slave22
slave22
  12 grudnia 2017 (pierwszy post)

????

ASZABENE
ASZABENE
  12 grudnia 2017

Rodzai masażu jest mniej więcej tyle ,ile masz włosów na głowie ,także wiesz .
Załóżmy, że zachodzisz do salonu ,a tutaj akurat wypada ,że koleś Cię masuje . Wtedy też się zastanawiasz czy to doznanie erotyczne .?
Albo twoje powichrowane we wszystkie strony świata plecy ,wykwalifikowana w tym zawodzie siostra próbuje doprowadzić do stanu użyteczności.
Co innego jak idziesz do masazystki goo-goo i zamówisz sobie masaż jąder .

slave22
slave22
  12 grudnia 2017

Z tymi włosami to lekka przesada, zależy jeszcze u kogo te włosy

ASZABENE
ASZABENE
  12 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tymi włosami to lekka przesada, zależy jeszcze u kogo te włosy

Chodziło mi jedynie o spotegowanie przekazu ,potraktuj to jako metaforę .
Jajestemmm
Jajestemmm
  12 grudnia 2017

zalezy od kompetencji, intencji masującego i oczekiwan drugiej strony, jezeli jest to masaz zdrowotny to masazysta pobudza w ciele jego uspione, zablokowane rejony, wiaze sie to tez z odblokowaniem na poziomie energetycznym, to jest sens, cel kazdego zdrowotnego masazu, oczywiscie najwazniejsze są kompetencje, i czyste intencje masazysty, oczywiscie tez stopien umiejetnosci, ja to okreslam mianem, bycia otwartym na intuicje, czucie, na głebszym poziomie d83dde09

Jajestemmm
Jajestemmm
  12 grudnia 2017

masaz zdrowotny to nic innego jak akupresura d83dde0a

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co innego jak idziesz do masazystki goo-goo i zamówisz sobie masaż jąder .

wooow!!! to przy profesjonalnym masażu Fredzio niezawiele ma do gadania i musi stanąć... na wysokości zadania,
no chyba, że akurat niedomaga, wtedy podobno efekty przynoszą poczciwe muchy plujki,
umieszczone np.w odpowiedniej wielkości probówce (reszta w sferze domysłów),
słyszałam o przypadku interwencji lekarskiej z powodu... no ten teges...niemożności uwolnienia Fredzia,

godnym polecenie (dla rasowych wiedźm, samce też mogą dołączyć) jest masaż stopami (padanghata),
który stosowany jest po dużym wysiłku fizycznym, np.towarzyszącym amatorskiemu i zawodowemu uprawianiu sportu,
technika ta zabezpiecza mięsnie i stawy p/urazami.

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

ASZABENE
ASZABENE
  14 grudnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: ASZABENE: Co innego jak idziesz do masazystki goo-goo i zamówisz sobie masaż jąder . wooow!!! to przy profesjonalnym masażu Fredzio niezawiele ma do gadania i musi stanąć... na wysokości zadania, no chyba, że akurat niedomaga, wtedy podobno efekty przynoszą poczciwe muchy plujki, umieszczone np.w odpowiedniej wielkości probówce (reszta w sferze domysłów), słyszałam o przypadku interwencji lekarskiej z powodu... no ten teges...niemożności uwolnienia Fredzia, godnym polecenie (dla rasowych wiedźm, samce też mogą dołączyć) jest masaż stopami (padanghata), który stosowany jest po dużym wysiłku fizycznym, np.towarzyszącym amatorskiemu i zawodowemu uprawianiu sportu, technika ta zabezpiecza mięsnie i stawy p/urazami.

A babajaga moja ulubiona ,jak zawsze wtajemniczona i w temacie obcykana
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A babajaga moja ulubiona

ach, lewituję pod sufitem

Konto usunięte
Konto usunięte: jak zawsze wtajemniczona i w temacie obcykana

część zagadnień to pasja, cześć-praca zawodowa więc "wicie, rozumicie" towarzyszu nie można "inaczy"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

ASZABENE
ASZABENE
  14 grudnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: ASZABENE: A babajaga moja ulubiona ach, lewituję pod sufitemASZABENE: jak zawsze wtajemniczona i w temacie obcykana część zagadnień to pasja, cześć-praca zawodowa więc "wicie, rozumicie" towarzyszu nie można "inaczy"

