| Fotka.com
GuzikZTego
GuzikZTego
  7 November 2017 (pierwszy post)

Chodź w sumie wszystko jest nieczyste do czasu a potem po wieczorze jest już czyste :| A jedząc owoce morza też aczkolwiek mi to nie grozi ;d

STARY TESTAMENT
Księga Kapłańska
PRAWO CZYSTOŚCI

ZWIERZĘTA CZYSTE I NIECZYSTE

Zwierzęta lądowe

11
1 Następnie Pan powiedział do Mojżesza i Aarona: 2 «Tak mówcie do Izraelitów: Oto zwierzęta, które będziecie jeść spośród wszystkich zwierząt, które są na ziemi: 3 Będziecie jedli każde zwierzę czworonożne, które ma rozdzielone kopyta, to jest racice, i które przeżuwa. 4 Ale [następujących zwierząt], mających rozdzielone kopyto i przeżuwających nie będziecie jedli: wielbłąd, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta - będzie dla was nieczysty; 5 1 świstak, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta - będzie dla was nieczysty; 6 zając, ponieważ przeżuwa, ale nie ma rozdzielonego kopyta - będzie dla was nieczysty; 7 wieprz, ponieważ ma rozdzielone kopyto, ale nie przeżuwa - będzie dla was nieczysty. 8 Nie będziecie jedli ich mięsa ani dotykali ich padliny - są one dla was nieczyste.

Istoty wodne

9 Będziecie jedli następujące istoty wodne: wszystkie istoty wodne, w morzach i rzekach, które mają płetwy i łuski, będziecie jedli. 10 Ale każda istota wodna, która nie ma płetw albo łusek w morzach i rzekach spośród wszystkiego, co się roi w wodzie, i spośród wszystkich zwierząt wodnych, będzie dla was obrzydliwością. 11 Będą one dla was obrzydliwością, nie jedzcie ich mięsa i brzydźcie się ich padliną. 12 Wszystkie istoty wodne, które nie mają płetw albo łusek, będą dla was obrzydliwością.

Istoty skrzydlate2

13 Spośród ptaków będziecie mieli w obrzydzeniu i nie będziecie ich jedli, bo są obrzydliwością, następujące: orzeł, sęp czarny, orzeł morski, 14 wszelkie gatunki kani i sokołów, 15 wszelkie gatunki kruków, 16 struś, sowa, mewa, wszelkie gatunki jastrzębi, 17 puszczyk, kormoran, ibis, 18 łabędź, pelikan, ścierwik, 19 bocian, wszelkie gatunki czapli, dudek i nietoperz.
20 Wszelkie latające czworonożne3 owady będą dla was obrzydliwością.
21 Ale będziecie jeść spośród czworonożnych latających owadów tylko te, których [tylne] kończyny wystają ponad nogami [przednimi], aby [mogły] skakać na nich po ziemi. 22 Następujące spośród nich możecie jeść: wszelkie gatunki szarańczy, wszelkie gatunki soleam, wszelkie gatunki chargol i wszelkie gatunki chagab4. 23 Wszystkie inne gatunki latających owadów czworonożnych będą dla was obrzydliwością.

Nieczysty jest każdy, kto dotyka padliny zwierząt nieczystych

24 Następujące zwierzęta czynią człowieka nieczystym. Każdy, kto dotknie się ich padliny, będzie nieczysty aż do wieczora. 25 Każdy, kto będzie nosić ich padlinę, wypierze ubranie i pozostanie nieczysty aż do wieczora. 26 Każde zwierzę, które ma kopyta, ale nie rozdzielone, i nie przeżuwa, będzie nieczyste dla was. Każdy, kto się go dotknie, będzie nieczysty. 27 Każde zwierzę czworonożne, które chodzi opierając się na stopach5, będzie nieczyste dla was. Każdy, kto dotknie się jego padliny, będzie nieczysty aż do wieczora. 28 Każdy, kto będzie nosić ich padlinę, wypierze ubranie i pozostanie nieczysty aż do wieczora. To są rzeczy nieczyste dla was!

