piotrdanielewski
piotrdanielewski
  4 lutego 2018 (pierwszy post)

Mójm zdaniem to jest wielka ściema ten portal i taksa o wszystkie portal randkowe o kasę chodzi

O5O
O5O
  8 lutego 2018
Jozef84
Jozef84: Ona wynika z nieposłuszstwa człowieka do Boga, a choroba jest konsekwencją grzechu. Lekiem jest nawrócenie i życie w czystości. Nawet jeśli Bóg nas zabierze w takim stanie, to nagroda będzie większa niż wszystkie uciechy ziemskie więc nie ma co się martwić, kurczowo życia nie warto się trzymać. Te lekarstwa to w większości niezły biznes, wyłudzenie kasy od ludzi lub państwa (refundacje), ludzie są tak omotani, że zapomnieli do Kogo się naprawdę zwrócić. Jednak w średniowieczu ludzie byli mądrzejsi.
Każdy wierzy w co chce, skoro wierzysz w to co napisales- Twoja sprawa, masz do tego pełne prawo.. lecz ja się z tym w ogóle nie zgadzam, malo tego.. dawno nie czytałam takich bzdur..

W średniowieczu ludzie byli mądrzejsi? Wierzyli w wiedzmy. Czytałeś może jak te niby wiedźmy zabijano? I gdzie według Ciebie wtedy był Bóg? A gdzie jest Bóg gdy trwa wojna i giną niewinne dzieci i ludzie?
Nie rozumiem po kiego grzyba mieszać religię z medycyną. Jaki grzech popełnilo dziecko w łonie matki że urodziło się ciezko chore?
Konto usunięte
Konto usunięte: Portal, ściema nie ściema ja kto uważa. A co do kasy to tylko ona włada światem.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018

Kolejny rozczarowany z bólem.
Proszę Pana, nie chcę być niemiła ale śmiem wątpić iż kobiety podobne Pana wieku nie czekają na swojego ogiera na portalu randkowym. Wyjdzie Pan do ludzi, na spacer, do teatru. Tam ma Pan szanse poznać ciekawe kobiety, nie w internetach.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lutego 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: spacer, do teatru. Tam ma Pan szanse poznać ciekawe kobiety,


: )
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018
LeonGrande
LeonGrande: LeonGrande 2 minuty temu jestemwczorajsza: spacer, do teatru. Tam ma Pan szanse poznać ciekawe kobiety,: )

Dobry wieczór Rafał! Spodobała się moja propozycja? :-D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lutego 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Dobry wieczór Rafał! Spodobała się moja propozycja? :-D


Całkiem dobry Natalio, co do propozycji, ja nigdy jakoś nie odważyłem się żeby na świeżym powietrzu uderzyć do kobiety, z góry wnioskowałem że zostanie to odebrane jako nachalność lub zostanę potraktowany jako akwizytor :mrgreen:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018
LeonGrande
LeonGrande: Całkiem dobry Natalio, co do propozycji, ja nigdy jakoś nie odważyłem się żeby na świeżym powietrzu uderzyć do kobiety, z góry wnioskowałem że zostanie to odebrane jako nachalność lub zostanę potraktowany jako akwizytor

Co Ty tu jeszcze robisz?! :-D
Hmmm, kto nie próbuje ten śpi sam w zimnym łóżku. Nawet gdyby to zostało tak odebrane to co masz do stracenia?! :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lutego 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Co Ty tu jeszcze robisz?! :-D Hmmm, kto nie próbuje ten śpi sam w zimnym łóżku. Nawet gdyby to zostało tak odebrane to co masz do stracenia?!


Z sentymentu czasem rzucę okiem , a jak zobaczę jakąś znaną mi mordeczkę to się zaloguję :)
zawsze można wybrać opcje alternatywną, for example tinder :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018
LeonGrande
LeonGrande: Z sentymentu czasem rzucę okiem , a jak zobaczę jakąś znaną mi mordeczkę to się zaloguję :) zawsze można wybrać opcje alternatywną, for example tinder

Ojaaaaa jeszcze dzisiaj takich komplementów nie dostawałam, mordeczko. :mrgreen:
I jak Ci tam idzie polowanie? :-D
Ja się wczoraj z nudów zarejestrowałam na badoo, ponoc więcej normalnych ludzi. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lutego 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ojaaaaa jeszcze dzisiaj takich komplementów nie dostawałam, mordeczko. I jak Ci tam idzie polowanie? :-D Ja się wczoraj z nudów zarejestrowałam na badoo, ponoc więcej normalnych ludzi.


Ja już za stary na polowania jestem, bardziej z ciekawości sobie instaluje różne aplikacje :ninja:
a idziesz z czasem i masz insta? :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018
LeonGrande
LeonGrande: Ja już za stary na polowania jestem, bardziej z ciekawości sobie instaluje różne aplikacje a idziesz z czasem i masz insta?

Jakieś dupeczki chociaż Cię wyrywają? :ziober2:
Chyba jestem jedną z nielicznych osób w swoim otoczeniu, które trzymają się z daleka od tego zua wcielonego hot/fit/sexi ludzi. :-D
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lutego 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: [Jakieś dupeczki chociaż Cię wyrywają? Chyba jestem jedną z nielicznych osób w swoim otoczeniu, które trzymają się z daleka od tego zua wcielonego hot/fit/sexi ludzi. :-D

To zależy co dla kogoś znaczy słowo "dupeczki" , w moim wieku można to różnie interpretować :ninja:
a pejsbuka masz?
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018
LeonGrande
LeonGrande: To zależy co dla kogoś znaczy słowo "dupeczki" , w moim wieku można to różnie interpretować a pejsbuka masz?

Ten dalej ten swój wiek wypomina. Ostatnie siwe włosy zbierasz na poduszce po przebudzeniu? :ninja:
No jasne, aż tak zacofana nie jestem. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lutego 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ten dalej ten swój wiek wypomina. Ostatnie siwe włosy zbierasz na poduszce po przebudzeniu? No jasne, aż tak zacofana nie jestem.

Żartuje sobie. Skojarzyło mnie z jakimiś nawet nawet , over 25.
Biust Ci choć trochę urósł ? :ziober2:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  8 lutego 2018
LeonGrande
LeonGrande: Żartuje sobie. Skojarzyło mnie z jakimiś nawet nawet , over 25. Biust Ci choć trochę urósł ?

No bez przesady, nikt nas nie czyta - nie plusuj sobie. :ziober2:

Latka lecą, a Ty się nie zmieniasz. :ziober2:
Co nie urosło to nawet jak będę się modlić o to codziennie to już nic nie da. :ziober2:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 lutego 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: No bez przesady, nikt nas nie czyta - nie plusuj sobie.

No dobra, nic mnie nie skojarzyło, usunąłem aplikacje : /

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Latka lecą, a Ty się nie zmieniasz. Co nie urosło to nawet jak będę się modlić o to codziennie to już nic nie da.

Czekałem na ten komentarz.
Musisz zajść w ciąże, to na pewno w jakimś stopniu pomoże :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.