Inaczej zawsze można tylko nie każdemu się chce i uważaj na sufit przy tym lewitowaniu ,bo malować będzie trzeba . Na niepotrzebne koszta Cię naraże i później rachunek mi przyslesz .
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Inaczej zawsze można tylko nie każdemu się chce

samę chęci bywają niewystarczające, kopy na dupę znacznie podnoszą skuteczność

Konto usunięte
Konto usunięte: i uważaj na sufit przy tym lewitowaniu

spoko, mam możliwośc przegonić latające nietoperze

Konto usunięte
Konto usunięte: bo malować będzie trzeba

e tam, obkleję go gazetą

Konto usunięte
Konto usunięte: Na niepotrzebne koszta Cię naraże i później rachunek mi przyslesz .

no, a jak nie zapłacisz to wyślę do ciębie wróżkę Zębuszkę i dostaniesz w zęby

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

ASZABENE
ASZABENE
  14 grudnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: ASZABENE: Inaczej zawsze można tylko nie każdemu się chce samę chęci bywają niewystarczające, kopy na dupę znacznie podnoszą skutecznośćASZABENE: i uważaj na sufit przy tym lewitowaniu spoko, mam możliwośc przegonić latające nietoperzeASZABENE: bo malować będzie trzeba e tam, obkleję go gazetąASZABENE: Na niepotrzebne koszta Cię naraże i później rachunek mi przyslesz . no, a jak nie zapłacisz to wyślę do ciębie wróżkę Zębuszkę i dostaniesz w zęby

Kopy na dupe bywają deprymujace (nic na siłę wszystko z młotka )lepiej prośbą .
Osobiście nie znam nie latających nietoperzy .
Lepiej od razu zrób sobie szyberdach w pokoju .
A o układach z wróżką zebuszkom nie wspominalas (teraz już rozumiem jej wrogość i agresję w twoim wydaniu ).
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  14 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kopy na dupe bywają deprymujace

ale jak skutecznie motywują

Konto usunięte
Konto usunięte: (nic na siłę wszystko z młotka )

osobiście wolę słowicze trele

Konto usunięte
Konto usunięte: lepiej prośbą .

czasami małoskuteczne

Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście nie znam nie latających nietoperzy .

jak ucinają sobie drzemkę wtedy nie latają

Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej od razu zrób sobie szyberdach w pokoju .

mam, w formie okien na suficie

Konto usunięte
Konto usunięte: A o układach z wróżką zebuszkom nie wspominalas

nie mam układów z wróżką Zębuszkom, tylko z Zębuszką, tej 1 nie znam, ona jest chyba z innej bajki

Konto usunięte
Konto usunięte: (teraz już rozumiem jej wrogość i agresję w twoim wydaniu ). BabaxJaga


Łociec, normalnie masz w łeb, ja "jezdym" aniołkiem, nic tylko na ranę przyłóż, rana znika, ręka, noga, sama odpada

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

ASZABENE
ASZABENE
  14 grudnia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: ASZABENE: Kopy na dupe bywają deprymujace ale jak skutecznie motywująASZABENE: (nic na siłę wszystko z młotka ) osobiście wolę słowicze treleASZABENE: lepiej prośbą . czasami małoskuteczneASZABENE: Osobiście nie znam nie latających nietoperzy . jak ucinają sobie drzemkę wtedy nie latająASZABENE: Lepiej od razu zrób sobie szyberdach w pokoju . mam, w formie okien na suficieASZABENE: A o układach z wróżką zebuszkom nie wspominalas nie mam układów z wróżką Zębuszkom, tylko z Zębuszką, tej 1 nie znam, ona jest chyba z innej bajkiASZABENE: (teraz już rozumiem jej wrogość i agresję w twoim wydaniu ). BabaxJaga Łociec, normalnie masz w łeb, ja "jezdym" aniołkiem, nic tylko na ranę przyłóż, rana znika, ręka, noga, sama odpada

Hahahaha aniołek o ksywie babajaga ,dobre .d83dde0a
ASZABENE
ASZABENE
  14 grudnia 2017

Pozatym groziłaś mi ,mam to na piśmie JESTEŚ U PANI .!d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.