BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 lutego 2018 (pierwszy post)

Co sądzicie o możliwości wypowiedzi na Hajdzie w tak kontrowersyjnych tematach jak antypolonizm i antysemityzm?

Osobiście odnoszę wrażenie, że w przypadku głośno okrzykniętej kwestii rzekomego antysemityzmu Polaków podnosi się ogólnoforumowy kociokwik moderacji, która zamiast pozwolić userom na wypowiedzi, kładzie potulnie uszy po sobie i zamyka niewygodny temat chociaż ma wpływ i możliwość kontroli dyskusji poprzez usuwanie postów i banowanie autorów afiszujących się chamstwem, ignorancją i arogancją.

Dziwi mnie to tym bardziej, ponieważ nowelizacja ustawy o IPN-ie wzbudzająca tak wiele kontrowersji na świecie, zwł.wśród braci starszych w wierze, u których, w dużej części, wywołuje wręcz ataki mentalnej apopleksji, mogłaby stać się podłożem do bardzo ciekawej dyskusji na Forum.

Portal Fotka, o ile mi wiadomo, funkcjonuje na terytorium RP, ustawa dot. również RP więc w czym problem?
Jeżeli możemy wypowiadać nt .konfliktów rozgrywających się daleko poza granicami n/kraju dlaczego zamyka się nam możliwość wypowiedzi w tej kwestii? .

Niedługo poza tematami typu cycki, tyłek i wzajemnymi animozjami nic ciekawego tu nie będzie i Forum definitywnie zdechnie.
Może więc czas pomyśleć o skutecznej reanimacji jego agonalnego stanu Szanowna Moderacjo?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  5 lutego 2018

żydzi to najwięksi hipokryci i rasiści świata ,mało kto wie ale maja od lat 60tych ustawę w ktorej jeżeli żyd wyda kogoś na smierc nie ważne ile osób ,nawet innych żydów to jak pójdzie pod sąd w Izraelu i okaze skruchę i dopowie ze robił to w obronie swojego życia zostanie uniewinniony , nigdy żaden żyd nie był skazany za kolaboracje a byli także i tacy jak w każdej nacji ,ja mam nadzieje ze Iran zrobi z nimi porządek 8mln kraj a rządzi całym światem.

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lutego 2018

Temat rzeka. Mało kto wie, że ojcowie założyciele Izraela, to ci, którzy otrzymywali medale za wydawanie swoich żon, sióstr, matek, ojców na śmierć, otrzymując za to takie pozłacane medale.....



Izrael zapewnił im bezkarność odpowiednią ustawą.

Dziwne albo i nie, ale nieistniejące wówczas państwo(Izrael) domaga się od nieistniejącego wówczas państwa(Polska pod niemiecką okupacją, rząd na uchodźstwie) odszkodowań i mówi o polskich obozach koncentracyjnych i polskim holokauście?! Ameryka która odesłała statki z żydowskimi uciekinierami z obozów koncentracyjnych. Ale czy może coś kogoś dziwić skoro najwięksi spekulanci i malwersanci Ameryki zarabiali na wojnie... pierwsze przejście banku angielskiego, w czasie wojny, amerykańskiego, w czasie wojny.... Niemcom wybaczono tylko dlatego, że mieli pieniądze i zapłacili za izraelską "miłość"

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lutego 2018

O czym ona tam belkocze, kogo obchodzi opinia tego alter ego babyjagi albo na odwrot, mam watpliwosci ktora ropucha chcialaby byc ta slynna ksiezniczka xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lutego 2018

Jestes za malutka zeby twoje zdanie cokolwiek w swiecie znaczylo jak i tego drugiego plaza i twoje wypociny nic nie zmienia

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lutego 2018

Powiedzcie mi, że ten ciolek z tego zdjęcia nie istnieje naprawdę :)

Nappa
Nappa
  6 lutego 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi, że ten c●●●●k z tego zdjęcia nie istnieje naprawdę :)

Istnieje jak widać :afro: Mogłaś troszkę delikatniej określić osobę :kv3:
RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding1978: Powiedzcie mi, że ten c●●●●k z tego zdjęcia nie istnieje naprawdę :) Istnieje jak widać Mogłaś troszkę delikatniej określić osobę


Ty też taki jakiś niedzisiejszy... żeby nie napisać że z epoki piramid :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lutego 2018

Ok, następnym razem nazwę go końcówką tego co Żydzi wyrzucają do kosza

Nappa
Nappa
  6 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty też taki jakiś niedzisiejszy... żeby nie napisać że z epoki piramid :)

Może by to lepiej było, ale zostawmy to padło jak padło :)
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 lutego 2018

Rechocz tak dajej to wrocisz w zaswiaty predzej niz myslisz xd

RedRiding1978
wpis jest ukryty
RedRiding1978
RedRiding1978
  12 lutego 2018

Proponuję ci kozi pomiocie rozejm po wcześniejszym zaprzestaniu zaśmiecania mojego pw. Nie wcześniej kozi bobku i nie inaczej

Nappa
Nappa
  12 lutego 2018

Nie wypowiadam się na temat innych forumowiczów.
Mogłaś sobie darować taką obelge wobec tego user.

RedRiding1978
RedRiding1978
  12 lutego 2018

Nie, qur, nie mogłam nic temu fiu,fiu, fiu (wróblowi)darować
Wystarczająco dużo było mu tutaj darowane

RiddimKeeper
Posty: 4 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 773
RiddimKeeper
  13 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby nie to że ambasador Izraela w blasku fleszy popełniła kardynalny błąd dyplomatyczny i oskarżyła Polskę i Polaków o holokaust,
..proszę cytat z wypowiedzi ambasador z oskarżeniem o holocaust
(tak na marginesie bezrozumne nadużywanie konstrukcji słownej "Polska i Polacy" mnie rozpier..la:D)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś tutaj wspominał o Jedwabnym, ale zapomniał, że w Jedwabnym nie były prowadzone żadne badania historyczne
..IPN, historycy z nim związani i inni dość dokładnie zbadali sprawę Jedwabnego czyli podajesz kłamstwo.

chciałem odnieść się do wcześniejszych wypowiedzi w tym wątku ale są tak komiczne że nie chce mi się ..powiem tylko że czytając pierwszy post pomyślałem: "fajnie, ciekawy temat, ugryziony bez emocji co daje szanse na konstruktywną dyskusję" , po czym w drugim poście czytam emocjonalne: "o co tak naprawdę chodzi Mośkom.." i już wiem z czym mam do czynienia:) ..dziękuję, dobranoc
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.