GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  21 października 2017 (pierwszy post)

To świadczy, iż minąłeś / aś konkretny syf w swoim życiu.

Jestem konrad a Ty ?

Jozef84
Jozef84
  22 października 2017

To nie są moje wnioski, a osób pracujących z osobami uzależnionymi typu :terapeuci, pracownicy PARPA itd, itp. Jest 6 objawów uzaleźnienia, zmiana tolerancji jest jednym z nich.
Do sztuczności kwalifikujemy: alkohol, narkotyki, lekarstwa (typu XANAX), dopalacze, ba nawet sterydy zmieniają świadomość (a może się mylę? :))

RedRiding1978
RedRiding1978
  22 października 2017

O ile dobrze orientuje się w przyziemnych problemach ludzi, to ostatnio marihuana wraca do łask i aptek pod postacią leku na różne schorzenia. Począwszy od laku na padaczkę, poprzez glejaka, różnego rodzaju schorzenia skóry, reumatyzm i kilkanaście innych schorzeń. Postrzeganie marihuany tylko i wyłącznie jako środek odurzający i rekreacyjny(nie ten rodzaj) to spore nieporozumienie i nadużycie

MarPrestigeMarcin
Posty: 1 (po ~19 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
MarPrestigeMarcin
  22 października 2017

witam wszystkich :)

maciejzet1
maciejzet1
  22 października 2017

Mefedron

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  23 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: O ile dobrze orientuje się w przyziemnych problemach ludzi, to ostatnio marihuana wraca do łask i aptek pod postacią leku na różne schorzenia. Począwszy od laku na padaczkę, poprzez glejaka, różnego rodzaju schorzenia skóry, reumatyzm i kilkanaście innych schorzeń. Postrzeganie marihuany tylko i wyłącznie jako środek odurzający i rekreacyjny(nie ten rodzaj) to spore nieporozumienie i nadużycie


Masz na myśli marysię naturalną a nie "podrasowaną" syntetycznie tak, by miała "kopa" i uzależniała szybciej. Nie porównujmy naturalnej marihuany do tej sprzedawanej na ulicach, bo to tak jakby porównywać kiełbaskę stworzoną w domowym zaciszu i "kiełbachę" wyprodukowaną w dużych masarniach gdzie wzmacniacze smaku i wypełniacze to połowa składników.
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  23 października 2017

Marihuana czy w postaci suszu czy jako lek nie jest niczym dobrym. Pomyśl o tym zanim przyćmisz

RedRiding1978
RedRiding1978
  23 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Masz na myśli marysię naturalną a nie "podrasowaną" syntetycznie tak, by miała "kopa" i uzależniała szybciej. Nie porównujmy naturalnej marihuany do tej sprzedawanej na ulicach, bo to tak jakby porównywać kiełbaskę stworzoną w domowym zaciszu i "kiełbachę" wyprodukowaną w dużych masarniach gdzie wzmacniacze smaku i wypełniacze to połowa składników.


Ja wiem na czym polega różnica, ale jak widać słowo marihuana kojarzy się większości tylko z jednym.... ćpaniem. Jakoś nie zauważyłam tutaj innych argumentów!
RedRiding1978
RedRiding1978
  23 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Marihuana czy w postaci suszu czy jako lek nie jest niczym dobrym. Pomyśl o tym zanim przyćmisz


Marihuana w aptekach, to coś zupełnie i skrajnie różnego od tej sprzedawanej na ulicach tzw rekreacyjnej! Jest czysta i pozbawiona THC i wszystkich substancji psychoaktywnych. Dużo droższa jak ta, którą kupić można od przydrożnego handlarza
xxxCZARNY
xxxCZARNY
  23 października 2017

Standardowo RedRiding1978 skasowała konto... ciekawe kiedy zarejestruje kolejne ...

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  24 października 2017

Jak długo już nie palisz / nie pijesz ?

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  24 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak długo już nie palisz / nie pijesz ?


Pytanie kierujesz do mnie?
Jozef84
Jozef84
  24 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak długo


Nie biorę narkotyków, próbowałem marihuanę rok temu w lato, nic nie czułem. Później dopiero się źle poczułem i wywaliłem fifkę z nabitym "zielskiem".
Alkohol to inna sprawa, przestałem z tym walczyć, pije sobie raz na miesiąc, czasem co 2 miesiąc lub 3, maks do pół roku abstynencji.
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  24 października 2017

Zdrowie pań

Asyko
Asyko
  24 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdrowie pań

Przypomniała mi się taka piosenka o tym " https://www.youtube.com/watch?v=Kiq8pFz9r3o " , :ziober2:
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  24 października 2017

Zróbmy z ów melodii feat. As'Y'KO, Iza Lach, WS, Dobra karma (międzyzdroje)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.