Lukas002
Lukas002
  4 listopada 2017 (pierwszy post)

Marzenia

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  4 listopada 2017

Domek z bala na wsi, lub w małym miasteczku,


Audi RS6 C5, jak na razie jest S6 C5, więc już niedługo :D



I jakaś niebieskooka czarnula (ostatnio sie zdarzały blondyny lub rude.... no comment xD Zdjęcie przykładowe :D

lena507
lena507
  4 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Domek z bala na wsi, lub w małym miasteczku, Audi RS6 C5, jak na razie jest S6 C5, więc już niedługo :D I jakaś niebieskooka czarnula (ostatnio sie zdarzały blondyny lub rude.... no comment xD Zdjęcie przykładowe :D

Czy tylko drogi samochód jest dla ciebie marzeniem? To tylko przecież dobro materialne, jak domek z kart zaraz go możesz nie mieć bo albo się zepsuje, albo ktoś go ukradnie, a nie lepiej marzyć o bardziej przyziemnych sprawach? C6j z pieniędzmi i tym wszystkim, rodzina, szczęśliwy dom, i miłość dookoła to są moje marzenia
ASZABENE
ASZABENE
  4 listopada 2017

A jak już się ma dom,rodzinę i miłość dookoła to nie można o dobrach materialnych pomarzyć ?

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  4 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tylko drogi samochód jest dla ciebie marzeniem?

Tylko "drogi" (jak dla mnie to normalna cena za zwykłe auto :D ) samochód rzucił ci sie w oczy tutaj??
Zauważ że jeszcze tam na pierwszym miejscu wstawiłem dom..... a nie ma prawdziwego domu bez rodziny, i miłości. Więc jak już będę miał ten dom to nie moge sobie dokupić tego co chce ??
lena507
lena507
  4 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak już się ma dom,rodzinę i miłość dookoła to nie można o dobrach materialnych pomarzyć ?

Ale nie całkiem oderwanych od rzeczywistości, zresztą po co to wszystko? Lanserski samochód by sobie sąsiad popatrzył itd? i żeby żyłka mu w d pekła?
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  4 listopada 2017

zostać producentem filmowym

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  4 listopada 2017

Nie masz ty jakiś marzeń?? Tylko sie czepiasz innych ?? Moje marzenie to do tego dążę i tyle. Jak po drodze będzie jakaś kobieta godna mojego boku to moze sie wszystko zmienić i tyle.... Oj Boziuuuu....

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  4 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Lanserski samochód

Rodzinne Kombi nazywa lanserskim autem xD
CuteNinja
CuteNinja
  4 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Marzenia

Zobaczyć zorzę polarną na Islandii.
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie lepiej marzyć o bardziej przyziemnych sprawach?

Nie uważasz, że conajmniej nie na miejscu jest sugerowanie innym, o czym mają marzyć?
ASZABENE
ASZABENE
  4 listopada 2017

Punkt widzenia zmienia się wraz z punktem siedzenia ,bądź też moje ulubione apetyt rośnie w miarę jedzenia . Dla jednych jest to wyimaginowane, dla innych tak proste i naturalne jak pęknięta żyłka w czterech literach.

lce
lce
  4 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

O Sony PS5.

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  4 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Marzenia

Nie mam marzeń d83dde13
GuzikZTego
GuzikZTego
  5 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

1.Zdrowie moich bliskich i moje
2.kochający,wierny,szanujący mnie i przystojny facet
3.dzieci (2 lub 3)
4.praca którą będę lubiła dla mnie i dla niego też
5.własny dom z basenem przed nim

kysio
kysio
  5 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Marzenia

Przestałem je posiadać już jakiś czas temu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.