzenie większych kar za szybkom jazdę
czyli za brawurową jazdę 2000zł mandatu a za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym 20 000zł kary plus 20 000 odszkodowania dla rodziny zabitego lub 5 więzienia.
19.legalizacja związków partnerskich dla par heteroseksualnych i par homoseksualnych takich jak 2 kobiety
20.przejście całkowite na płatność bez gotówkową.
21.zniesienie limitu zarabiania dla niepełnosprawnych tak aby nie tracili rent czy zasiłków czy odziedziczonej emerytury po jednym z rodziców z racji wysokości zarobków.
22.wprowadzenie automatów z tabletkami antykoncepcyjnymi pigułką dzień po i prezerwatywami.
23.wprowadzenie przerwania ciąży na życzenie.

pietruszka182
pietruszka182
  3 lipca 2018

jeśli facet jest nie odpowiedzialny i nie potrafi albo nie chce wziąć odpowiedzialności za dziecko a zdarzają się i tacy co jak się dowiadują że kobieta jest w ciąży to się wypierają wszystkiego to niech płacą ale są i tacy co biją kobiety a dla takich damskich bokserów kara tylko jest jedna 8 lat bezwzględnego więzienia i jak ma jakiś majątek to konfiskata na rzecz alimentów a jeszcze jedno tak jak pisałem w wcześniej nie dam się wciągnąć w dyskusję w stylu a co z facetami panowie mimo że jestem facet nie stanę po waszej stronie nie będę was popierał ja zawszę będę po stronie kobiety mimo że pewnie i kobietą mogą się tu niektóre rzeczy nie podobać ale pamiętajcie to jest wstęp zawsze nie które punkty można poprawić czy zmienić to nie jest wersja ostateczna

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  3 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli facet jest nie odpowiedzialny i nie potrafi albo nie chce wziąć odpowiedzialności za dziecko a zdarzają się i tacy co jak się dowiadują że kobieta jest w ciąży to się wypierają wszystkiego to niech płacą ale są i tacy co biją kobiety a dla takich damskich bokserów kara tylko jest jedna 8 lat bezwzględnego więzienia i jak ma jakiś majątek to konfiskata na rzecz alimentów a jeszcze jedno tak jak pisałem w wcześniej nie dam się wciągnąć w dyskusję w stylu a co z facetami panowie mimo że jestem facet nie stanę po waszej stronie nie będę was popierał ja zawszę będę po stronie kobiety mimo że pewnie i kobietą mogą się tu niektóre rzeczy nie podobać ale pamiętajcie to jest wstęp zawsze nie które punkty można poprawić czy zmienić to nie jest wersja ostateczna


twoja wypowiedz przypomina mi troche teksty komedii co mi zrobisz jak mnie zlapiesz ...." to pijak i zlodziej, bo kazdy pijak to zlodziej".

zeby nie bylo nie jestem zwolennikiem takich rzeczy, moim jednak zdaniem, skoro facet ma poniesc konsekwencje jakiegos kroku to mysle, ze moze chcialby miec cos w tej sprawie do powiedzenia. i nie mam na mysli przemocy w rodzinie, czy gwaltow.

co do stawania po stronie kobiet czy mezczyzn, to wydaje mi sie, ze ....... zupelnie nie znasz zycia. to nie jest takie proste jak w gender war. jak swiat swiatem sa ch*** faceci, ale i kur** laski.

i dla rozladowania napiecia kawal
Znana aktorka w banku:
- Chciałabym wpłacić 100$ na moje konto.
- Bardzo mi przykro, Madame, ale ten banknot jest fałszywy!
- O Boże! Zostałam zgwałcona!!!
pietruszka182
pietruszka182
  3 lipca 2018

a odpowiadam na to co było napisane że kiedyś pisowskie rozdawnictwo się skończy o tuż pis raczej dobrowolnie nie odda władzy i nie ma na to co liczyć trybunał i sąd najwyższy od dziś 3 lipca został całkowicie podporządkowany rządowi więc nawet jak by wybory nawet przegrali a trybunał właśnie i sąd decydują o ważności wyborów wić można się spodziewać że zostaną uznane za nie ważne jak będą wyniki nie po myśli pis i pamiętajcie o obronie terytorialnej która podlega tylko pod ministra Błaszczaka który za pewne by jej użył ina jest kwestia czy usłuchali by rozkazu tłumienia protestów ale jedno jest pewne nie liczcie na to że pis odda władzę dobrowolnie o tym to raczej zapomnijcie ale jeszcze raz podkreślam ja nie jestem za pis

