GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  30 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Hej Ty. Powiedz mi co odczuwasz, gdy jesteś całowana przez mężczyznę po szyi ?

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 września 2017

buhahhahahahha rozj*bałeś system d83dde02

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  3 września 2017

Tu jest tak, iż kobiety są śmiałe do internetów, o zgrozo gdy śmiałość ich w normie to uh uh aj aj blat kuchenny i mąką.

Przepraszam za te 8 godzin.

Pozamiatam i posprzątam :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 września 2017

A co ty w pierogarni pracujesz? 8 godz ciasto wałkować? d83dde02 masz chłopie zdrowie d83dde1d

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  3 września 2017

Ktoś coś od siebie coś powie ?

GitarzystaBasEle
GitarzystaBasEle
  8 września 2017

Nie zrozumiesz dziewczyn. Dziewczyny to taki rodzaj ludzkiej rasy ktory zatrzymal sie w ewolucji i nie utworzyla sie zdolność poslugiwaniem mózgu. *nazywaja tą cześć ciala kalafiorem ;p a kobiety to juz inna sprawa ;) prawdziwa kobieta da Ci sie poznac(zboki won) lub nie. Nie naciskaj i sluchaj. Pozdro

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  8 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lubię, gdy ktoś dotyka moją szyję. Nie ważne czy dłonią czy ustami. ;)


Brawo Ty, gdyż inne partie cieliste owszem mogą intensywniej.
GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  8 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie zrozumiesz dziewczyn. Dziewczyny to taki rodzaj ludzkiej rasy ktory zatrzymal sie w ewolucji i nie utworzyla sie zdolność poslugiwaniem mózgu. *nazywaja tą cześć ciala kalafiorem ;p a kobiety to juz inna sprawa ;) prawdziwa kobieta da Ci sie poznac(zboki won) lub nie. Nie naciskaj i sluchaj. Pozdro


Brzoskwinie z krzaczka lub wydepilowane w salonach depilacji metodą wosku, wnioskuj.
GitarzystaBasEle
GitarzystaBasEle
  8 września 2017

Chodzilo Ci o morele? Lubie i to i to. I tak smakuje jak karton. Takze wniosek wątły

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  8 września 2017

Niekoniecznie to miałam na myśli. d83dde09 W sumie to gdzie ktoś czuje mniej lub bardziej jest cechą indywidualną każdego człowieka. Ktoś może mieć "łaskotki" na stopie, a ktoś inny np na łokciu. Nie ma zasady. Dotyk jest kwestią indywidualną, więc za każdym razem(w każdym związku itp, bo różnie bywa) trzeba uczyć się dotyku na nowo.d83dde09 Jednak czasami są sytuację, gdy ktoś np nie lubi jednej konkretnej partii( z różnych przyczyn). Wtedy należy to zaakceptować.

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  9 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: LostInTheEcho: Nie lubię, gdy ktoś dotyka moją szyję. Nie ważne czy dłonią czy ustami. Mam dokładnie tak samo! :D


:*
Radosaw75
Radosaw75
  9 września 2017

Chcesz żyć normalnie? Nie próbuj zrozumieć "chaosu".

Jozef84
Jozef84
  9 września 2017

a ten temat nie nadaje się do działu sex?

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  9 września 2017

Józef nie to nie seks tylke flex.

OK

GENIALNEWPROSTOCIE
GENIALNEWPROSTOCIE
  9 września 2017

Busta Rhymes - I love my chick

lHSl
lHSl
  9 września 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Busta Rhymes - I love my chick

Takie coś to na dział Muzyka dodawaj np tutaj "Czego słuchasz w tym momencie" :nutki:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.