DawidPoo
DawidPoo
  28 października 2017 (pierwszy post)

Czesc poszukuje dziewczyn ktora zazywala narkotyki dopalacze w proszku...
Nie chce by jakis koles sie podszywal pod dziewczyne. Prosze o rozmowe. Rozmowa bedzie szczera na pewne tematy.

Asyko
Asyko
  28 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmowa bedzie szczera na pewne tematy.

Czyżbyś poszukiwał dilera/dilerki, takie mam wrażenie.
Jozef84
Jozef84
  28 października 2017

Dopalacze to syf, mój kolega z Monaru prawie przez to "wikitował".

Sarna
Sarna
  28 października 2017

niech zażywają do skutku, naturalna selekcja, podobno w naturze głupota sama sie eliminuje.

Erf
Erf
  28 października 2017

Szkoda, jak się dzieciaki w to wciągają, ale dorosłych mi nie szkoda.

DesertAssassin
DesertAssassin
  28 października 2017

Zezarło się tegto trochę hehe. Ale kto w ogóle nawed ani razu nie spróbował? Znajdzie się taki ministrant? d83dde16

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  28 października 2017

Polecam film "Requiem dla snu" w tej właśnie tematyce.

JohnTheRevelator
JohnTheRevelator
  28 października 2017
https://www.youtube.com/watch?v=v6uBkJSbQO0

d83ddc7fd83ddc7dd83dde1cd83ddc80d83dde04
Kaczor1987
Kaczor1987
  28 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ludzie nie wiedzą, co biorą. "Dopalacze to syf", "Dopalacze to wiocha", "Dopalacze to paździerz", "Dopalacze to śmierć".

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, jak się dzieciaki w to wciągają, ale dorosłych mi nie szkoda.

Każdego szkoda. Jak byś się zakochała ale się okaże że on łobuz i bije to przyjaciółka mówi ci masz co chciałaś czy pociesza ciebie!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  29 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Każdego szkoda. Jak byś się zakochała ale się okaże że on łobuz i bije to przyjaciółka mówi ci masz co chciałaś czy pociesza ciebie!

To akurat zbyt prosto opisana sytuacja. Jakby mój facet mnie uderzył to bym była w szoku. Jednocześnie byłby to ostatni moment naszego związku i więcej nie miałby ku temu okazji. Obecnie nie podejrzewam, by był skłonny do jakiejkolwiek agresji wobec mnie. Analogia byłaby tu, gdybym wiedziała, że lubi wpierdzielić za przesoloną zupę i dalej bym z nim była. Tak nie jest.
Biorąc heroinę wiem, jaki to prawdopodobnie będzie miało skutek, jestem na tyle dorosła by mieć tego tego świadomość, więc tego nie robię. ;)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Biorąc heroinę wiem, jaki to prawdopodobnie będzie miało skutek

Czyli biorąc pierwszy raz wiesz że się uzależnisz albo na co wykitujesz. No brawo Ty.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  30 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli biorąc pierwszy raz wiesz że się uzależnisz albo na co wykitujesz. No brawo Ty.

To chyba powinien wiedzieć każdy, choćby po pogadankach w szkole. Taka heroina uzależnia psychicznie już od pierwszego zażycia, zdaje się, że popularny mefedron podobnie. Tak samo, jak z tym "krokodylem" co był swego czasu popularny. Nie trzeba być chemikiem, żeby mieć świadomość ryzyka jakie się podejmuje, bo konsekwencje są powszechnie znane.
H4Z3
Posty: 5 (po ~19 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
H4Z3
  31 października 2017

Bum,duże oczka i latasz

LukaszGnach
LukaszGnach
  2 listopada 2017

Znaczy konfident od psiarni

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.