NataszaKowalik
Posty: 4 (po ~75 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 20
NataszaKowalik
  14 stycznia 2018 (pierwszy post)

Czy jest tu ktoś normalny

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 stycznia 2018

Miałem to napisać po raz kolejny z resztą, że kontakt mężczyzny z kobietą to nie jest zboczenie. Dobrze ze mnie wyręczyłaś. Dzięki.

BabaxJaga
BabaxJaga: do zboczeń zalicza się pedofilie, nekrofilie i zoofilie, wszelkie pozostałe, jakby to powiedzieć upodobania, to parafilie, facet lubiący ostry seks wcale nie musi być zboczeńcem, o ile ten ostry seks nie chce uprawiać z dzieckiem, zwierzęciem bądź zwłokami
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sentymentalnie7
wpis jest ukryty
Janusz03
Janusz03
  24 stycznia 2018

Normalny czlowiek zna dobrze zycie stara sie zawsze mu podolac i a najwazniejsze aby byl uczuciowy i wiedzial co to prawdziwa Milosc

ADASIKDON
Posty: 15 (po ~222 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
ADASIKDON
  24 stycznia 2018

Normalny czyli jaki?
Taki co nie pisze o seksie,piersiach czy pośladkach kobiety to kto?
Ktoś nie normalny?
Pisząc w odpowiednim momencie i nie nachalnie to jak najbardziej naturalne i normalne.
Dla mnie nie normalny to typowa c#pa która włazi do d#py dla achów i ochów płci przeciwnej..
"Jacy to inni są bee a ja super i nigdy bym tak nie postąpił"
W realu kawał k#rwy i nieroba..
Myśl tym orzeszkiem jak zadajesz pytanie dzbanie.....

Golaszewska0
Posty: 1 (po ~3 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Golaszewska0
  25 stycznia 2018

Hej

Marteczko
Marteczko
  25 stycznia 2018

jednak zyję :D bardzo sie ciesze d83dde04

InzPiter
InzPiter
  25 stycznia 2018

Normalnie może ktoś podać definicję normalności?

NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  25 stycznia 2018

Normalni nie noszą spodni a'la "woda w piwnicy".

grzesiek1020
Posty: 2 (po ~201 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
grzesiek1020
  26 stycznia 2018

Ja jestem normalny, dlatego bywam tu raz na 2 miesiące heh. A tak to się pracuję i spędza fizycznie czas ze znajomymi a nie z dupskiem przy kompie.

Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  29 stycznia 2018

Bycie normalnym jest nienormalne.

:-**** :zakochany:
:calusek:

PiotrLankiewicz
PiotrLankiewicz
  29 stycznia 2018

ja byc normalny

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  4 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem to napisać po raz kolejny z resztą, że kontakt mężczyzny z kobietą to nie jest zboczenie. Dobrze ze mnie wyręczyłaś. Dzięki

ach Rychu, cała przyjemnośc po mojej stronie
łap
https://www.youtube.com/watch?v=wlgBXcYx1gI
mam nadzieje, że wystarczająco po "ślunsku"?

PS z tymi zboczeniami poszłam trochę na skróty, wyjaśnię przy okazji

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

krystian89b
krystian89b
  4 lutego 2018

Każdy jest normalny i każdemu należy się się szacunek nie ma co obrażać życie najcenniejszy dar wartość bezcenna, "normalny" zależy kto co ceni szanuje czy jest odpowiedzialny czy ma wartości co doświadcza doświadczył, co go buduje a co rujnuje, czy można go złamać słowem gestem psychicznie fizycznie emocjonalnie, ludzie są fałszywi kłamią łżą dla zaspokojenia własnego ego takie czasy takie emocje uczucia pojmowane, są wartości które można zdmuchnąć jak świeczkę na urodzinach ale odbudować latami pielęgnować ?

krystian89b
krystian89b
  4 lutego 2018

Gdyby wszystko było takie samo a wszyscy mieli takie same odczucia niczego nie można by było doznać odczuć nauczyć się a wówczas stało by się to ruina pustostanem życia, zainwestuj nie w szukanie normalnych ludzi a samotność azyl który uczy tego czego na prawdę potrzebujesz pragniesz nie mieszaj się miedzy ludzi a uciekaj od nich ucz się ich charakterów ale nie wykorzystuj uczuć ani zaufani, a gdy coś trafi Cię niespodziewanie po kroczku nigdy na całość wole całe życie kogoś poznawać niż się zawieść

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  4 lutego 2018
BabaxJaga
BabaxJaga: https://www.youtube.com/watch?v=wlgBXcYx1gI mam nadzieje, że wystarczająco po "ślunsku"?

Już żech to słyszoł ale dzięki.

Jo słuchom inksze pszerupki po ślusnku kaj klnom jak szewce.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.