pietruszka182
pietruszka182
  3 lipca 2018

czy ty aby nie jesteś zwolennikiem pis czy może jednym z tych radykalnych katolików co krzyczą stop aborcji albo tych ruchów za życiem żeby było jasne wiadomo ze nie wszyscy będą co tu jest ale z twojej strony słyszę tylko nie nie i nie a ciekawe co powiesz np ja się okaże że rzeczywiście pis nie odda władzy dobrowolnie

pietruszka182
pietruszka182
  3 lipca 2018

i o kobiecie się nie pisze ku laska trochę kultury kobieta to nie żadna ku .....

pietruszka182
pietruszka182
  3 lipca 2018

co do ZUS to uważam ze powinna być opłata roczna a nie tak jak jest teraz opłata roczna jest miedzy innymi w Szkocji

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: i o kobiecie się nie pisze ku laska trochę kultury kobieta to nie żadna ku .....

Pisze sie tak samo jak i o facetach. Zrozumiesz np wtedy kiedy Cie okradnie z dorobku życia albo zdradzi z najlepszym kumplem :D ( co oczywiscie bedzie Twoja wina )

Pietrek ! Ty niby PiSu nie lubisz ale ich socjalizm troche tak.

1.Wprowadzenie 50% ulgi na bilety lotnicze dla niepełnosprawnych
Tu grubo. Fajnie by było gdyby niepełnosprawni mogli żyć w godnych warunkach. Jesli chodzi o lot np do jakiegos lekarza w USA to mogłbym sie zgodzic z refundowaniem ale jesli chodzi o niezapomniane wakacje w stylu Ryszarda P na Maderze to juz nie.

2.Postawienie na energię odnawialną czyli więcej elektrowni wodnych.
Postawilismy już na atom a raczej na wszelkie spółki w których sa poutykani towarzysze partii. Ponoć mamy dużo gazu :) Nie mam wiedzy w tym zakresie ale fajnie by było gdybysmy byli bardziej uniezaleznieni energetycznie. Jesli to maja być kolejne dziuple urzędasów to dziękuje.
.
3.Ustalenie jasnych reguł Państwo kościół.
Pietrek przeciez konkordat jest jasny :D

4.Ułatwienie przekształcenia się ze spółdzielni we wspólnotę mieszkaniową.
Nie znam sie.

5.wprowadzenie możliwości 24 godzinnych odwiedzin w szpitalach.
A co tam robić tyle czasu ? :D

6.pomoc niepełnosprawnym w poruszaniu się koleją.
Sprawa oczywista.

7.Zmniejszenie płac sędziów.
Sprawa oczywista.

8.obniżenie podatków
Sprawa PRIORYTETOWA

9. poprawa bezpieczeństwa obywateli.
Chodzi o budowe zasieków przed kazdym domem ?

10.Wprowadzenie całorocznego biletu na autobusy.
Kurcze tego to chyba nikt nie zrealizuje.

11.rozprawienie się z dopalaczami.
Ale jak Ty sie chcesz z nimi rozprawic ? Nosem ? :D

12.Legalizacja medycznej marihuany.
O A marycha juz git :D

13.przywrócenie 50% ulg w abonamencie na telefony komórkowe dla osób nie pełnosprawnych.
We wszystkich tych niepelnosprawnosciach nalezy przede wszystkim je bardziej poklasyfikowac bo kazdy ma rozne stopnie sprawnosci. Ponadto kazda z tych ulg powinna zalezec od tego ile sie dostaje od panstwa bo jezeli wystarczajaco zeby oplacic abonament to po co ulga.

14.Legalizacja prostytucji.
To sie nazywa małżeństwo :D
A tak serio to by było.

15.zaostrzenia kar za znęcanie się nad kobietami czyli za znęcanie kara wiezienia od 2 do 8 lat wiezienia
Takie same kary jak za znecanie sie nad mezczyznami.

