irbit
irbit
  14 września 2017 (pierwszy post)

Drogie Panie wolicie jak ktoś zagada "cześć Buba " czy tak bardziej trywialnie " hej lalka " i czemu zawsze robicie taki wytrzeszcz jak w ogóle ktoś się do was odezwie w realu ... wolicie jakieś pozdrowienia na spottet czy jak ???

GRADEK83
GRADEK83
  14 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: cześć Buba

Pierwsze słyszę :D
irbit
irbit
  14 września 2017

hehe

jajecznica
jajecznica
  15 września 2017

Cześć Buba brzmi całkiem obiecująco d83dde0f

Avatar użytkownika SandrenSandren
Posty: 77 (po ~93 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 23
Sandren
  15 września 2017

Rozumiem że to jakiś żarcik jest ;)

a to jeszcze ktoś podchodzi w realu do nieznajomego? czasy prehistoryczne ;p ale ja bym sie nie pogniewała gdyby ktoś tak zrobił :0 nie wliczając ulotek :D

irbit
irbit
  15 września 2017

hmm to ja taki stary jestem ...d83dde1c

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  15 września 2017
Sandren
Sandren: Rozumiem że to jakiś żarcik jest ;) a to jeszcze ktoś podchodzi w realu do nieznajomego? czasy prehistoryczne ;p ale ja bym sie nie pogniewała gdyby ktoś tak zrobił :0 nie wliczając ulotek :D


Ja to często podchodzę do obcych żeby chwilę porozmawiać i przy okazji pożyczyć 3-4 PLN jak mi do piwka brakuje, albo wina d83dde0a
CuteNinja
CuteNinja
  15 września 2017

Ja nie mam nic przeciwko temu, kiedy ktoś obcy się uśmiechnie, powie "cześć" czy życzy miłego dnia. Ale ostatnio jakiś Sebek z osiedla zapytał, czy może powąchać moje włosy, tak chociaż z daleka i nie powiem, wtedy zrobiłam wytrzeszcz niczym lemur.

Erf
Erf
  15 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie m

Ależ masz zadbane włosy na tym pierwszym foto. To naturalny kolor? :zakochany:
CuteNinja
CuteNinja
  15 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ależ masz zadbane włosy na tym pierwszym foto. To naturalny kolor?

Aż się zawstydziłam, dziękuję :zakochany:
Niestety nie jest to mój naturalny kolor, ten powstał w wyniku używania szamponu rumiankowego i płukanki z soku z cytryny :D Mój naturalny to taki ciemny brąz, mam go na zdjęciu z gitarą (pomijając jasne końce :P)
mrukowski
mrukowski
  15 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mój naturalny to taki ciemny brąz, mam go na zdjęciu z gitarą

Ciekawość mnie dopadła i zajrzałem na Twój profil. Ja nie mam włosów, nie mam nawet gitary.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  15 września 2017
Sandren
Sandren: Rozumiem że to jakiś żarcik jest ;) a to jeszcze ktoś podchodzi w realu do nieznajomego? czasy prehistoryczne ;p ale ja bym sie nie pogniewała gdyby ktoś tak zrobił :0 nie wliczając ulotek :D


to podjedz do kogos zamiast pjepszyc o o historii
CuteNinja
CuteNinja
  15 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mam włosów, nie mam nawet gitary.

Ale masz zarost, ja nie mam zarostu. Może masz też psa, a ja nie mam psa... :ninja:
Erf
Erf
  15 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż się zawstydziłam, dziękuję Niestety nie jest to mój naturalny kolor, ten powstał w wyniku używania szamponu rumiankowego i płukanki z soku z cytryny :D Mój naturalny to taki ciemny brąz, mam go na zdjęciu z gitarą (pomijając jasne końce :P)

No to prawie naturalny. :-D Nie wiedziałam nawet, że takie efekty można tak uzyskać. :-) Sama ostatnimi czasy mam fioła na punkcie włosów i naturalnych kosmetyków, ale niestety trudno mi okrzesać swoje po wieloletnim farbowaniu. Ale sobie podziwiam u innych i trochę przy okazji porównuje. :D
mrukowski
mrukowski
  16 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Może masz też psa, a ja nie mam psa...

Mam dwa, ale też nie mają gitary. Co do Twoich piór, piękne masz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.