InzPiter
InzPiter
  17 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Jak w temacie, czego tutaj szanowne Panie szukacie?

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  17 kwietnia 2018

Kobieta tak samo jak facet zazwyczaj chce być z kimś ŁADNYM gdy dochodzi do kontaktu z ŁADNYM i taka niewiasta zaciąża nie kiedy związek który nawet jeszcze się nie zdążył rozpocząć kończy się Janusz zostaje z alimentami a Grażyna szuka nowego tym razem byle jakiego oby zamożnego ustatkowanego dobrego opiekuńczego statecznego na stanowisku faceta który pokocha ją i jej dzieciaka... Jedynie biologiczny ojciec się cieszy bo gdy Jeleń zostaje jej mężem Ruchacz nr nie musi płacić alimentów i ma z głowy o ile oczywiście nie walczy o dzieciaka który jak by nie było jest też jego. Resumując kobieta nie chce być sama ale nie zawsze jest wstanie żyć z kimś na dłuższą metę i nie kiedy mama jest jedna a tatusiów wielu.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  17 kwietnia 2018

No, majster, niebywale wnikliwa analiza. Przyznaj, ile miesięcznie idzie Ci na alimenty? d83dde04

Podejmujesz wyzwanie?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  17 kwietnia 2018
Eldim
Eldim: No, majster, niebywale wnikliwa analiza. Przyznaj, ile miesięcznie idzie Ci na alimenty?


no akurat gnebiciel nie wyjawil nam wiedzy tajemnej. ot samo zycie.
Erf
Erf
  17 kwietnia 2018

B E T A B A N K O M A T U, to oczywiste!

Ja nie rozumiem zupełnie dlaczego samotne kobiety z dziećmi jeszcze nie zostały zamknięte w jakimś getcie. Jeszcze by chciały sobie ułożyć życie i inne bzdurne fanaberie. No beka.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  18 kwietnia 2018

Nie no nie mam nic do samotnych matek nawet nie wiem dlaczego akurat samotne skoro maja dziecko raczej bym w pewnych okolicznosciach napisal ze szczesliwe bo np wyzwoliły sie od toksycznego zwiazku. Dzieci w wiekszosci przypadkow to wpadki nie planowane szczescie lub nie szczescia za lezy od okolicznosci no ale wszystkie dzieci nasze sa. Kobieta bez faceta to singielka tylko ze z dzieciakiem . Jak facetowi dzieciak przeszkadza to trudno musi szukac dalej. Samotni ojcowie tez sa i czasem mysle ze im to dopiero trudno o zastepcza matke.

turris
turris
  18 kwietnia 2018

Szukaja przyjemnosci tak jak i ty

LukaszSekula
LukaszSekula
  19 kwietnia 2018

Sa samotne matki ktore, powiedza wprost jak wygloda ich sytuacja . I sa uciwe wobec faceta . A ja mialem okazje przekonac sie ze sa takie co oklamia w zywe oczy i mysla ze wszystko bendzie dobrze mimo tego ze cie oszukala

PiotrChajewski
PiotrChajewski
  20 kwietnia 2018

Nieplanowane dzieci dobre,pierw pomysl a wtedy napisz. A jak ci to za ciezko to w ogóle nie pisz

krzysztoffranczysz
krzysztoffranczysz
  21 kwietnia 2018

Kobiety potrafią oszukac Faceta,pod każdym względem. Obiecują Wielka Milosc a co do czego dojdze ,pakuja walizki i wyjezdzaja .Zachowują sie jak Lis ,który podwija swoja kita i ucieka do lasu

RedRiding1978
RedRiding1978
  21 kwietnia 2018

No tak :) Wszak od czasów biblijnych wiadomo, że największe zło to kobieta d83dde02

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  22 kwietnia 2018

Lodka, ty powinnaś mieć na nazwisko Lizydupa,
nie musisz dziekować

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

MIKIBOLO
MIKIBOLO
  22 kwietnia 2018

Ciekawe analizy d83dde0a

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  22 kwietnia 2018

na stos je i wypad z kraju !! !! !!! !!! !! ! !! !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.