AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  23 września 2017 (pierwszy post)

Trzy najlepsze momenty z waszego zycia ?

bezfotek
bezfotek
  23 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Człowiek najlepiej pamięta te złe momenty. Z łatwością przedstawił bym 3 najgorsze chwile w moim życiu, ale z tymi pozytywnymi to jest trochę gorzej. Nie chodzi o to, że ich nie ma, ale ciężko czasem pamiętać o tych dobrych chwilach lub wydobyć na światło dzienne te 3 najwyrazistsze. Cieszę się kiedy mogę wybrać się samotnie na wędrówkę po polach i lasach (tak min. 5km) i porozmyślać trochę podziwiając piękno przyrody.

Asyko
Asyko
  23 września 2017
AmongUs
AmongUs: Trzy najlepsze momenty z waszego zycia ?

1 - pierwszy stosunek seksualny :sex:
2 - Pierwsze opicie się do nieprzytomności :ziober:
3 - Wygranie biegu na 1500 metrów :run:
GRADEK83
GRADEK83
  24 września 2017

Pierwszy pocałunek z jezorem
Yyyyy co tam dalej odkrycie sposobu na zen mozaic i EZ100 8 EZ300 no i sen o lataniu XD

Sarna
Sarna
  24 września 2017

ja nie wiem pierwsze pocałunki dobrze wspominacie, w moim wspomnienu akurat była to dziecinne, wielka miłość 16 lat, to nie był romantyczny pocałunek, tylko nieudolne mielenie jęzorem, tak to jest jak dzieci uczą się całować, cały czas się zastanawiałam czy to tak ma być :rotfl:

AmongUs
AmongUs: Trzy najlepsze momenty z waszego zycia ?


zbyt wiele ich było, tych gorszych oczywiście tez nie brakowało.
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  24 września 2017
AmongUs
AmongUs: Trzy najlepsze momenty z waszego zycia ?

Szybciej bym ci powiedział złe o tych dobrych jakoś nie pamiętam d83dde1e
Jozef84
Jozef84
  24 września 2017

chwile spędzone z Tatą,
dobre oceny w szkole,
pyszne obiady u Mamy,
wakacje nad morzem,
pierwsza miłość,
chwile spędzone z przyjaciółmi,
zabawy z siostrą,

Jozef84
Jozef84
  24 września 2017

pewnie tych szczęśliwych chwil było dużo więcej i były one na miarę uszyte, stosowne do wieku. Trzeba się umieć cieszyć z tego co jest i co przyniesie los, nie wymagać zbytnio bo czesto można się zawieść. Teraz dla mnie ideałem byłoby wyzdrowieć i żyć spokojnie.

irbit
irbit
  25 września 2017

1 narodziny córki
2 pierwsze wakacje z kolegami
3 pierwsza fakturrka wystawiona na swoim

oczywiście nie jest to porządek chronologiczny ☺

Memory
Memory
  26 września 2017

Hm...
DAalej na nie czekam ale jak do tej pory:
-chwile spedzone z bliskimi na grzybach czy wspolne zwozenie siana z lak gdzie ja zwykle pojezdzalam traktorem,
-jedzenie pieczonych ziemniakow na szkolnych ogniskach i cieplych lodow ze sklepu,
-zdanie przeze mnie matury z matmy bo to bylo dla mnie wyzwanie bo jestem noga z niej a potem zdobycie tytulu inzyniera bhp.
-wyjazd do Szwajcarii do pracy i jej zwiedzanie, plywanie rowerkami wodnymi gdzie nigdy kiedys nie jezdzilam na wycieczki bo wiedzialam ze sie bez tego obejde a sie nie przelewa. Calowac sie z nikim nie calowalam wiec takich rzeczy nie wspominam. Jedynie przytulanie i mizianie po plecach ktore bylo przyjemne. Reszta przede mna i we mnie :d hah

GRADEK83
GRADEK83
  26 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zwykle pojezdzalam traktorem


d83dde0f
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  1 października 2017

kiedy zwyciężam z własnymi słabościami

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.