ASZABENE
ASZABENE
  7 stycznia 2018 (pierwszy post)

Nowe technologie wciąż są wdrażane w nasze życie codzienne ,moje pytanie waszym zdaniem jakie ówczesne zawody wyginą w pierwszej kolejności ?

DesertAssassin
DesertAssassin
  7 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: waszym zdaniem jakie ówczesne zawody wyginą w pierwszej kolejności ?

Moderator portalu foka.pl d83dde16
ASZABENE
ASZABENE
  7 stycznia 2018

Tak tylko że na jego miejsce przyjdzie nowy ,także to się nie liczy .

DesertAssassin
DesertAssassin
  7 stycznia 2018

Na jego miejsce przyjdzie bot, także myślę, ze się lee czy d83dde16

ASZABENE
ASZABENE
  7 stycznia 2018

Whatever niechaj Ci będzie .

Nafucony
Posty: 35 (po ~270 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Nafucony
  7 stycznia 2018

Nie wiem jakie zawody znikną jako pierwsze ,ale wiem które znikną jako ostatnie:polityk,bankier,alfons.:)

ASZABENE
ASZABENE
  7 stycznia 2018
Nafucony
Nafucony: Nie wiem jakie zawody znikną jako pierwsze ,ale wiem które znikną jako ostatnie:polityk,bankier,alfons.:)

Z tym ostatnim i pierwszym się zgodzę ,wszak jedno i drugie to qresttwo ,a bankierzy sam nie wiem .
lce
lce
  7 stycznia 2018

Maszynista technologia w górę to same pociągi będą jeździły sterowane przez komputery.

ASZABENE
ASZABENE
  7 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Maszynista technologia w górę to same pociągi będą jeździły sterowane przez komputery.

Myślę ,że jakikolwiek kierowca tudzież operator odejdzie w zapomnienie . Tesla wypuściła już ciężarówki które w konwoju z powodzeniem przemiezyly zaadany im odcinek drogi . Narazie wszystko jeszcze jest w fazie prób i testów ,ale myślę że Ci powoli zaczną odchodzić do lamusa .
lce
lce
  7 stycznia 2018

Dodał bym jeszcze ze zegarmistrz również na wyginięciem.

ASZABENE
ASZABENE
  7 stycznia 2018

Zegarki na rękę ciągle są w modzie ,a większość ludzi bateryjki wymienić nie umie ,nie mówiąc już o doborze właściwej . Także zamiast zegarmistrza będzie wymieniacz baterii .

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  7 stycznia 2018

Listonosz. Korespondencje fizyczne już leżą i kwiczą, zaś paczki przejęły korporacje kurierskie. Kurierów zapewne za jakiś czas zastąpią drony.

Podejmujesz wyzwanie?
lce
lce
  7 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Lub na akumulator mini zrobią zegarki co będzie można ładować tak jak w padach do gier.

ASZABENE
ASZABENE
  7 stycznia 2018
Eldim
Eldim: Listonosz. Korespondencje fizyczne już leżą i kwiczą, zaś paczki przejęły korporacje kurierskie. Kurierów zapewne za jakiś czas zastąpią drony.

Tak ,listonosz jak najbardziej zagrożony ,nie wiem czy żyje jeszcze pokolenie któremu listonosz rencine przynosi . Pewnie jeszcze są ,ale te kolejne to już droga elektroniczną bedzie sie wszystko odbywac .
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  9 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: lce: Maszynista technologia w górę to same pociągi będą jeździły sterowane przez komputery. Myślę ,że jakikolwiek kierowca tudzież operator odejdzie w zapomnienie . Tesla wypuściła już ciężarówki które w konwoju z powodzeniem przemiezyly zaadany im odcinek drogi . Narazie wszystko jeszcze jest w fazie prób i testów ,ale myślę że Ci powoli zaczną odchodzić do lamusa .

Nie ma takiej opcji. Na razie takie ciezarówki moga jezdzic na prostych odcinkach. AI nie jest jeszcze na takim poziomie zeby robic np dostawy do sklepów.

Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: waszym zdaniem jakie ówczesne zawody wyginą w pierwszej kolejności ? Moderator portalu foka.pl

To by byl dobry pomysl bo maszyny by byly bezstronne a tak jestes uzalezniony od decyzji najłaskawszego pół-boga.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.