Lukas002
Lukas002
  8 listopada 2017 (pierwszy post)

Dlaczego kobiet grają takie niedostępne !?

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 listopada 2017

Bo to chlodne lochy sa

lce
lce
  8 listopada 2017

Bo to aktorki z piekła rodem.

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 listopada 2017

Odezwal sie znawca kobiet xd

Jozef84
Jozef84
  8 listopada 2017

"Grają niedostępne"? To dobrze, a chciałbyś aby było łatwo? Ja tego nigdy nie próbowałem ale teraz sądze, że lepiej mieć przyjaciół niż kruchy związek. Chociaż miłość jest fajna, uskrzydla ale potem przeważnie jest ból. d83dde12

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

to ich natura, one rodzą dzieci, i muszą byc bardziej uwazne d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Kobieta powinna studzic meskie zapedy ... sprowadzac go do harmonii, bo mezczyzni z natury, jak ogiery, emocje czasem mogą ich zapedzic do dysharmonii d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Cnotą kobiety jest cierpliwosc i w cierpliwosci studzenie emocji, im bardziej kobiecie to wyjdzie tym wiekszy potem pozytek z tworzenia potomstwa, bo potomstwo bedzie sie charakteryzowało wiekszym spokojem ducha d83dde09 Kobiety zazwyczaj są bardziej intuicyjne i dla tego bardziej czujące, i głebiej przewidujące d83dde09

Jozef84
Jozef84
  8 listopada 2017

Chyba najwieksza cnotą u kobiety jest łagodność, wystarczy spojrzeć jak pięlegnują własne dzieci, jakie są delikatne i wrażliwe. To piękny widok, zauważalny także u zwierząt.

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: łagodność


tez, ale bez cierpliwosci nie było by łagodnosci, cnoty sie uzupełniają d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Najwiekszą cnotą kobiety bo Matki Ziemi, jest cierpliwosc, gdyz za te krzywdy co jej czynimy, ona sama cierpi, a jeszcze nie strzasneła nas jak pies strzasa pchły z własnej siersci d83dde09 Cierpliwosc u kobiety, to gwarantowany awans z ziemskiej kobiety, na Boginie na początek w połowie smiertelniczke d83dde09d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Kiedys poza ciałem, spotkałem sie z indianami, prosili mnie o mówienie o tym ze nie wolno handlowac ziemią, bo to zbrodnia przeciw Matce Ziemi .... wtedy poczułem głebokie cierpienie Matki Ziemi jakie czyni jej ludzkosc w swej nieswiadomosci, cierpienie nie do opisania ...

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Dlatego gdyby nie Anielska cierpliwosc Matki Ziemi to juz dawno by nas strzasneła z powieszchni ziemi ... d83dde09

tomku779
Posty: 2 (po ~38 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
tomku779
  8 listopada 2017

HEJ, HEJ

DesertAssassin
DesertAssassin
  8 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego kobiet grają takie niedostępne

BO MAJOM WODOGŁOWIE
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.