Nieczystość spowodowana przez dotknięcie padliny małych zwierząt

29 Spośród małych zwierząt, które poruszają się na ziemi, następujące są nieczyste: kret, mysz i wszelkie gatunki jaszczurek, 30 gekko, żółw, salamandra, skolopendra i kameleon. 31 Te są nieczyste dla was spośród małych zwierząt, które poruszają się na ziemi. Każdy, kto dotknie się ich padliny, będzie nieczysty aż do wieczora. 32 Jeżeli które z tych zwierząt nieżywe upadnie na coś, to ta rzecz będzie nieczysta, niezależnie od tego, czy to będzie naczynie drewniane, czy ubranie, czy skóra, czy worek, czy jakiekolwiek narzędzie pracy. Obmyją je wodą i pozostanie nieczyste aż do wieczora, potem będzie czyste. 33 Jeżeli któreś z tych zwierząt wpadnie do naczynia glinianego, to wszystko, co jest wewnątrz naczynia, będzie nieczyste, a naczynie rozbijecie.
34 Każdy pokarm, który się spożywa, do którego się dostanie woda z tego naczynia będzie nieczysty. Każdy napój, który bywa używany do picia w jakimkolwiek naczyniu, będzie nieczysty. 35 Na cokolwiek upadnie takie zwierzę nieżywe, będzie nieczyste: piecyk albo piekarnik ma być zniszczony. One są nieczyste i będą nieczyste dla was. 36 Tylko źródła i cysterny, to jest zbiorniki wody, pozostają czyste, ale ten, kto dotknie się w nich padliny, będzie nieczysty. 37 Jeżeli taka padlina upadnie na ziarno przeznaczone do siewu, to ziarno pozostanie czyste, 38 ale jeżeli ziarno jest mokre i taka padlina upadnie na nie, to jest ono dla was nieczyste.

Padlina czystych zwierząt

39 Jeżeli zdechnie jedno ze zwierząt, które wam służą za pokarm, i ktoś dotknie się tej padliny, będzie nieczysty aż do wieczora. 40 Jeżeli kto zje coś z takiej padliny, to wypierze ubranie i będzie nieczysty aż do wieczora. Także i ten, kto nosi taką padlinę, wypierze ubranie i będzie nieczysty aż do wieczora.

Nie wolno jeść nieczystych małych zwierząt

41 Wszelkie małe zwierzęta, które pełzają po ziemi, są obrzydliwością - nie wolno ich jeść! 42 Cokolwiek pełza na brzuchu, cokolwiek chodzi na czterech nogach i cokolwiek ma wiele nóg spośród małych zwierząt pełzających po ziemi, nie będzie przez was jedzone, bo to jest obrzydliwość. 43 Nie plugawcie siebie samych przez jedzenie wszelkich małych zwierząt pełzających, nie zanieczyszczajcie się przez nie, przez to stalibyście się nieczystymi. 44 Ponieważ Ja jestem Pan, Bóg wasz - uświęćcie się! Bądźcie świętymi, ponieważ Ja jestem święty!6 Nie będziecie się plugawić małymi zwierzętami, które pełzają po ziemi. 45 Bo Ja jestem Pan, który wyprowadził was z ziemi egipskiej, abym był waszym Bogiem. Bądźcie więc świętymi, bo Ja jestem święty!

Zakończenie przepisów o pokarmach

46 To jest prawo dotyczące zwierząt, ptaków i wszelkich istot żyjących, które poruszają się w wodzie, i wszelkich stworzeń pełzających po ziemi, 47 abyście rozróżniali między tym, co nieczyste, a tym, co czyste, między zwierzętami jadalnymi a tymi, których jeść nie wolno».

MiloscBoga
MiloscBoga
  7 November 2017

nie prawda ze nie bedzie sie zbawionym, pewne pokarmy ciezkie, z czasem odpadają, bo po prostu ciało ma wyzsze wibracje i juz danego ciezkiego pokarmu nie bedzie przyjmowac, tak oczywiscie jest jak ktos rozwija sie w swiadomosci, i stale podnosi swoją wibracje, to naturalny proces, i kazdy sam sie zbawia d83dde0a

GuzikZTego
GuzikZTego
  7 November 2017

a no tak, zapomniałam że przecież i tak wysram tą świnię...Więc wtedy będę już czysta.d83dde09Kamień z serca.

