irbit
irbit
  26 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Ile daje się w kopertę PARZE MŁODEJ

IHSI
IHSI
  26 sierpnia 2017

Ja daje zawsze pustą :jezyk:

mrukowski
mrukowski
  26 sierpnia 2017

To zależy jak są młodzi?

KOVEN
KOVEN
  26 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile daje się w kopertę PARZE MŁODEJ


Wszystko zależy od tego w jakich żyjecie relacjach i na ile możesz sobie pozwolić.
To dość logiczne :)
GRADEK83
GRADEK83
  26 sierpnia 2017

100zł plus grosz na szczęście

irbit
irbit
  26 sierpnia 2017

myślałem o 600 bo młody to brat a za talerzyk płacą 100 od osoby wiec niech tez maja cos na start

KOVEN
KOVEN
  26 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: myślałem o 600 bo młody to brat a za talerzyk płacą 100 od osoby wiec niech tez maja cos na start


Przykładowo:Ja ostatnio byłem z ojcem u jego chrześniaczki to dał jej/im 1000 zł.
Dużo nie dużo nie mi to oceniać.
Sarna
Sarna
  26 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: aje się w kopertę PARZE MŁODEJ

zalezży od dochodów i chęci, ale takie 300zł to minimum, żeby chociaż parze młodej zwróciło się za to, ze opłacili np miejscówkę za was w lokalu.
dają najczęciej 500zł. ja ostatnio dałam 1000zł ale chrześniaczce na komunie. Plus dopłynięcie do Szwecji kolejny tysiąc, dobrze że mam tam tylko jedną siostrzenicę :D
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  26 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: talerzyk płacą 100 od osoby


Gdzie niby taką tanią salę znaleźli :D Chyba że w cenie tylko placek i kawa :D

Ja zawsze daję ok 500-600 w wlkp średnia ok 170zł za osobę, więc zawsze należy dać naddatek ;)
LorenzoAdam
LorenzoAdam
  26 sierpnia 2017

Teraz ludzie nie chcą się hajtać, więc koperta zostaje u mnie :)

irbit
irbit
  26 sierpnia 2017

Co do sali to tylko wesele bez poprawin i tylko do 3 powiecmy ze im się spieszylo ... jeszcze do tego 100 na wózek i chyba będzie ok

NotThisTime
NotThisTime
  26 sierpnia 2017

zazwyczaj po 500zł, ale ostatecznie dajesz tyle na ile możesz sobie pozwolić

xxxCZARNY
xxxCZARNY
  26 sierpnia 2017

Ja bratu dałem 50 losów na Chybił Trafił od LOTTO + Krugerranda 1/20 uncji. Mnie to kosztowało ≈650zł, ale Młoda Para wyciągnęła z biznesu (nie licząc bulionówki) ponad tysiąc PLN.

Pomijam oczywiście uczucie zaskoczenia i satysfakcji Młodej Pary, którego nie da się wycenić.

Daj od siebie tyle, ile sam chciałbyś otrzymać. Trochę inwencji a sprawisz Parze sporo radości. Same banknoty są nudne -jako prezent, ale fakt, fajnie jest się obracać w tak nudnym towarzystwie d83dde01

Lucyferka3069
Lucyferka3069
  27 sierpnia 2017

Czemu dostałam bana za zdjęcie . Chcę mieć odblokowanie konto na fotce więc odblokujcie mi je . Nie ma cyckow na wierzchu poznałam się z regulaminem . I nic n ie zrobiłam nie tak

CuteNinja
CuteNinja
  27 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu dostałam bana za zdjęcie

Wystarczy, że będziesz posiadała w profilu zdjęcia swojej osoby, a unikniesz banów i innych nieprzyjemności.
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcę mieć odblokowanie konto na fotce więc odblokujcie mi je

Ja chcę mieć domek w Bieszczadach i małe owieczki.
Konto usunięte
Konto usunięte: poznałam się z regulaminem

Skoro już się znacie, to pora się zaprzyjaźnić :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.