16.podniesienie rent socjalnych dla osób niepełnosprawny na tyle na ile pozwolą finanse państwa.
Podniesienie rent dla osob niepelnosprawnych do rozsądnej wysokości.

17.zmiana prawa tak by osoba niepełnosprawna miała rentę socjalną i emeryturę po jednym z rodziców ale już bez zasiłku pielęgnacyjnego

18.wprowadzenie większych kar za szybkom jazdę
czyli za brawurową jazdę 2000zł mandatu a za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym 20 000zł kary plus 20 000 odszkodowania dla rodziny zabitego lub 5 więzienia.
Za śmierć przynajmniej 15 lat więzienia. Wysokość mozna sobie podwyzszac to miliarda ale jaki to ma sens skoro ludzie nie beda w stanie tego zaplacic. W rok wszystkie wiezienia beda przepelnione.

19.legalizacja związków partnerskich dla par heteroseksualnych i par homoseksualnych takich jak 2 kobiety
A dla mezczyzn juz nie ? Ta partia dyskryminuje ! :D

20.przejście całkowite na płatność bez gotówkową.
Koniecznie. Za malo inwigilacji w panstwie !! :D

21.zniesienie limitu zarabiania dla niepełnosprawnych tak aby nie tracili rent czy zasiłków czy odziedziczonej emerytury po jednym z rodziców z racji wysokości zarobków.
Skoro niepelnosprawny moglby zarobic na etacie tyle co " sprawny" to po co mu ta renta czy zasilki czy emerytury ?
Jesli taka osoba prowadzi wlasna firme to prosze bardzo.

22.wprowadzenie automatów z tabletkami antykoncepcyjnymi pigułką dzień po i prezerwatywami.
Automat z pigulka dzien po troche wydaje mi sie słaby. Ludzie musza mieć swiadomosc ze musza brac odpowiedzialnosc za to co robia a nie sie grzmocic na lewo i prawo. Moze jakas wizyta u lekarza a tam pranie mózgu ?

23.wprowadzenie przerwania ciąży na życzenie.
Tak, za wlasne pieniądze. W przypadku gwaltu to juz inna kwestia.

Pietruszka !
Podsumowując musze przyznac ze bym nie oddal swojego głosu na taka partię.
Wedlug mnie taka partia kladzie zbyt duzy nacisk na problemy etyczne i moralne w okresie przedwyborczym ( domyslam sie ze to co napisales może być jakby ich postulatami przed wyborami ). Są to sprawy które powinny być wedlug mnie rozstrzygane na drodze referendum. Wiadomo nie chodzi mi o wszystkie a tylko o niektóre. Czuc od niej mocno populizmem. Trafia w tych najbardziej doswiadczonych przez los z prostej przyczyny - latwiej jest dać małej grupie spolecznej - niepelnosprawnym a reszcie juz nie. Wiadomo ludzie wspolczuja niepelnosprawnym wiec z checia sie na to zgodza a taka partia bedzie w ich oczach dobra bo sie troszczy o potrzebujacych. Partia podwyzszy slupki a wyda przy tym mniej kasy. Niestety taka partia nie proponuje niczego co by polepszylo byt podatników ( a to od nich te pieniadze beda brane ) oprócz obnizenia podatków. Wedlug mnie wlasnie oni powinni być objęci najwiekszymi zmianami.
Nie zauwazylem ani jednej zmiany związanej z oszczędzaniem. Przeciez Pisiory sie chwalily ze spadl do 52% PKB !!!
Z reszta to temat rzeka....
tygryswzoo
wpis jest ukryty
pietruszka182
pietruszka182
  4 lipca 2018

do tych co choć trochę przyznają mi rację dziękuję za poparcie

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  4 lipca 2018

Ale te loty za połowę ceny, to tak samo dla opiekuna?

