annalii
annalii
  5 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Pomyślałam żeby wysłać karmę dla zwierząt tych które są na paluchu czy są tacy którzy myślą tak samo i mają dobre serce

RedRiding1978
RedRiding1978
  8 sierpnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: aco ty w zyciu osiągnęłaś ze taka jesteś mądra


A co ty w życiu osiągnęłaś poza tym, że z FUNDACJĄ nakarmiłaś koty? Jak taka jesteś hop,hop, do przodu, i taka bogata, taka altruistka to mogłaś to zrobić sama i nie prosić o wsparcie fundacji. Szukasz głupszych od siebie czy tylko mnie się tak wydaje? Ty mi będziesz mówić na co ja mam swoje pieniądze wydać?! Tego jeszcze nie było i nie będzie
RedRiding1978
RedRiding1978
  8 sierpnia 2017

Już się rozpędzam i wpłacam na twoją fundację. Ja jak miałam ochotę pomóc bezdomnemu psiakowi, to go zabrałam i fundacji o pomoc w jego utrzymaniu nie proszę. Ty chcesz być dobra za czyje? Bądź za swoje

annalii
annalii
  8 sierpnia 2017

Red właśnie zgłosilam to do moderatora i nie życzę żebyś mnie obrażala bo wszyscy dostaniemy bany

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  8 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: @jestdobrze1994 Czujesz się "pozamiatana"?

:crylol: Odczuwam odwrotne poczucie swojej wartości gdy czytam takie posty, że ktoś jest gorszy od twórcy posta. Znam swoją wartość.
Konto usunięte
Konto usunięte: aco

To piszemy oddzielnied83dde02
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dobrze aco ty w zyciu osiągnęłaś ze taka jesteś mądra to ze ktos cos napisze to nie znaczy że głupoty pisze tylko też chce się wykazać

To co ja, osiągnęłam w życiu to moje ( nie Twoje, tylko moje). Osiągnięcia życiowe i przejścia... forum to raczej kiepska scena pokazowa . Mogę się tym podzielić ale to tylko moja dobra wola. Dla Ciebie to głupoty ale takie jest forum. Możesz mieć odmienne zdanie, ale uszanuj zdanie innych. Chyba coś przeoczyłaś w regulaminie forum.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ktoś coś napisze mądrze to cos wam nie pasuje ogarnijcie się

To jest forum, a nie dyktatura Twojej osoby261dZrozum taką prostą zasadę, to będzie wymiana pogląów. Serio liczyłaś na to że wszyscy zrobią aplauz na Twoją pozorną wyższość nad innymi? Serio??
Konto usunięte
Konto usunięte: Apeluję o przyzwoite zachowanie.

Chwilowo jest spokojnie, ale dzięki za przypomnienied83ddc4c :D
Konto usunięte
Konto usunięte: chce się wykazać

PS: Jak chcesz się wykazać, to może zacznij jeże przez ulice przeprowadzać. Tryb przypuszczający pewnie znasz i odczytasz to w zrozumiałym dla siebie kontekście . Pozdro
annalii
annalii
  9 sierpnia 2017

Nie pisze z kimś kto używa brak kultury do kogoś kto pisze na temat a ktoś się źle odnosi do tego komentarza

LostInTheEcho
LostInTheEcho
  9 sierpnia 2017

Łatwo jest oceniać ludzi, z którymi nie miało się do czynienia. Pomaga się dla siebie i zgodnie ze swoim sumieniem, a nie na pokaz. Jestem pewna, że wiele osób mających konto na tym portalu także pomaga. Czy to ludziom, czy zwierzętom. Nie chwalą się tym, bo pomoc się niesie bez zbędnych słów :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 sierpnia 2017

annalii
Pijesz do kogoś konkretnego czy do ogółu forumowiczów?d83dde0a

Konto usunięte
Konto usunięte: kto używa brak kultury do

Przetłumacz, jeśli łaska :crylol: Dzidzia... nie pitol o braku kultury. Taka jesteś kulturalna, a innych uznajesz za gorszych od siebie? Zastanów się trochę.Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Nie chodziło mi o to że się tu wypowiadasz, tylko w jaki sposób to robisz. Taka subtelna różnica, czujesz to czy nie?
Konto usunięte
Konto usunięte: Red właśnie zgłosilam to do moderatora

Poniżasz ludzi wynosząc się ponad wszystkich i jeszcze latasz do moderatorów z pretensjami? :woot:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie życzę żebyś mnie obrażala
.
Tak czytam cały temat od początku do końca....nikt nikogo nie obraził. Ciebie tym bardziej nikt nie obraził. Jesteś mocno przeczulona na tym punkcie. Tak na koniec o tych osiągnięciach: Jestem samodzielna. Nigdy nie miałam zamiaru siedzieć do 40-stki na garnuszku rodziców. Pokój z Tobą.
Konto usunięte
Konto usunięte: Łatwo jest oceniać ludzi, z którymi nie miało się do czynienia.

"Nie oceniajcie a nie będziecie oceniani"d83dde0f Zwykła wzajemność
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to ludziom, czy zwierzętom. Nie chwalą się tym, bo pomoc się niesie bez zbędnych słów :)


Piekna puenta, dająca kropkę nad "i"d83ddc4c
LostInTheEcho
LostInTheEcho
  9 sierpnia 2017

Ja nikogo nie oceniam. A przynajmniej się z tym nie obnoszę. Swoją wypowiedź kierowałam oczywiście do annalii. Urazić też nikogo nie chciałam. Po prostu stwierdziłam...hmm...fakty?

Dziękuję Ci bardzo za uznanie

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nikogo nie oceniam. A przynajmniej się z tym nie obnoszę. Swoją wypowiedź kierowałam oczywiście do annalii.

Niczego Tobie nie zarzucam.. Nadmieniłam tylko o wzajemności.Grunt to wyczucie i elokwencja. Ten sam kierunekd83dde09 Pozdrawiam
LostInTheEcho
LostInTheEcho
  9 sierpnia 2017

Również pozdrawiam d83dde09

Jacek82
Jacek82
  10 sierpnia 2017
...................................
annalii
annalii
  10 sierpnia 2017

Jest dobrze daj mi spokój

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  10 sierpnia 2017

ja jestem zmuszony sie napic po konwersacji z kilkoma idiotami i idiotkami na Fotka bo na trzezwo tego nie zniese

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  10 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami

Lodka, dla ciebie i twojej "ekypy" ku pokrzepieniu serc,
https://www.youtube.com/watch?v=M33OJhWYaxY

PS Amok, dołącz i zanuć jej do ucha
...oleee, ole, ole, oleee, nie damy się, Jadze o nieee...
PS2 "siostro" czekaj cierpliwie, odezwę się

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

annalii
annalii
  12 sierpnia 2017

Głupie teksty masz nanan

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.