MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018 (pierwszy post)

Ostatnimi dniami doswiadczyłem osobiscie telekinezy a mianowicie otwarłem drzwi myslą!!! i co najwaniejsze uchwyciłem w swojej ziemskiej swiadomosci stan na czym to polega!!! czy znacie moze jakies relacje Polakow na ten temat? 263a

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018

Takie zjawiska jeszcze są zbyt nie do zaakceptowania dla ziemskiego umysłu, ale bedzie sie to zmieniac z czasem d83dde09

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
https://www.youtube.com/watch?v=9b-tbrqICnk
The Teleportation Girl Caught on Supermarket Surveillance Camera
W trym filmiku jest klucz, kiedy go zgłebicie, zrozumiecie, wtedy przejdziecie do praktyki ... d83dde09263a
kluczem jest energia serca w połaczeniu z energią głowy (koroną) d83dde18
CuteNinja
CuteNinja
  10 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: otwarłem

"otworzyłem"
MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: "otworzyłem"

ok d83dde09
Erf
Erf
  10 lutego 2018

Telekinezę znam przede wszystkim z książki Carrie. :-D

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Carrie

co to za ksiazka, jest po Polsku? d83dde0a
Erf
Erf
  10 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: co to za ksiazka, jest po Polsku?

Tak. To jest powieść "grozy". Stephena Kinga. Nic naukowego. ;)
MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nic naukowego


Myślałem ze to z rodzaju ezoteryki, ale jak z powieści to tez może byc tam zawarte ziarenko własnie ezoteryki, czegos intuicyjnego... ale jednak dla mnie to za mało 263a
ASZABENE
ASZABENE
  10 lutego 2018

A nie prościej było wstać i otworzyć te drzwi normalnie jak człowiek ,klamka pstryk ciagnij lub popchnij i po problemie . Daj znać jak myślą ściśniesz tak orzełka na złotówce, aż mu oczy z orbit wyskocza ,lub też co innego mu wyskoczy niezależnie z której strony .

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018

Zwiastun filmu ciekawy cyt ,,jak sie skoncentruje to przesuwam przedmioty,, 263a Brzmi znajomo d83dde09

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A nie prościej było wstać i otworzyć te drzwi normalnie jak człowiek

własnie tak chciałem zrobic tylko wyprzedziła mnie w tym mysl i sama koncentracja na zadaniu, tylko czułem w sobie jak to sie materializuje, tzn sama intencja, nawet nie doszedłem do drzwi d83dde0ad83dde09 przyznam ze zawsze chciałem to zrobic i w tamtym momencie sie to zmaterializowało d83dde09 ale byłem w takiej energi wtedy ze nawet nie mogłem na to w zaden sposob zareagowac na poziomie umysłu, w tamtej chwili to było dla mnie bardzo naturalne i oczywiste d83dde09 dopiero pozniej zdałem sobie sprawe co tak naprawde zaszło d83dde0a
MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  10 lutego 2018

dobrze ze na razie nie potrafie czegos takiego robic na zawołanie bo bym niezle nawywijał d83dde09 jednak jeszcze wole byc jednak na bezpiecznych nizinach umysłowych, ktore są jak by ochroną, ale jak widac moja wyzsza istota przygotowuje mnie bardzo intensywnie na wyzsze doswiadczenia, lekcje, ale do tego jeszcze wiele przygotowań, najwazniejsze ze poczułem to w ciele, bo miałem juz takie doswiadczenia na poziomach duchowych, ale ciezko było mi uchwycic to i przeniesc na swiadomosc fizyczną 263a

turris
turris
  11 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: a mianowicie otwarłem drzwi myslą

Taa jasne.
turris
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.