ecthelion90
ecthelion90
  7 listopada 2017 (pierwszy post)

Cześć.
Od dawna nurtuje mnie pytanie dotyczące dodawanych przez kobiety na Fotka (ale nie tylko)zdjęć, które eksponują przede wszystkim biust lub wyłącznie biust. Dlaczego kobiety je wrzucają? Nam facetom się nie dziwię, że często ślinimy się do takich zdjęć- przeważnie jesteśmy prostą konstrukcją niepotrzebującą wyrafinowanych bodźców. Nie potrafię jednak zrozumieć, co kieruje kobietami, które przez takie zdjęcia dają sygnał, w moim mniemaniu, następujący:" patrz! jestem tylko stojakiem na te cycki!" albo " te cycki to najlepsze co mogę zaoferować". Czy standardy jakiegokolwiek gustu czy wyrafinowania zrównały się z poziomem gruntu? Ok. , biust jest fajny, ale to tylko mała część większej całości - czy tylko ja tak myślę? Czy tylko mnie się wydaje, że to co jest bardziej zakryte niż odkryte jest bardziej interesujące od big zoomu na jedną część ciała? Czy takie zdjęcia nie odwołują się do najniższych instynktów i pokazują brak szacunku do samych siebie, do uprzedmiotowienia się?
Nurtująca mnie kwestia nr 2 (postaram się skracać)
Dlaczego selfi w łazience?- boże wszechmogący! Weźcie chłopaka, brata lub statyw choćby do parku i tam niech wam robią zdjęcia do bólu. Czy najbrzydszy krajobraz parkowy/miejski/jakikolwiek nie jest lepszy od tła w postaci kafelek łazienkowych, wanny i sedesu??? O co chodzi? Brak czasu, lenistwo? Nie wierzę, by był ktokolwiek na świecie komu zdjęcia z takim tłem mogłyby się podobać. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie uświadomić.
Ok., to tyle. Pozdrawiam wszystkich czytających ten wątek. W razie czego proszę nie brać do siebie moich uwag, to tylko moja prywatna opinia.

DesertAssassin
DesertAssassin
  8 listopada 2017

OK.

Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  8 listopada 2017

Myślę że nie udzielą się tutaj takie kobiety/dziewczyny, które dodają właśnie takie foty.... no ale poczekajmy :)

oj tam jeszcze robią selfie na łóżku i przed lustrem w sypialni ;p

Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  8 listopada 2017

Myślę że nie udzielą się tutaj takie kobiety/dziewczyny, które dodają właśnie takie foty.... no ale poczekajmy :)

Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  8 listopada 2017

Myślę że nie udzielą się tutaj takie kobiety/dziewczyny, które dodają właśnie takie foty.... no ale poczekajmy :)
oj tam jeszcze robia selfie na łóżku i przed lustrem w sypialni ;p

Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  8 listopada 2017

sorry głupi komp ;p

Qjawiak
Qjawiak
  8 listopada 2017

Internet na całym świecie zalany jest tego typu zdjęciami i to nie tylko kobiety takie zdjęcia robią. Czasami wydaje mi się, że jednak selfie jest ostatnią deską ratunku.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Od dawna nurtuje mnie pytanie dotyczące dodawanych przez kobiety na Fotka (ale nie tylko)zdjęć, które eksponują przede wszystkim biust lub wyłącznie biust. Dlaczego kobiety je wrzucają? Nam facetom się nie dziwię, że często ślinimy się do takich zdjęć- przeważnie jesteśmy prostą konstrukcją niepotrzebującą wyrafinowanych bodźców. Nie potrafię jednak zrozumieć, co kieruje kobietami, które przez takie zdjęcia dają sygnał, w moim mniemaniu, następujący:" patrz! jestem tylko stojakiem na te cycki!" albo " te cycki to najlepsze co mogę zaoferować". Czy standardy jakiegokolwiek gustu czy wyrafinowania zrównały się z poziomem gruntu? Ok. , biust jest fajny, ale to tylko mała część większej całości - czy tylko ja tak myślę? Czy tylko mnie się wydaje, że to co jest bardziej zakryte niż odkryte jest bardziej interesujące od big zoomu na jedną część ciała? Czy takie zdjęcia nie odwołują się do najniższych instynktów i pokazują brak szacunku do samych siebie, do uprzedmiotowienia się?