DesertAssassin
DesertAssassin
  7 November 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: każda istota wodna, która nie ma płetw albo łusek w morzach i rzekach spośród wszystkiego, co się roi w wodzie, i spośród wszystkich zwierząt wodnych, będzie dla was obrzydliwością

Jak twoja stara
GuzikZTego
GuzikZTego
  7 November 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak twoja stara

Twój stary spuścił się na gnój i wyhodowało cię słońce, elo.
DesertAssassin
DesertAssassin
  7 November 2017

OK.

GuzikZTego
GuzikZTego
  7 November 2017

PS:za dużo anabolików i teraz wyglądasz aseksualnie z tymi cycami obwisłymi ;d

DesertAssassin
DesertAssassin
  7 November 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: za dużo anabolików

Lol, czego?
Konto usunięte
Konto usunięte: wyglądasz aseksualnie z tymi cycami obwisłymi


Meanwhile, twój chlopak:d83dde16
GuzikZTego
GuzikZTego
  7 November 2017

Ja nie lubię grubasów :d wolę szczypiorów to fakt.

DesertAssassin
DesertAssassin
  7 November 2017

Jestem natty w 100%

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 November 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zapomniałam że przecież i tak wysram tą świnię...

swinia zabrudza przede wszystkim energetycznymi, naleciałosciami ducha, gdyz to całe cierpienie jest w miesie, i człowiek pochłaniając to, dokłada sobie dodatkowy krzyz na plecy, to jest bardziej niebezpieczne, i o to niebezpieczenstwo chodzi, to strasznie obniza wibracje, a gdy jeszcze nie potrafi sie wolą swoją kontrolowac wibracji, to wrecz wibracyjnie wtedy spada sie do poziomu piekieł, i stąd wtedy snią sie niewłasciwe sny, podszyte strachem d83dde0ad83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  8 November 2017

teraz miejsca gdzie zabija sie swinie kontrolują ciemne moce i jeszcze dokładają dotatkowego strachu zwierzetą, i ten cały strach zostaje w miesie, i ludzka energetyka, go przyjmuje, dla tego dawniej intuicyjnie, wiedzieli aby modlic sie przed posiłkiem, wtedy oczyszcza sie to co sie sporzywa, tak samo jest z jedzeniem marketowym, kiedys wejrzałem na nie energetycznie, to było czarne, dopiero potem podniosłem jego wibracje, i przybrało jasniejszych kolorow, gdy robi sie jedzenie nie mozna miec ciemnych mysli, mysli powinny w tym czasie byc jasne i czyste, dawniej kobiety, kiedy miały dobre połaczenie ze zrodłem to potrafiły energetyzowac przetworzone jedzenie, teraz posrod tej krzataniny, i głosnosci umysłu, juz tak bardzo nie potrafią, dla tego kiedys kobiety nie lubiły jak im sie ktos krecił po kuchni, w trakcie przygotowywania posiłku d83dde0a

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 November 2017

Jezeli ktos lub wy przygotowuje jedzenie np ze złoscią, to ta energia trafia do jedzenia, raz w zyciu doswiadczyłem, gdy ktos z mocną złoscią przygotowywał jedzenie, owo jedzenie było nie do ujedzenia, dosłownie było kwasne i było to wyczuwalne zmysłami fizycznymi, energetycznie to jedzenie odrzucało i ostatecznie tego nie zjadłem d83dde09

Jozef84
Jozef84
  8 November 2017

Nie czytałem tego, tylko tk pobieżnie Beata. Ale w kulturze katolickiej też jest zakaz spożywania produktów mięsny w piątki i w poszczenie w środę popielcową. Ma to plusy nie tylko religijne ale prozdrowotne, organizm się oczyszcza.
Jestem zdania, że zbyt ciężkie jedzenie nieźle zamula, nawet na mózg wpływa. Dlatego lekka wyważona dieta jest wskazana.

MiloscBoga
MiloscBoga
  8 November 2017

ta złosc spala waszą dobrą energie, i wtedy opada wibracja człowieka i człowiek staje sie podatny na to ciemne, no chyba ze ma silnego ducha, dusze, to sobie poradzi z przepaleniem tych niskich wibracji d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.