LukaszCocieto
LukaszCocieto
  1 kwietnia 2018 (pierwszy post)

wiele osób uważa się za mądrych na fotce smiejąc się z innych że się mylą zauważyłem że te soby co zwracają uwagę najwieksze byki robią pisze się a nie sie ślownik anie slownik każdy umie pisać powoli bez błedów nawet dziecko to potrafi ale jeśli ktoś chce zwracać uwagę innym niech sam zacznie pisać poprawnie jeśli ktoś spotkał sie z osobą co się wymądrza niech poda jego/jej nazwę pośmiejemy się razem

praksyda
praksyda
  1 kwietnia 2018

tag!

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  1 kwietnia 2018

Tesz tag myślem d83dde14

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 kwietnia 2018

Lodzisława Wilkowyjec, ale bardzo proszę Lukasza Cocietę o wyrozumiałość

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

RedRiding
wpis jest ukryty
CuteNinja
CuteNinja
  1 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wiele osób uważa się za mądrych na fotce smiejąc się z innych że się mylą zauważyłem że te soby co zwracają uwagę najwieksze byki robią pisze się a nie sie ślownik anie slownik każdy umie pisać powoli bez błedów nawet dziecko to potrafi ale jeśli ktoś chce zwracać uwagę innym niech sam zacznie pisać poprawnie jeśli ktoś spotkał sie z osobą co się wymądrza niech poda jego/jej nazwę pośmiejemy się razem

,,,,,,,,,,,,, - masz, zgubiłeś.
LukaszCocieto
LukaszCocieto
  1 kwietnia 2018

LOL

GNEBICIEL
GNEBICIEL
  1 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: LOL

A no..
Memory92
Memory92
  1 kwietnia 2018

A niech tam sie wymadrzaja, moze nic innego poza poprawna pisownia nie potrafia wiec musza sie jakos dowartosciowac, ze sa w czyms minimalnie lepsi od innych d83dde0f

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  1 kwietnia 2018

'bonć tu mondry !'

ToTylkoYo
wpis jest ukryty
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli ktoś spotkał sie z osobą co się wymądrza niech poda jego/jej nazwę pośmiejemy się razem

Ja sie musze tesz powymondszadź. Otusz na forumie:

4. Zabrania się podawania jakichkolwiek danych kontaktowych, nie tylko w treści postów, ale także w podpisach pod postem

5. Zabrania się obrażania / wyśmiewania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: 5. Zabrania się obrażania / wyśmiewania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni.


Pan jako pierwszy powinien dać sobie bana xd
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: wiele osób uważa się za mądrych na fotce smiejąc się z innych że się mylą zauważyłem że te soby co zwracają uwagę najwieksze byki robią pisze się a nie sie ślownik anie slownik każdy umie pisać powoli bez błedów nawet dziecko to potrafi ale jeśli ktoś chce zwracać uwagę innym niech sam zacznie pisać poprawnie jeśli ktoś spotkał sie z osobą co się wymądrza niech poda jego/jej nazwę pośmiejemy się razem


Cienszko sie czyta, jeżeli, nie masz, po wstawianych przecinkuw, nie wiadomo, o co ci, chodzi. Musisz pod szkolić, sie stego, bo jest, stym cienszko, u ciebie. Ja sie niewymandrzam tyko, muwie.
Przepraszam za ewentualne błendy, pisze, na smart fonje.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pan jako pierwszy powinien dać sobie bana xd

Pani ma absolutne pierwszeństwo do bana za podawanie nazw użytkowników i prowokowanie ich wcześniej w tym wątku.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.