Egoista
Egoista
  17 października 2017 (pierwszy post)

Witam kochani, to w sumie raczej krótka rada co do szukania sobie pary na fotce.
ew dla tych co sie zakochują z samych zdjęć.
Unikajcie Tego:


Unikajcie samych twarzy, bo możecie sie "poparzyć", elo xD

Asyko
Asyko
  17 października 2017

Aha, rada super, :crylol:

Egoista
Egoista
  17 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha, rada super

dziwny zbieg okoliczności, że zawsze po twojej wypowiedzi zamykają mi tematy,
za ile ten mi zamkną? bo nie wiem czy wolac znajomych do wypowiedzi
ps pozdrow fp
NapiszDooMnie
Posty: 98 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 14
NapiszDooMnie
  17 października 2017

Normalka to ze tapeta na twarzy jest tylko maską zasłaniającą rzeczywistość, ale najzabawniejsze jest to ze mimo tego uważają sie tu za wielkie Księżniczki

GuzikZTego
GuzikZTego
  17 października 2017
:)
GuzikZTego
GuzikZTego
  17 października 2017

W sumie przesada bo za nos 9/10 bym nie dala... Sporo mniej.

irbit
irbit
  17 października 2017

wujcio dobra rada ☺☺☺

esssssssa
esssssssa
  18 października 2017

city jungle to protip

jacek82j
jacek82j
  18 października 2017
Egoista
Egoista: Asyko: Aha, rada super dziwny zbieg okoliczności, że zawsze po twojej wypowiedzi zamykają mi tematy, za ile ten mi zamkną? bo nie wiem czy wolac znajomych do wypowiedzi ps pozdrow fp
Egoista
Egoista: Asyko: Aha, rada super dziwny zbieg okoliczności, że zawsze po twojej wypowiedzi zamykają mi tematy, za ile ten mi zamkną? bo nie wiem czy wolac znajomych do wypowiedzi ps pozdrow fp
ten ASYKO to jest szpicel-kabluje na tych co pisza zle na forum-probuje pewnie w ten sposob byc mianowanym na moderatora-co za pajac
Egoista
Egoista
  18 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ten ASYKO to jest szpicel-kabluje na tych co pisza zle na forum-probuje pewnie w ten sposob byc mianowanym na moderatora-co za pajac

niespelna rozumu?
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  20 października 2017

Ameryke odkrył strączek pączek

Jakobson
Jakobson
  21 października 2017

Siema, dzięki za info xd

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  22 października 2017

Ja bym unikał do poznania się pod kątem pary wszystkich kobiet na fotce, owszem są tutaj normalni ludzie, ale to może ich jest z 10 % . Lepiej wyjść na miasto i tam próbować kogoś poznać :)

Barbara1983
Barbara1983
  22 października 2017

To jest właśnie internetowy świat.. Łatwość udawania kogoś kim się nie jest.. Tutaj w zasadzie można być kim się chce, dlatego ludzie korzystają z tego i opowiadają bajki o sobie, bawią się w księżniczki i księciuniów.. d83dde0aCoś w ramach akcji: dowartościowania się, podbudowania swojego ego..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.