Serenity89
Serenity89
  11 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Gdzie kucharek, sześć tam nie ma co jeść

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  21 kwietnia 2018

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
ASZABENE
ASZABENE
  22 kwietnia 2018

Nie bez kozery dodałem cytat z księgi Koheleta ,ktory później zresztą powielilas ,takze podzial na klasy spoleczne i kres naszej wędrówki jest mi doskonale znany . Wyszłaś na tym jak Zabłocki na mydle.

Muuri
Muuri
  22 kwietnia 2018

Sto bab, sto rad.

Serenity89
Serenity89
  22 kwietnia 2018

nie zadzieraj ze mna kolego, bo ja cie nie spapugowałam zrobilam to sama swoimi slowami, ale jak ci sie nie podoba to wcale nie czytaj

ASZABENE
ASZABENE
  22 kwietnia 2018

Tak jeszcze mi powiedz ,że za to "jestem u Pani "i zostanę w kozie ,albo będę klęczał na grochu . Podejdź bardziej dorosle i poważnie do rzeczy . Coś tam wiesz ,coś tam pamiętasz ,ale mentalnie podstawówka.

Serenity89
Serenity89
  22 kwietnia 2018

ooooooooo odezwał sie geniusz i madrala, dziury nie zrobisz a krew wyssiesz wampirze ty

ASZABENE
ASZABENE
  22 kwietnia 2018

Krwi sama sobie upuszczasz i napsujesz nie potrzebujesz do tego osób trzecich . Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta .

Serenity89
Serenity89
  22 kwietnia 2018

skonczyłam z toba dyskusje

Serenity89
Serenity89
  22 kwietnia 2018

wyzej s.....asz jak dupe masz

ASZABENE
ASZABENE
  22 kwietnia 2018

Twa teza nie podparta dowodami jest jedynie pomowieniem . Na uciszenie mnie jest tylko jeden sposób ,ale wtedy twa malostkowosc okaże nam się w pełnej krasie . Nie porywaj się z motyką na słońce .

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  23 kwietnia 2018

Zdrowie cioci, niech się ciocia dobrze grzmoci :p

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Muuri
Muuri
  23 kwietnia 2018

Kobieta płacze przed, a mężczyzna po ślubie .

RedRiding1978
RedRiding1978
  23 kwietnia 2018

Mężczyźni starzeją się, ale nigdy nie stają się lepszymi

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  23 kwietnia 2018

Strzeż się złej kobiety i nie ufaj dobrej.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
RedRiding1978
RedRiding1978
  23 kwietnia 2018

Co mężczyzna cały rok planuje, kobieta w jeden dzień zniweczy :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.