Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 czerwca 2018 (pierwszy post)

Wakacje to czas zabawy i nowych wyzwań. Korzystając z wakacyjnych przyjemności, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie własnym i ludzi, którzy nas otaczają!

Pytanie do forumowiczów: Gdzie w tym roku zamierzacie się wybrać na czasz wakacji?
1- Jaki kraj.
2 - Planujecie spędzić je w PL.
3 - Brak urlopu.

Miłej dyskusji, pozdrawiam.

HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 czerwca 2018

Ile Ty masz tych kont, że je zmieniasz jak rękawiczki?

Ten rok nie należy do najlepszych, urlopem bym nie nazwala tego obozu koncentracyjnego w którym przebywam na wsi z motyką w łapie. :rotfl:

Więc wcale nie czekałam z utęsknieniem lata, bo słowo wakacje poszło w zapomniane wieki temu.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
CuteNinja
CuteNinja
  28 czerwca 2018
Owad
Owad: 1- Jaki kraj.

Ja zostaję w Cebulandii na caaaaaałe wakacje.
Owad
Owad: 2 - Planujecie spędzić je w PL.

Jak wyżej, w tym roku byłam już w Gdańsku, w okolicy Gdańska w świecie labiryntów (polecam, zgubiłam się już za trzecim zakrętem), w planach mam jeszcze Gdynię i jakiś lunapark, w którym bezkarnie można drzeć japę na karuzeli. Resztę wolnego czasu spędzam na działce uprawiając marchewkę i w domku na wsi, gdzie nie uprawiam nic :ninja:
Owad
Owad: 3 - Brak urlopu.

Urlopu nie ma, ale są weekendy :)
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  28 czerwca 2018

Ja jadę na mazury, i to na 3 tygodnie, w końcu porządnie wypocznę :D

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 czerwca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ile Ty masz tych kont, że je zmieniasz jak rękawiczki?

Tylko skromne dwa, na trzecie nie mam czasu i pieniędzy na gwiazdkę, ale jak podarujesz w prezencie Gwiazdkę to pomyśle nad trzecim hehe :)
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ten rok nie należy do najlepszych, urlopem bym nie nazwala tego obozu koncentracyjnego w którym przebywam na wsi z motyką w łapie.

:lol:
raugi
raugi: Ja jadę na mazury, i to na 3 tygodnie, w końcu porządnie wypocznę :D

Miłego wypoczynku :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Urlopu nie ma, ale są weekendy :)

Weekendy krótkie i szkoda czasu gdzieś się wybrać, 2 dni prysną piernikiem.
HardStyled83ddd0a
tygryswzoo
tygryswzoo
  29 czerwca 2018
Owad
Owad: 1- Jaki kraj.


Fotka
Owad
Owad: 2 - Planujecie spędzić je w PL.
com
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 czerwca 2018
Owad
Owad: Gdzie w tym roku zamierzacie się wybrać na czasz wakacji?

W ubiegły weekend byłem w lubuskiem. Szansa na opady deszczu była 20 % i całkowicie się sprawdziła. Przyszła jedna wielka chmura i wszystkich zlała. Powrót na Śląsk jak zwykle przez Wielkopolskę. Cała droga w deszczu. Cały weekend max 18oC. Trafiła mi się najgorsza pogoda tych wakacji. Dziękuje bardzo za takie wakacje. Posiedzę na Fotce to nie zmoknę ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Posiedzę na Fotce to nie zmoknę ;)

Jedyny plus tego :mrgreen:
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 czerwca 2018
Owad
Owad: Jedyny plus tego

Kpię sobie z tej pogody lecz dam jeszcze szansę Bałtykowi w połowie lipca. Proszę wszystkie wiedźmy aby mi tam nie wysyłać chmur burzowych!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  29 czerwca 2018

1. Prawie cała UE, już nie ma co zwiedzać :-(
2. j/w
3. Dwa tygodnie laby na leżaczku nad jakimś jeziorkiem, i wypadzik do Energilandi na weekend z friendsami ;-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Owad: Ja zostaję w Cebulandii na caaaaaałe wakacje. Masz na myśli Kalisz? :-D w planach mam jeszcze Gdynię i jakiś lunapark, w którym bezkarnie można drzeć japę na karuzeli. Energilandi odpowiada? ;-) Urlopu nie ma, ale są weekendy :) j/w :-P
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wypadzik do Energilandi


Na prawdę warto, i radził bym jakiś woreczek ze sobą wziąć na :haft: po jeździe Roller Coaster. :ziober2:
P.S: Jak będziesz w Zatorze to wpadnij do Klubu Energy2000 do Przytkowic nie daleko od Zatora jest, napisz PW jak byś maił zamiar wpaść, to wpadnę bliziutko mam to strzeliło by się jakieś :piwo: fajną rzeczą było by z kimś pogadać w Real z osobą z tego Forum :)
HardStyled83ddd0a
favouritenick
favouritenick
  1 lipca 2018
Owad
Owad: Pytanie do forumowiczów: Gdzie w tym roku zamierzacie się wybrać na czasz wakacji? 1- Jaki kraj. 2 - Planujecie spędzić je w PL. 3 - Brak urlopu. Miłej dyskusji, pozdrawiam.


U mnie niestety opcja nr 3 w związku ze zmianą pracy :)
Erf
Erf
  2 lipca 2018

Brak sensownych planów. Jeśli się wyrobie ze zleceniami to może skoczę na Woodstock, bo już 3 lata nie byłam. :-)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli się wyrobie ze zleceniami to może skoczę na Woodstock, bo już 3 lata nie byłam. :-)

Jedyny malutki plusik tego :afro:
HardStyled83ddd0a
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  2 lipca 2018

Całe życie mam wakacje :ninja:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.