Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
Andreas87
  28 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Nie rozumiem tu na fotce jak i innych portalach społecznościowych dziewczyn które szpecą swój ładny a nawet piękny wizerunek na zdjęciu nakładając na nie filtry zwierząt tj psów kotów a nawet świń jednocześnie upodabniając się do nich.Dziewczyno jesteś człowiekiem mającą swoją godnośc i szacunek do siebie czy zwierzęciem? .Jeśli jesteś zwierzęciem to może zamień się rolami i idź do budy lub do obory .

CuteNinja
CuteNinja
  29 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: lodówkach, mikrofalówkach, sokowirówkach

:D:D:D:D:D
Andreas87
Andreas87: no masacra

Dystans, dystans... Póki to nie robi nikomu krzywdy, to jaki problem? Wyluzuj Andreas ;>
Andreas87
Posty: 58 (po ~341 znaków)
Reputacja: 46 | BluzgometrTM: 4
wpis jest ukryty
IHSI
IHSI
  29 sierpnia 2017

Nie podawaj nazwy Profilu - Nick.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  29 sierpnia 2017

Nie lepiej żyć swoim życiem zamiast ciągle oglądać się na innych? Mnie osobiście kompletnie nie interesuje kto co sobie na twarz nakłada. Ich życie, ich profile, ich sprawa. Co wam do tego i jak może was to wkurzać, jeśli to w żaden sposób was nie dotyczy? No luuudzie, ogarnięcie się :D

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  29 sierpnia 2017

Widać lubią być tresowane ot cała filozofia i kobieca natura

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  29 sierpnia 2017
Adrian3303
Adrian3303: Co wam do tego i jak może was to wkurzać, jeśli to w żaden sposób was nie dotyczy? No luuudzie, ogarnięcie się :D


Chyba nie kumasz o co chodzi autorowi tematu. Zapewne ja również, ale wydaje mi się, że chodziło o to, że autora irytuje fakt, że jest "sporo" profili (sam na takie trafiłem), gdzie nie ma ani jednego zdjęcia bez przeróbki twarzy. I to takiej przeróbki, że twarz nie przypomina ludzkiej.
Nie powinienem wypowiadać się na temat przerabiania zdjęć i mówić, że to mnie irytuje czy nie podoba mi się itp., bo sam na profilu mam tylko jedno zdjęcie. Mi to nie przeszkadza, bo tak jak napisałem wcześniej -to kolejna moda, którą trzeba przeczekać. Tu nie chodzi o to, czy Ciebie lub mnie dotyczy czyjeś przerobione zdjęcie, ale wyobraź sobie, że każdy zarejestrowany profil zawierałby wyłącznie przerobione zdjęcia i czym w takiej sytuacji kierowałbyś się przy ocenie TAK lub NIE? Z kim chciałbyś zamienić kilka zdań? I ogólnie kto by Cię zainteresował i czym? W takiej sytuacji chyba tylko jedno kryterium (poza opisem) grało by rolę, mianowicie -kto bardziej przypomina świnię/psa/kota/szczura czy kozę albo hybrydę.

Sorry za chaotyczną wypowiedź, ale "5'cio gwiazdkowiec" koniaczek wpadł mi w łapska i już czyni to co powinien.

Ege szege dre!
GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2017

Dodawanie takich zyebanych zdjec powinno byc zakazane kobieta przerobiona na pieska to definitywnie SUKA albo na prosiaczka SWINIA a potem sie taka jedna z kolejna dziwia ze ktos je przezywa od takich czy owakich.... albo wklei taka pińcet zdjec i na wszystkich robi dziubaska i czlowiek sie zastanawia czy to dziubasek czy jej krzywy ryj .... dlaczego nie moga miec slucznych zdjec jak nasza moderatorka O! Albo biegaczka P. Na zdjeciach powinna byc wyeksponowana pasja gitara jak8ec medale lub milosc do ptaszkow XD

wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  30 sierpnia 2017

Gradek damski odpowiednik świni to locha lub maciora :crylol:

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2017

Fajne to nowe zdjecie loszko XD ale za zwyczaj slysze ty lujaj jaka fajna świnia XD czy cos w ten desen

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2017

Lukaj* kierde na telefonie nie trafiam w te male klawisze

LorenzoAdam
LorenzoAdam
  30 sierpnia 2017

To ty masz jeszcze telefon z klawiszami a nie dotykowy?

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  30 sierpnia 2017

Trafiam na profil gdzie nie widać twarzy albo wszystkie zdjęcia są z takimi filtrami, daję NIE i tyle. Proste :D
A jak tylko takie zdjęcia będą na każdym profilu to usunę tu konto i tyle. Świat się przez to nie zawali :D

GRADEK83
GRADEK83
  30 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To ty masz jeszcze telefon z klawiszami a nie dotykowy?

Oj dotykowy tylko tak czy siak małe te klawisze na tym ekranie czasem łapie pobliskie litery
RedRiding1978
RedRiding1978
  31 sierpnia 2017

W sumie, mam to gdzieś, co kto ma na profilu. Jego profil i ma prawo dodawać tam to, co mu się podoba. Mnie nie musi

Maryla
Maryla
  31 sierpnia 2017
Eldim
Eldim: Ja widzę w tym zjawisku pewien pozytywny aspekt - przynajmniej od razu wiem, z kim nie warto zaczynać rozmowy.

Ba dum tss, o to w tym właśnie chodzi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.