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
pietruszka182
pietruszka182
  4 lipca 2018

a dla tych co tylko krytykują powiem jedno róbcie co chcecie wiadomo że nie wszyscy będą mnie popierać ale tak to jest nie da się zadowolić wszystkich

pietruszka182
pietruszka182
  4 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
gregbond
gregbond: Ale te loty za połowę ceny, to tak samo dla opiekuna?
kwestia zniszki dla opiekuna też jest brana pod uwagę
pietruszka182
pietruszka182
  4 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: proszę pani nie potrzebna jest taka ironia nie trzeba dawać milionów na ojca Rydzyka czy budować lotnisk które nie są aż tak potrzebne i w tedy chociaż część punktów można by spełnić Naprawdę nie mam pojęcia skąd biorą się ludzie, którzy myślą, że pieniądze rosną na drzewach i wykluwają się z jajek.
pietruszka182
pietruszka182
  4 lipca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: pietruszka182: i o kobiecie się nie pisze ku laska trochę kultury kobieta to nie żadna ku ..... Pisze sie tak samo jak i o facetach. Zrozumiesz np wtedy kiedy Cie okradnie z dorobku życia albo zdradzi z najlepszym kumplem :D ( co oczywiscie bedzie Twoja wina ) Pietrek ! Ty niby PiSu nie lubisz ale ich socjalizm troche tak. 1.Wprowadzenie 50% ulgi na bilety lotnicze dla niepełnosprawnych Tu grubo. Fajnie by było gdyby niepełnosprawni mogli żyć w godnych warunkach. Jesli chodzi o lot np do jakiegos lekarza w USA to mogłbym sie zgodzic z refundowaniem ale jesli chodzi o niezapomniane wakacje w stylu Ryszarda P na Maderze to juz nie. 2.Postawienie na energię odnawialną czyli więcej elektrowni wodnych. Postawilismy już na atom a raczej na wszelkie spółki w których sa poutykani towarzysze partii. Ponoć mamy dużo gazu :) Nie mam wiedzy w tym zakresie ale fajnie by było gdybysmy byli bardziej uniezaleznieni energetycznie. Jesli to maja być kolejne dziuple urzędasów to dziękuje. . 3.Ustalenie jasnych reguł Państwo kościół. Pietrek przeciez konkordat jest jasny :D 4.Ułatwienie przekształcenia się ze spółdzielni we wspólnotę mieszkaniową. Nie znam sie. 5.wprowadzenie możliwości 24 godzinnych odwiedzin w szpitalach. A co tam robić tyle czasu ? :D 6.pomoc niepełnosprawnym w poruszaniu się koleją. Sprawa oczywista. 7.Zmniejszenie płac sędziów. Sprawa oczywista. 8.obniżenie podatków Sprawa PRIORYTETOWA 9. poprawa bezpieczeństwa obywateli. Chodzi o budowe zasieków przed kazdym domem ? 10.Wprowadzenie całorocznego biletu na autobusy. Kurcze tego to chyba nikt nie zrealizuje. 11.rozprawienie się z dopalaczami. Ale jak Ty sie chcesz z nimi rozprawic ? Nosem ? :D 12.Legalizacja medycznej marihuany. O A marycha juz git :D 13.przywrócenie 50% ulg w abonamencie na telefony komórkowe dla osób nie pełnosprawnych. We wszystkich tych niepelnosprawnosciach nalezy przede wszystkim je bardziej poklasyfikowac bo kazdy ma rozne stopnie sprawnosci. Ponadto kazda z tych ulg powinna zalezec od tego ile sie dostaje od panstwa bo jezeli wystarczajaco zeby oplacic abonament to po co ulga. 14.Legalizacja prostytucji. To sie nazywa małżeństwo :D A tak serio to by było. 15.zaostrzenia kar za znęcanie się nad kobietami czyli za znęcanie kara wiezienia od 2 do 8 lat wiezienia Takie same kary jak za znecanie sie nad mezczyznami. 16.podniesienie rent socjalnych dla osób niepełnosprawny na tyle na ile pozwolą finanse państwa. Podniesienie rent dla osob niepelnosprawnych do rozsądnej wysokości. 