CWP1996
CWP1996
  30 maja 2018 (pierwszy post)

Jestem młodym dorosłym facetem z kompleksem niskiego wzrostu mając 177.
Ciągle się gapie na ulicy na ludzi ,czy ktoś jest większy ,czy mniejszy ode mnie.Od 14 stego roku życia mam kompleks niskiego wzrostu. Czy ktoś miał kompleks niskiego wzrostu?Mówi się ,że to średni wzrost,ale w praktyce według mnie to nie jest prawda.Czy ktoś tutaj jest,kto miał takie kompleksy z powodu tego?

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  30 maja 2018

to nic bido nie urosłeś od poprzedniego wątku?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

kudlatyrumcajs7
kudlatyrumcajs7
  31 maja 2018

Przecież wzrost 177 cm to nie jest mało. Poniżej 170 to już możemy nazwać osobę niską, ale Ty masz prawie 180 cm wzrostu. Więc jaki kompleks niskiego wzrostu? Ja pierniczę, przecież Ty jesteś w grupie osób o wzroście średnio, ale przeważająco na wysoki. Dodatkowo zazwyczaj osoby do 180 mają najlepsze predyspozycje do budowania masy mięśniowej/ kształtowania sylwetki. Powinieneś się cieszyc,

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  31 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte:

Masz już o tym temat: https://fotka.com/forum/hydepark/15776727,Kompleks przed założeniem tematu warto przejrzeć chociażby 2 strony tego działu czy w przeciągu kilku dni nie powstał podobny wątek, i zauważył byś swój temat.
HardStyled83ddd0a
CzarnyRap
Posty: 30 (po ~141 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 49
CzarnyRap
  21 czerwca 2018

Weź człowieku idź się lecz niski haha to ja jestem wysoki chcesz mogę się zamienić ja też chce mieć te MARNE 177cm. No śmiech na sali d83dde03

Czarny

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  21 czerwca 2018

Juz to pisales. Tobie chyba inna pomoc jest potrzebna.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  21 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kompleksem niskiego wzrostu

Nie jesteś osamotniony w swoim upośledzeniu fizycznym.
absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  21 czerwca 2018

dlaczego sie nazywasz ' facetem' ??

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  24 czerwca 2018

Napoleon, Ghandi, Goebbels, Stalin, Charlie Chaplin, De Vito, Hirohito, Picasso, Woody Allen i wielu innych mieli ponizej 170.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14923 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  24 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem młodym dorosłym facetem z kompleksem niskiego wzrostu mając 177.

Dokładnie tyle samo mam wzrostu i jest mi z tym bardzo dobrze :mrgreen:
HardStyled83ddd0a
CWP1996
CWP1996
  25 czerwca 2018
Owad
Owad: CWP1996: Jestem młodym dorosłym facetem z kompleksem niskiego wzrostu mając 177. Dokładnie tyle samo mam wzrostu i jest mi z tym bardzo dobrze

A mi z takim wzrostem mi nie dobrze.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  26 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A mi z takim wzrostem mi nie dobrze.

A czy na fajeczkę też tak narzekasz czy jesteś zadowolony z niej?

Właściwie to niczego nie zmienisz bo już nie urośniesz. Nawet reklamacja u rodziców, o to że przekazali nie takie geny jak chciałbyś, nie wiele wniesie.

Tak że radzę pomyśleć o jakimś hobby. Znaleźć sobie coś w czym jesteś dobry.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CWP1996
CWP1996
  28 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: CWP1996: A mi z takim wzrostem mi nie dobrze. A czy na fajeczkę też tak narzekasz czy jesteś zadowolony z niej?Właściwie to niczego nie zmienisz bo już nie urośniesz. Nawet reklamacja u rodziców, o to że przekazali nie takie geny jak chciałbyś, nie wiele wniesie. Tak że radzę pomyśleć o jakimś hobby. Znaleźć sobie coś w czym jesteś dobry.


Mało mnie obchodzi swój rozmiar fajeczki.
CWP1996
CWP1996
  28 czerwca 2018
CzarnyRap
CzarnyRap: Weź człowieku idź się lecz niski haha to ja jestem wysoki chcesz mogę się zamienić ja też chce mieć te MARNE 177cm. No śmiech na sali

Leczenie psychiatryczne wcale mi nie jest potrzebne .Skoro jestes bardzo niski to już nie moja wina ,że matka natura uczyniła ciebie liliputem.
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  28 czerwca 2018

Ja mam 1,73 cm i wcale nie uważam się za krasnoludka, po prostu kwestia akceptowania swojego wzrostu, po za tym mi on odpowiada, ponoć wysokie osoby żyją krócej :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.