DorotaJackowska
DorotaJackowska
  10 marca 2018 (pierwszy post)

Hej jestem spokojni dziewczyno gram w piłkę nożną siatkówka nie jestem latwA

HardstyIe
HardstyIe
  10 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Grzegorz.
Jestem spokojnym chłopcem i pracowitym, gram w piłkę nożną i pogrywam sobie na PlayStation 4 :gora:

Isyto
Isyto
  10 marca 2018

Marcin
Jestem spokojny, lubię jazdę na nartach i grę w kręgle.

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  10 marca 2018

Władysław,
zaszyty alkoholik. Jestem łatwy.

CuteNinja
CuteNinja
  11 marca 2018

Ewelina. Lubię watę cukrową, kucyki Pony, spać, jeść, biegać, jeździć autostopem, piec ciasta, głaskać zwierzęta, malować paznokcie, uczyć się języków obcych, trwonić pieniądze na głupoty, pić kawę, jak pada śnieg, przeprowadzać remonty, małe dzieci, pływać łódką, kolekcjonować zapachowe świece, patrzeć jak się robi pranie, grać na gitarze, swoje urodziny, ładne kubki, galerie sztuki, sprytnych ludzi, niebieski kolor, skakać przez płoty, zimę, "Piotrusia Pana", słuchać muzyki, mieszkać w mieście, czytać książki, mieć blisko przyjaciół, wyścigi MotoGP, las, minimalizm, dobre perfumy, choinki, karmić łabędzie, robić zdjęcia, piękne rzeczy, pokazy mody, opuszczone miejsca, horrory, spadające gwiazdy, zorzę polarną, szybką jazdę, tęczę, siłownię, myć okna, mówić "totalnie", krem Nivea, pestki dyni, loty balonem, Islandię, puszyste dywany, młodszego brata, rzucać pracę, siedzieć w stolarni, grać w gry, tańczyć, pić wodę, robić przetwory na zimę, chodzić w męskich koszulkach, palić ognisko, przytulać się na pożegnanie, koncerty na powietrzu, letnie noce, sok z marchewki, dzwonić do mamy, być chwaloną, śpiew ptaków, zmieniać kolor włosów, być w centrum uwagi, jeździć windą, spać w hotelach, dostawać listy, tatuaże, offowych ludzi, mruczące koty, wielkie łóżka, płyty winylowe, czapki z daszkiem, wschody słońca, słuchać jak ktoś mądrze mówi, mieć rację, jeździć na sankach i gofry z bitą śmietaną.

Konto usunięte
Konto usunięte: zaszyty alkoholik

Zaszyłeś się? W krzakach? ;>
praksyda
praksyda
  11 marca 2018
DorotaJackowska
DorotaJackowska: nie jestem latwA
to chyba nie przypadek xd
DorotaJackowska
DorotaJackowska: przedstawiajmy się

7 grzechów głównych... cała ja.263a
FullHouse88
FullHouse88
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: siedzieć w stolarni


WTF? Myślałem że tylko ja z obecnych rżnę deski 2708
CuteNinja
CuteNinja
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślałem że tylko ja z obecnych rżnę deski

Ja tylko towarzysko, lubię zapach drewna :ninja:
FullHouse88
FullHouse88
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tylko towarzysko, lubię zapach drewna


nom, nie ma to jak świeże rąbane
DanutaJechorek
DanutaJechorek
  11 marca 2018

Siemka milo mi powitać wszystkich jestem tu odniedawno pozdro

HardstyIe
HardstyIe
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemka milo mi powitać wszystkich jestem tu odniedawno pozdro
Witam na Forum, miło że nowe osoby tu zaglądają :mrgreen:
Erf
Erf
  11 marca 2018

Zauwam pewną zależność pomiędzy sposobem pisania/ potencjalnym iq, a umieszczaniem imienia i nazwiska w nicku. ;-)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ryś
Stara maruda. Trzeba długo ze mną chodzić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zauwam pewną zależność pomiędzy sposobem pisania/ potencjalnym iq, a umieszczaniem imienia i nazwiska w nicku. ;-)

Czy Pani Ziemia przypadkiem nie zauważyła że piszemy tutaj o sobie a nie o innych!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Pani Ziemia przypadkiem nie zauważyła że piszemy tutaj o sobie a nie o innych!

Panie Rysiu, już już.

Patrycja,
lubię dobre jedzonko, próbować nowych rzeczy, ciekawostki, ciekawych ludzi, puchate kotki i antyutopie.
FullHouse88
FullHouse88
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Patrycja, lubię dobre jedzonko, próbować nowych rzeczy, ciekawostki, ciekawych ludzi, puchate kotki i antyutopie.


Pochwal się co nowego spróbowałaś ostatnio? Ja belgijskiego mleka xD
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.