Uwazam, ze powody sa identyczne, jak te, dla ktorych mezczyzni wstawiaja fotki swoich torsow, lub o zgrozo przyrodzen...

chęć 'pochwalenia sie', zwrocenia na siebie uwagi, sprawdzenia reakcji, zademonstrowania swojej 'nowoczesnosci / wyzwolenia'...

Osobiscie, dla mnie zarowno w przypadku kobiet i mezczyzn tego typu fotmi sa wyrazem braku szacunku do siebie i braku poczucia wlasnej wartosci, swiadczacego o braku zaoferowania swoja osoba cegokolwiek wiecej procz fizycznosci... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego selfi w łazience?- boże wszechmogący! Weźcie chłopaka, brata lub statyw choćby do parku i tam niech wam robią zdjęcia do bólu. Czy najbrzydszy krajobraz parkowy/miejski/jakikolwiek nie jest lepszy od tła w postaci kafelek łazienkowych, wanny i sedesu??? O co chodzi? Brak czasu, lenistwo? Nie wierzę, by był ktokolwiek na świecie komu zdjęcia z takim tłem mogłyby się podobać. Jeśli jestem w błędzie to proszę mnie uświadomić.

Ta 'moda' rowniez dotycy bojga plci. Skad zatem to stwierdzenie?

Tego typu zdjecia wstawiaja glownie ludze mlodzi, zapewne czesto mieszkajacy z rodzicami... hmmm... moze lazienka to jedyne miejsce, gdzie moga czuc sie na tyle swobodnie by wykonac tego typu 'focie'...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  8 listopada 2017

Bo dupa i cycki to fajna sprawa

irbit
irbit
  8 listopada 2017

w łazience często jest mocne światło hahaha... no fakt tło z kiepsko położonymi płytkami jest słabe ... Ale co jak co cycki są spoko przecież my zmieniamy tylko butelkę i cycka na inną butelkę i cycka hehe ... Bo faceci nie robią się dojrzali tylko rosną ale za to nie świecimy cyckami

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Mozesz poprzez ich ,,cycki,, badac swoją istote, badac czy np zewnetrzne zmysły, bardziej cie pochłaniąją, czy jednak nie, czy na poziomie seksualnosci, emocji jest sie harmonijnym, do tego celu mozna wykorzystac takie fotki, działa to w dwie strony. poprzez zmysły rozbuchane ucieka z człowieka wiele energi, np kiedy mentalnie grzejesz sie na dziewczyny, na poziomie energetycznym tworzysz z nimi wiezy, z twych ciał subtelnych, gdyby je widziec niefizycznym wzrokiem wychodzą cienkie nitki, w ten sposob, np dana dziewczyna moze cie okradac z energi, albo ty ją, ta energia potem moze słuzyc jej samej, albo innym bytom ... gdy ma sie zmysły spokojne to znaczy ze jest harmonia d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Nawet ich ,,cycki,, mogą słuzyc wzroscie, rozwojowi, gdy umie sie swiadomie to wykorzystac d83dde09 Badając swoją wewnetrzną duchową nature d83dde0a Ciało tez stanowi Boskie Piekno, owo Piekno objawia sie kazdemu na tyle na ile z Boskiego poziomu sie na nie patrzy, ten poziom otwiera sie poza nizszymi ludzkimi zmysłami, one wtedy są w opanowaniu d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

czy czujesz ze poprzez ich ,,cycki,, jestes wiezniem zmysłow? d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 listopada 2017

Choc energia seksualna tez jest Boską energią tworzenia, i tez ponizac tej zmysłowosci nie mozna, bo ona pobudzona stwarza zycie, wszystko musi byc wywazone, d83dde09

Sarna
Sarna
  8 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jakie fotki taka widownia.
są odbiorcy i fascynaci tandety? są... to nadal będą psie mordy, wypięte klaty w kiblu, czy półnagie lafiryndy.
Swój do swego lgnie.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.