Memory92
Memory92
  2 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Daj sobie nick obcojęzyczny...

Nie potraf go nawet poprawnie napisać, takie rzeczy tylko na fotce.
" vouge " vogue# ostatnio pisalam o poprawianiu kogos aczkolwiek chodzilo mi o ortografie a nie gdy ktos usilnie probuje pokazac co to nie on a wychodzi

Memory92
Memory92
  2 kwietnia 2018

Kupa

Memory92
Memory92
  2 kwietnia 2018

W sensie rozumiem ze ktos moze nie znac sie na ortografii ale napisac nick z bledem to tak jak napisac sqoje imie z bledem, kalectwo umyslowe do potegi "n-tej" d83dde13

Memory92
Memory92
  2 kwietnia 2018

Swoje*

Muuri
Muuri
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W sensie rozumiem ze ktos moze nie znac sie na ortografii


Nie znam się robie błędy tu i w realu i jest mi z tym dobrze.
GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 kwietnia 2018

Ale o co chodzi ?

ASZABENE
ASZABENE
  3 kwietnia 2018

Tutaj już trochę przegielas ,załóżmy na to dam sobie Nick acb i można powiedzieć że popełniłem błąd ponieważ powinno być abc ,także dobór i kolejność liter w nicku wydaje mi się dowolny . Zawsze po prostu dany Nick mógł być zajęty ,a następny wolny jest taki ,a nie inny .

RedRiding
RedRiding
  3 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Daj sobie nick obcojęzyczny... Nie potraf go nawet poprawnie napisać, takie rzeczy tylko na fotce. " vouge " vogue# ostatnio pisalam o poprawianiu kogos aczkolwiek chodzilo mi o ortografie a nie gdy ktos usilnie probuje pokazac co to nie on a wychodzi


Myślę, że nie wynika to z nieumiejętności napisania swojego loginu, a raczej z tego, że wiele portali, w tym pewnie i fotka, potraktują to jako reklamę i zwyczajnie takiego loginu system nie przepuści
Memory92
Memory92
  3 kwietnia 2018

Nie jest wlasnie zajety bo sprawdzalam...

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  3 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam się robie błędy tu i w realu i jest mi z tym dobrze.


Do kopania rowów nie potrzebujesz dobrej znajomości ortografii ...
Ja mam problemy z interpunkcją i NIE JEST MI Z TYM DOBRZE.
CuteNinja
CuteNinja
  3 kwietnia 2018

Ja bym się aż tak nie czepiała, tym bardziej, że w języku francuskim słowo "vouge" oznacza sierpowato wygięte ostrze :D Z kolei mój pierwszy nick tutaj brzmiał "Hurtbreaker" i też całe mnóstwo mądrali próbowało mnie przekonać, że to się pisze "heartbreaker" a ja jestem niedouczona. Ot, grę słów załapało niewielu.

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  3 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: grę słów załapało niewielu.


Of kors śur naturlisz :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 kwietnia 2018

Nie wien czy bierzesz pod uwagę ten fakt, że wybór nicku na fotce to nie dla każdego życiowy cel. Więc porównywanie błędnego loginu do swojego imienia jest dziwne. :ziober2:

Oryginal mógł być zajęty na czas zakładania konta lub dana osoba nie przykłada uwagi do tego. Każdy czytając login pomyśli o właściwym słowie.

Co to za nowa moda kobiet oceniać inne kobiety? Serio to jest na tyle ważne aby o tym temat zakładać? :)

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  3 kwietnia 2018

Tym bardziej, nazywasz obcą Ci osobę kalectwem umysłowym, zakładasz o niej temat. Rodzi się pytanie, w jakim celu? Wywyższać się, dowartościować? Pochwalić przemyślanym i prawidłowym loginem?
Zabawne :).

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  4 kwietnia 2018

To bezgranicznie, bezmiernie, cholernie, diabelsko, nad wyraz, nader, nadzwyczaj, nadzwyczajnie, niebywale, niemiłosiernie, niemożebnie, niemożliwie, nieopisanie, niepojęcie, niepomiernie, nieprawdopodobnie, nieprzytomnie, niesamowicie, nieskończenie, niesłychanie, niespotykanie, niewiarygodnie, niewymownie, niewypowiedzianie, niewysłowienie, niezmiernie, niezwykle, obłędnie, ogromnie, okrutnie, pioruńsko, potwornie, przeogromnie, przeokropnie, straszliwie OKROPNE !! Jak oni mogli !?!?!?!?!?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.