tygrysica
tygrysica
  28 września 2017 (pierwszy post)

co zrobić z typami którzy wysyłają niestosowne fotki,wiadomości?Spam wystarczy?

Asyko
Asyko
  28 września 2017

Zawsze możesz zgłosić, lub po prostu olać takie Wiadomości.

GRADEK83
GRADEK83
  28 września 2017

Zrobic sobie fap folder i zapisywać XD

mrukowski
mrukowski
  28 września 2017
tygrysica
tygrysica: co zrobić z typami którzy wysyłają niestosowne fotki,wiadomości?

Był czas przywyknąć.
Erf
Erf
  28 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobic sobie fap folder i zapisywać XD

Żeby chociaż było co oglądać.
Sarna
Sarna
  28 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
tygrysica
tygrysica: co zrobić z typami którzy wysyłają niestosowne fotki,

zacznij się z nich nabijać, szybko się irytują, oni nie są groźni, a Ty tez nic nowego nie zobaczysz, nie sa natrętni po krytyce dodają na CL.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 września 2017
tygrysica
tygrysica: niestosowne fotki

Najlepiej osobiście weryfikuj czy rzeczywiście mają takie duże organy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Był czas przywyknąć.

Dokładnie. Dwa lata na fotce i ona nie we co ma robić.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
tygrysica
tygrysica
  28 września 2017

Jak masz się nabijać to sobie daruj

bezfotek
bezfotek
  28 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

hmmm.... ale oni dzielą się zdjęciami typu: "obczaj moje bicki" (w stylu Tora z filmu KungFury [yt]) czy też dzielą się zdjęciami klejnotów rodzinnych?

Jeśli występuje ten drugi przypadek to może dogadaj się z jakimś informatykiem który zrobi z nich stronę w stylu bajer.pl dodasz google adwords i będziesz zarabiać na reklamach.
ocenmojeklejnoty.pl

Jeszcze tylko zebrać kilka feministek by zostawiały siarczyste komentarze pod zdjęciami i sukces murowany.

To by była prawdziwa strona z demotywatorami... Hit internetu. Zrobić taką stronę po angielsku i wyjdziesz na tym lepiej niż właściciel KsiążkąWTwarz (facebook). d83dde1cd83dde4cd83cdf85

kamileQ56
kamileQ56
  29 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: hmmm.... ale oni dzielą się zdjęciami typu: "obczaj moje bicki" (w stylu Tora z filmu KungFury [yt]) czy też dzielą się zdjęciami klejnotów rodzinnych? Jeśli występuje ten drugi przypadek to może dogadaj się z jakimś informatykiem który zrobi z nich stronę w stylu bajer.pl dodasz google adwords i będziesz zarabiać na reklamach. ocenmojeklejnoty.pl Jeszcze tylko zebrać kilka feministek by zostawiały siarczyste komentarze pod zdjęciami i sukces murowany. To by była prawdziwa strona z demotywatorami... Hit internetu. Zrobić taką stronę po angielsku i wyjdziesz na tym lepiej niż właściciel KsiążkąWTwarz (facebook).

No to pomysł na biznes a postawić stronkę to pikuś gorzej z takim oprawczym procesem
bezfotek
bezfotek
  29 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: takim oprawczym procesem
Nie oglądaj tyle nic nie wnoszących uboxingów to może załapiesz kiedy ktoś sobie żartuje...
Konto usunięte
Konto usunięte: postawić stronkę to pikuś
Wrzucić statyczną stronę na darmowy lub komercyjny hosting to pikuś.
Ale gdybyś chciał zrealizować mój żart w praktyce to nie był by to taki pikuś. No chyba, że na początku podczas kiedy oglądalność była by słaba. Później ani struktura CMSa nie jest już prosta (np. facebook używa własnego kompilatora kodu), ani sposób przechowywania danych nie należy do prostych. Natomiast obsłużenie dużego ruchu w sieci wymaga struktury rozproszonej oraz całej serwerowni która utrzymuje tego "pikusia".
https://www.youtube.com/watch?v=7d2JyaW9X34
Proste rozwiązania typu stawiasz swój serwer i na nim piszesz swój system który obsługuje np. bazę wiedzy jakiegoś działu w firmie, albo zajmujące się obiegiem dokumentów dla księgowości, też nie są pikusiami.

Sama kwestia prawna i moralna serwisu w porównaniu do koniecznych do ogarnięcia problemów inżynierskich (po osiągnięciu odpowiedniej oglądalności) była by mała (pomimo swej kontrowersyjności).
d83cdf75Zjedz zupkę. d83cdf85
MarcinKawka
MarcinKawka
  29 września 2017
tygrysica
tygrysica: co zrobić z typami którzy wysyłają niestosowne fotki,wiadomości?Spam wystarczy?

Zgłaszać bydlaków.
tygrysica
tygrysica
  30 września 2017

Napisałam do fotki na "typa" i przy okazji mi doradziła,co robić.A osobą tu pomocnym, którzy pomogli i się nie nabijali dziękuje ;)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 września 2017
tygrysica
tygrysica: co zrobić z typami którzy wysyłają niestosowne fotki,wiadomości?Spam wystarczy?


umówic sie z nimi
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 października 2017
tygrysica
tygrysica: co zrobić z typami którzy wysyłają niestosowne fotki,wiadomości?

życzliwie i subtelnie komentuj np.
-witaj brzusiu, żegnaj kusiu,
-z takim robaczkiem to na rybki
-podeślij mi jeszcze lupę

starszym samcom dedykuj nstp.wierszyk:
nie napiszę stary ośle bo nie zabrzmi to zbyt wzniośle,
ale krzyknę old chłopaku! wrr tygrrrysie!!, prrr rrrumaku!!!

dołączaj też pozdrowienia, w końcu grzeczność to podstawa

rozumiem, że pomogłam, możesz podziękować

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.