17.zmiana prawa tak by osoba niepełnosprawna miała rentę socjalną i emeryturę po jednym z rodziców ale już bez zasiłku pielęgnacyjnego 18.wprowadzenie większych kar za szybkom jazdę czyli za brawurową jazdę 2000zł mandatu a za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym 20 000zł kary plus 20 000 odszkodowania dla rodziny zabitego lub 5 więzienia. Za śmierć przynajmniej 15 lat więzienia. Wysokość mozna sobie podwyzszac to miliarda ale jaki to ma sens skoro ludzie nie beda w stanie tego zaplacic. W rok wszystkie wiezienia beda przepelnione. 19.legalizacja związków partnerskich dla par heteroseksualnych i par homoseksualnych takich jak 2 kobiety A dla mezczyzn juz nie ? Ta partia dyskryminuje ! :D 20.przejście całkowite na płatność bez gotówkową. Koniecznie. Za malo inwigilacji w panstwie !! :D 21.zniesienie limitu zarabiania dla niepełnosprawnych tak aby nie tracili rent czy zasiłków czy odziedziczonej emerytury po jednym z rodziców z racji wysokości zarobków. Skoro niepelnosprawny moglby zarobic na etacie tyle co " sprawny" to po co mu ta renta czy zasilki czy emerytury ? Jesli taka osoba prowadzi wlasna firme to prosze bardzo. 22.wprowadzenie automatów z tabletkami antykoncepcyjnymi pigułką dzień po i prezerwatywami. Automat z pigulka dzien po troche wydaje mi sie słaby. Ludzie musza mieć swiadomosc ze musza brac odpowiedzialnosc za to co robia a nie sie grzmocic na lewo i prawo. Moze jakas wizyta u lekarza a tam pranie mózgu ? 23.wprowadzenie przerwania ciąży na życzenie. Tak, za wlasne pieniądze. W przypadku gwaltu to juz inna kwestia. Pietruszka ! Podsumowując musze przyznac ze bym nie oddal swojego głosu na taka partię. Wedlug mnie taka partia kladzie zbyt duzy nacisk na problemy etyczne i moralne w okresie przedwyborczym ( domyslam sie ze to co napisales może być jakby ich postulatami przed wyborami ). Są to sprawy które powinny być wedlug mnie rozstrzygane na drodze referendum. Wiadomo nie chodzi mi o wszystkie a tylko o niektóre. Czuc od niej mocno populizmem. Trafia w tych najbardziej doswiadczonych przez los z prostej przyczyny - latwiej jest dać małej grupie spolecznej - niepelnosprawnym a reszcie juz nie. Wiadomo ludzie wspolczuja niepelnosprawnym wiec z checia sie na to zgodza a taka partia bedzie w ich oczach dobra bo sie troszczy o potrzebujacych. Partia podwyzszy slupki a wyda przy tym mniej kasy. Niestety taka partia nie proponuje niczego co by polepszylo byt podatników ( a to od nich te pieniadze beda brane ) oprócz obnizenia podatków. Wedlug mnie wlasnie oni powinni być objęci najwiekszymi zmianami. Nie zauwazylem ani jednej zmiany związanej z oszczędzaniem. Przeciez Pisiory sie chwalily ze spadl do 52% PKB !!! napisałem panu odpowiedz w prywatnych Z reszta to temat rzeka....
pietruszka182
pietruszka182
  4 lipca 2018

nie wiem czy czasem nie mylisz inteligencji ze zwyklym sprytem zyciowym / natura. pietruszka182: a np takie ruchy jak za życiem nie rozumieją właśnie chociaż by takiej kwestii jak napisałem ale to nie problem by ich uciszyć wystarczy te ruchy postraszyć delegalizacją i wtedy te organizacje się uspokoją kolejny wszystkowiedzacy, czy ty czasem nicka nie zmienilies ostatnio?
a pan to chyba pisior albo kościelny beret bo pan to wszyustko na nie aborcja na życzenie nie to nie tamto nie ja powiem jedno i przepraszam wszystkich co to zobaczą ale pisiory i ci z ruchu za życiem won z tego forum
[quote=18427268;leon28]
pietruszka182: a więc kobieta rodzi wychowuje więc kobieta decyduje
skoro kobieta jest taka samodzielna, to zdradz mi prosze, skad tyle pozniejszych spraw o alimenty? pietruszka182: kobiety są inteligentniejsze od mężczyzn mino że jestem facet ale staję murem za kobietami

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.