Jacek82
Jacek82
  26 lipca 2017 (pierwszy post)
Jak to jest być ćpunem
1 Od kiedy ćpasz
2 jakie środki bierzesz
3 jak to jest być naćpany \ naćpana
4 co czujesz gdy nie jesteś naćpany \ naćpana
5 jakie są relacje z rodziną gdy zacząłeś \ zaczęłaś ćpać
6 chciał byś \ chciała byś coś zmienić w życiu
7 czy przez to że ćpasz rodzina wyrzuciła cię z domu
8 byłeś \ byłaś na odwyku
9 czy masz wrażenie że jesteś już narkomanem
10...........
lHSl
lHSl
  5 września 2017
ula1
ula1: Obyś wytrwał w swoim postanowieniu.


Muszę bo mam początki marskości wątroby alkoholowej , temu się leczyłem i mam zamiar kontynuować leczenie.
:ziober2:
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  5 września 2017

Kogo to obchodzi ?szukasz wspolczucia

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  5 września 2017

Potwierdzam mialem ja :-P:-

JohnTheRevelator
SiudaMa
Posty: 1 (po ~0 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SiudaMa
  26 września 2017

@:

bezfotek
bezfotek
  28 września 2017

nie ćpam
nie ćpiem
nie ćma
nie ciem
ciem?
kapciem...

bezfotek
bezfotek
  29 września 2017
Jozef84
Jozef84: seks (...) niszczy człowieka, upadla.

Może i tak, ale tego niestety jeszcze nie próbowałem i nie miał bym nic przeciwko zmianie tego stanu rzeczy.
Jozef84
Jozef84
  29 września 2017

Nie ma czego próbować, teraz wiem, że nie tak powinny wyglądać relacje damsko - męskie. :D

bezfotek
bezfotek
  29 września 2017
Jozef84
Jozef84: Nie ma czego próbować

Jak byłem młodszy to bawił mnie dowcip o tym, że po co kupować cały browar, kiedy chce się napić piwa. Obecnie chętnie kupił bym ten przysłowiowy browar. Jednak, z biegiem lat szanse na "napicie się piwa" są równie niewielkie co na "zakup browaru".
Jozef84
Jozef84
  29 września 2017

Narazie daruje sobie piwo, też nie warto tego świństwa pić. Tylko czasami ciągnie aby się napić. Chciałbym jakoś wytłumić uczucia ale chyba się nie da.

Jozef84
Jozef84
  29 września 2017

alkhol i seks to zabójcze połączenie. Ciekawi mnie kiedy zapanuje moda na czystość cielesną?

bezfotek
bezfotek
  29 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Jozef84
Jozef84: Narazie daruje sobie piwo, też nie warto tego świństwa pić.

Ja alkoholu nie piję i nie mam z tym żadnego problemu. Problem pojawia się kiedy faktycznie (np. ślub siostry) trzeba się tego alkoholu napić. Wtedy włącza mi się poczucie winy...

Natomiast w tym przypadku "piwo" miało oznaczać sex (popularne zdanie odnośnie sensu małżeństwa: "po co kupować cały browar żeby napić się piwa"). Natomiast browar miał oznaczać małżeństwo.
Swoją drogą ja nawet nie osiągnąłem doświadczenia w zakresie posiadania dziewczyny (+10 doświadczenia d83dde1c i lvl up). Czyli czystość cielesną utrzymałem, ale za to nie ma punktów doświadczenia, a z biegiem czasu dostaje się ujemne punkty za brak podjętych starań na rzecz zmiany statusu (z samotny na zajęty). No chyba, że dobiję do 40 nie zyskując doświadczenia pt. pierwsza randka i wtedy otrzymam odznakę za dziewictwo... czad... Wtedy wykonam sobie certyfikat "starego kawalera" oprawię w ramki i powieszę na ścianie by mnie dołował zawsze kiedy przejdę obok.
Jozef84
Jozef84
  29 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

nie wiem czemu się tak smutasz? Ja bym chciał być zdrowy, realizowałbym swoje marzenia, pracował na własny rachunek, uprawiał sport, spotykał się z kolegami i rodziną. Jakoś do seksu mnie nie ciągnie... może starzej się, a może nie zdaje sobie do końca sprawy z własnych potrzeb.

bezfotek
bezfotek
  29 września 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Jozef84
Jozef84: być zdrowy

hmm... fakt, nie pomyślałem o tym.
To jest ta rzecz której nikt z nas nie docenia i nie wielbi póki jej nie utraci. d83dde14
Jozef84
Jozef84: pracował na własny rachunek
Jozef84
Jozef84: uprawiał sport

To teraz mi głupio, że dla mnie brak kobiety (jedyna rzecz na której mi w życiu zawsze zależało i której nigdy nie mogłem mieć) jest gwoździem do trumny, a inni mogą nie mieć tego co ja mam. d83dde14

Czyli "moja szklanka jest do połowy pusta" choć może jest większa i pojemniejsza niż "szklanki" innych.
Teraz to mi naprawdę głupio.
Z całego serca życzę Ci byś był zdrowy zdobył to czego pragniesz co może i dla większości z nas jest oczywiste.
Jozef84
Jozef84
  29 września 2017

Dziękuję za dobre słowo. :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.