kamileQ56
kamileQ56
  6 października 2017 (pierwszy post)

Hej. Wpadłem na taki właśnie pomysł żeby ludzi z powrotem przekonać do NK. Jest aplikacja mobilna i to calkiem niezla, są gry zaczepki a pisanie do innych jest za free. Moglo by sie przyjac takie cos?

Asyko
Asyko
  6 października 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie miałem NK nigdy i nie założę tam konta, nawet na Aplikacji.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moglo by sie przyjac takie cos?

U mnie już się nie przyjęło :afro:
kamileQ56
kamileQ56
  6 października 2017

Fotka to gorszy portal a jednak masz konto tutaj

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 października 2017

Portal randkowy o nazwie "Nasza Klasa" brzmi jak przynęta na pedofilów.

Podejmujesz wyzwanie?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  6 października 2017

W ogóle to pierwszy pomysł na Naszą Klasę był naprawdę fajny. Na początku to był portal dla starszych ludzi, mający pomóc im odnaleźć znajomych z czasów ich szkoły. A potem oczywiście został "przejęty" przez gimbów i umarł śmiercią nagłą. Według mnie to co by jie zrobili, i tak już się nie odrodzi.

Asyko
Asyko
  6 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka to gorszy portal a jednak masz konto tutaj

Jak by był gorszy to bym tu konta nie miał.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 października 2017

Wydaje mi się, że przyczyny upadku NK nie należy dopatrywać się w toksycznych gimbach, lecz w zwyczajnym przegraniu rywalizacji z facebookiem. Ale o ile dobrze pamiętam to twórca naszej klasy wiedział doskonale kiedy zejść ze sceny, bowiem sprzedał prawa do portalu za gruby kwit niedługo przed tym jak zaczął upadać.

Podejmujesz wyzwanie?
Asyko
Asyko
  6 października 2017
Eldim
Eldim: zwyczajnym przegraniu rywalizacji z facebookiem

No tak i wydaje mi się również że z Fotki również pouciekali na Fejsa, od kiedy ten fejs powstał to z roku na rok mała aktywność user tutaj jest, nie chodzi mi o "FORUM" tylko ogólnie stwierdzam fakt. :smutny:
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  6 października 2017

Pomimo, że fotka w teorii jest również portalem społecznościowym to w praktyce ma jednak nieco inne założenia. Może i niektórzy pouciekali, lecz koniec końców facebook nie jest konkurencją tego kalibru na rzecz której fotka regularnie traciłaby użytkowników. Tak sądzę.

Podejmujesz wyzwanie?
GRADEK83
GRADEK83
  7 października 2017

A co to nasza klasa

CuteNinja
CuteNinja
  7 października 2017

Ja chodziłam do żeńskiego liceum, więc reaktywowanie mojej klasy jako portalu randkowego nie miałoby za bardzo sensu :ninja:

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  7 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja chodziłam do żeńskiego liceum, więc reaktywowanie mojej klasy jako portalu randkowego nie miałoby za bardzo sensu


Zawsze możesz zmienić preferencje seksualne. Taka ekstrawagancja na starość nie byłaby niczym niestosownym d83dde1c
CuteNinja
CuteNinja
  7 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: na starość

Aaaaaaaaaaa jak mogłeś?! Nadąsałam się.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  7 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co to nasza klasa

to portal dla emerytów,
Gradziu, info za info, Lodzia "jesce dycho" czy "jus dogorywo"?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  7 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nadąsałam się.


Spokojnie, to chyba normalne! Podobno po przekroczeniu pewnej (dla każdego innej) granicy wiekowej, z każdym następnym rokiem coraz bardziej dziecinnijemy d83dde01
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.