naprawmnie
naprawmnie
  10 stycznia 2018 (pierwszy post)
d83dde09d83dde0d? czy ktos ma tu dredyyyy
Jozef84
Jozef84
  10 stycznia 2018


miałem kiedyś i jakieś 2 lata temu.... Na tej fotce trzymam piwo, były świeżo zrobione.
PableiroS
PableiroS
  10 stycznia 2018

Nie mam, nigdy wcześniej nie miałem i nie mam zamiaru mieć. Mam za to coś bezcennego, a mianowicie MÓZG. Tyle w temacie.

DesertAssassin
DesertAssassin
  10 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam za to coś bezcennego, a mianowicie MÓZG. Tyle w temacie.

No bo już jedno przeczy drugiemu? Ktoś jest inny niż ty, to trzeba go dyskryminować? Lol, jesteś paruwa typie d83dde16
PableiroS
PableiroS
  10 stycznia 2018

"Paruwe" to ty masz między nogami, choć i w to wątpię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś jest inny niż ty, to trzeba go dyskryminować?

Gdzie w mojej wypowiedzi zauważyłeś żebym kogoś dyskryminował geniuszu? Napisałem tylko dwa zdania o sobie. Bugger off!
lce
lce
  11 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Jozef84
Jozef84: miałem kiedyś i jakieś 2 lata temu....

Dlaczego zdecydowałeś się na zmianę stylu fryzury.
Jozef84
Jozef84: Na tej fotce trzymam piwo
Smakosz:afro:
Jozef84
Jozef84
  11 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Smakosz

to było w 2005r ale fakt faktem, Lech Pils był moim ulubionym piwem,
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowałeś

Wtedy Mama na mnie wymogła ścięcie dreadów. Zresztą to bardzo uciazliwa fryzura, trzeba bardzo o takie wlosy dbać, myć często, szydełkować. Pracochłonne to, dlatego ostatnio ściąłem....
Dready podobają mi się do dzisiaj u innych. :D
Solfernus
Solfernus
  11 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ? czy ktos ma tu dredyyyy

Gdyby tak pozbierać wszystkie pustaki na fotce, to można zbudować nie dom a całą fortecę. Białostocka pisanka poszukuje drugiego freeka, który ma bzika na punkcie niedomytych włosów...
Może tak dla odmiany baby zaczną szukać czegoś więcej niż tylko kogoś, na kogo swe oczy zwrócą. Może tak lepiej zacząć szukać drugiego człowieka i kierować się innymi kategoriami?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  11 stycznia 2018

A może tak lepiej nie wtrącać się w życie i wybory innych ludzi?

Solfernus
Solfernus
  11 stycznia 2018

Mój drogi szaraczku, który za każdym razem trujesz mi dupę ze swoim liberalizmem. Szara zakompleksiona dziewczynka po wydziarała się jakby spędziła z 20 lat więzieniu. Przez to widać co sobą reprezentuje i jaki ma na życie pogląd. Szuka też nieprzypadkowo, bo poszukuje tez kogoś, kto w swoim życiu jest szary i przez włosy chce pokazać lepsze ja w świecie. Pracować nad sobą trzeba i takim sposobem wybijać się z tłumu, nie tym co mamy na sobie.
Jesteś idiotą, jeśli sądzisz, że ona jest wolna. Jest zniewolona, swoimi kompleksami i chodzeniem za tłumem. Ale to już inna sprawa, marksisto.

naprawmnie
naprawmnie
  12 stycznia 2018

Ile w Tobie zla Solfrnus .. wspolczuje musisz byc bardzo nieszczesliwym czlowiekiem ...
wiecej usmiechu i serdecznosci do ludzi ..buzka ;)

Erf
Erf
  12 stycznia 2018

Sama nigdy nie chciałam mieć i nie podobają mi się u innych. Mimo, że wiem że to trzeba dbać i ogólnie raczej jest to czyste, to i tak jakoś mnie obrzydzają. Chyba o samą formę chodzi. :C

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  12 stycznia 2018

Miałem przez jeden dzień, z ciekawości i przed ostatecznym pożegnaniem się z długimi włosami. Zgoliłem i tak mi już zostało.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  12 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A ty, ofermus, co chcesz osiągnąć plując na czyjś wygląd z pozycji konta bez twarzy? Chętnie zobaczymy jak wygląda jednostka wybitna, wyzwolona oraz niepodążająca za tłumem.

Podejmujesz wyzwanie?
Solfernus
Solfernus
  12 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile w Tobie zla Solfrnus ..

W końcu to imię diabła, prawda?
Konto usunięte
Konto usunięte: wspolczuje


Ja Tobie bardziej. Zamiast za Rastafarian może wzięłabyś się za czarnych, szybciej będzie. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: musisz byc bardzo nieszczesliwym czlowiekiem ...


Strasznie. Gdzie nie spojrzysz sama indolencja życiowa. Od rządu, po społeczność w tym kraju. Jedni patrzą na dredy i tatuaże a Ci drudzy na słupki wyborcze i jak tu kraj zdradzić. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: wiecej usmiechu i serdecznosci do ludzi ..


Jużci się uśmiecham na zawołanie. Serdeczność i tolerancja ma swoje granice.
Konto usunięte
Konto usunięte: buzka ;)


Się nie spoufalam z obcymi.
Eldim
Eldim: A ty, ofermus


Jako paź tego portalu powinieneś trzymać poziom, dziewczynko. I tak się nie spinaj, bo będziesz musiał iść na jakiś orlik, by się potem z koleżkami pod prysznicem wyluzować. :(
Eldim
Eldim: co chcesz osiągnąć plując na czyjś wygląd z pozycji konta bez twarzy?


Mam więcej wyrazu bez twarzy niż ty z nią na swym koncie. Zniewieścienie wszechobecne...
Jesteś za wielką amebą, by jakikolwiek normalny wniosek wyciągnąć.
Eldim
Eldim: Chętnie zobaczymy jak wygląda jednostka wybitna, wyzwolona oraz niepodążająca za tłumem.


Jeszcze czego. Nie wzbogacę twojego pedalskiego fap folderu. Musisz szukać kolegów gdzie indziej. :(
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.