Andreeee210788
Andreeee210788
  8 grudnia 2017 (pierwszy post)

Nie ma takiej opcji żeby jeden człowiek miał w sobie wszystkie cechy które będą nam odpowiadać w stu procentach

amazingangel
amazingangel
  8 grudnia 2017

Nalezy nauczyc sie akceptowac ludzi takimi jakimi sa, partnerstwo to cierpliwosc, wsparcie i wzajemne zrozumienie itp.

Andreeee210788
Andreeee210788
  8 grudnia 2017

Partnerstwo to akceptacja zalet i wad drugiej osoby, reszta wyksztalca się z czasem

amazingangel
amazingangel
  8 grudnia 2017

Wychodze dokladnie z takiego samego zalozenia :)

Bartekxxdd
Bartekxxdd
  8 grudnia 2017

AMAZIINg! Gufno prawda XD Do tego potrzeba szczerości. Jeżeli któreś z partnerów nie jest to tak czy siak nic z tego nie będzie. Chociażby oboje chcieli jak najlepiej dla związku. To moje zdanie :)

Andreeee210788
Andreeee210788
  8 grudnia 2017

Szczerość to jeden z filarów jakby nie było xD

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  8 grudnia 2017

Tak logicznie myśląc to: na świecie żyje 7 miliardów ludzi, około połowa z tego to płeć przeciwna, której szukamy. Ile może być wszystkich tych cech, których szukamy u drugiej połówki? 10-15? A więc szansa że gdzieś żyje ktoś kto jest dla nas ideałem jest raczej duża. Problem tylko w tym, że nie wiadomo gdzie :D

Andreeee210788
Andreeee210788
  9 grudnia 2017

Haha fajny tok myślenia xD
Czy ktoś zna taka osobę w której absolutnie nie ma niczego co by nas draznilo? tylko trzeba być że sobą szczerym, ja osobiście takiej osoby nie znam xD zawsze znajdzie się "cos" , przymykamy na to oko, olewamy to po czasie, czy uczymy się z tym żyć, akceptujemy to w naszym życiu by z czasem zaadaptować to by nie zwracać na to uwagi ?

Bartekxxdd
Bartekxxdd
  9 grudnia 2017

Tak czy siak bez szczerych checi. Szczerych rozmow i szczerego bycia po prostu soba mozna szukac do usranej smierci idealu. Alee czy osoba idealna nie jest czasem nudna?

lce
lce
  9 grudnia 2017

Ideały istnieją lub nie istnieją dla mnie to obojętne jest.
Sam nie jestem ideałem a moja partnerka różni się od demnie i to jakoś nie przeszkadza nam w normalnym związku.

Andreeee210788
Andreeee210788
  9 grudnia 2017

Nie może być nudna bo idealna osoba nie istnieje xD hahaha xD A tak serio jeśli ktoś spełnia nasze oczekiwania to chyba nie może być nudny :)
Ice- no i pogratulować, oby do końca życia i jeszcze dłużej:D
Wystarczy że ktoś cie uzupełnia i możesz być w 100% sobą przy drugiej osobie, taki komfort bycia sobą jest spoiwem nie do złamania

lce
lce
  9 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ice- no i pogratulować, oby do końca życia i jeszcze dłużej:D

A dziękuje :ziober2:
Czy do końca życia, to nie wiadomo co przyszłość przyniesie.
Bartekxxdd
Bartekxxdd
  9 grudnia 2017

Ideały istnieją w zauroczeniu. A to jak pokierujemy życie codzienne jest w dużej mierze dopasowywaniem się do standardów i "rytuału" dnia codziennego. Jeżeli między dwoje ludzi wejdzie nieszczerość trzeba jak najszybciej to zniwelować. Zanim powstanie mur który tylko będzie rósł do momentu aż jedno bądź drugie zrezygnuje. Tylko szczerość i spokój może stworzyć coś bliskiego ideałowi. Zaborczość i bezwzględność nie pomaga. Potrzeba szczypta zrozumienia garść szczerych chęci i tona miłości by takowy ideał stworzyć. A dlaczego stworzyć ? Dlatego że nikt tak jak już z resztą mówicie nie jest idealny. Lecz nic nie stoi na przeszkodzie zakochanym by nad takowym ideałem pracować. Zależne jest ile jesteśmy w stanie poświęcić dla danej jednostki. No i oczywiście czy nam to w ogóle pasuje. Widziałem zmieniające się pary i zawsze te pary przez przestrzeń czasu budowała owy mur z kłamstw i oszustw. Czasami lepiej odrazu odpuścić i powiedzieć szczerze niżeli męczyć wszystkich w około. Ale to zapewne wiecie :) Miłej soboty YO!

Jajestemmm
Jajestemmm
  9 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma takiej opcji żeby jeden człowiek miał w sobie wszystkie cechy które będą nam odpowiadać w stu procentach

A jednak są takie ideały, ja znam takowego 263a
Jajestemmm
Jajestemmm
  9 grudnia 2017

najpierw jednak warto samemu stac sie ideałem d83dde09a tak naprawde to kazdy juz nim jest na swoj unikalny sposob, patrząc z innej perspektywy ...d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.