JarekSin
JarekSin
  25 lipca 2017 (pierwszy post)

Kobieta poznaje mężczyznę. Zaczyna się pierwsze testowanie: wygląd, czy wysoki, jaką ma cerę, czy jest zdrowy i przystojny, zapach, jak zareagują na niego koleżanki i rodzina. Później rozmowa, czy coś z tego może dla niej dobrego wyniknąć, a więc pytania o pracę, ile zarabia, czy ma mieszkanie i samochód. Ocenia się jego wydolność finansową oraz perspektywy, czy będzie awansował, piął się po szczeblach kariery? Gdy wszystko gra a samiec jest zainteresowany, zaczynają się „shit testy”, czyli upokarzające zachowania, mające na celu sprawdzenie, czy mężczyzna jest silny psychicznie. Silny odbija piłeczkę mocno i zgrabnie, śmieje się i szydzi z ataków kobiety, a także bezwzględnie reaguje, słaby histerycznie atakuje, jąka się, śmiertelnie obraża, panikuje i zaczyna prosić o kolejne szanse. Bardzo atrakcyjna kobieta szuka kogoś, kto obudzi w niej silne, pozytywne emocje. Słaby mężczyzna budzi obrzydzenie, organizm kobiety wytwarza mieszanke hormonalna hamująca popęd seksualny, taka reakcja ma na celu powstrzymanie kobiety przed stosunkiem seksualnym. Chodzi o to aby nie dać się zapłodnić bo słabe geny dadzą słabe, schorowane dziecko. Większość mechanizmów które nami kierują została w nas jeszcze z naszych najstarszych przodków. W czasach gdy ludzie mieszkali w jaskiniach, a za pożywieniem trzeba było biegać codziennie, ryzykując własnym życiem lub życiem swojej rodziny jeśli się nic nie upolowało, kobieta doskonale wiedziała że tylko naprawdę silny zdrowy samiec może zapewnić przetrwanie jej i potomstwu. Słaby męzczyzna oznaczał pewną śmierć, dlatego nawet dzisiaj mimo że kobieta jest w stanie sama zapewnić sobie byt i to bardzo często na poziomie wyższym niż nie jeden męzczyzna, bezpieczeństwo zapewnia prawo, na celownik i tak brany jest silny samiec. Jednak co oznacza słowo silny obecnie? Oczywiście nie chodzi tutaj o górę mięśni, siła fizyczna obecnie jest nie wiele warta. Ktos mi ubliży i go pobiję? Pójdę do więzienia, będę płacił rentę same kłopoty. Będę zarabiał więcej bo mogę wykonywać cięższą pracę? Praca fizyczna nie jest jakoś świetnie płatna. Silna psychika, no bingooo, oczywiście że tak. W cenie jest facet który nie da sobie wejść na głowę, który nie da się zmanipulować, nie będzie biegał na każde skinienie kobiety, nie pozwoli sie kobiecie traktować jak szmata. Oczywiście jest to sztuka bardzo trudna ponieważ kobiety manipulowanie maja opracowane do prawdziwej perfekcji. Natura wyposażyła je w taki oręż i z niego korzystają. Wie kiedy się uśmiechnąć żeby dostać coś od faceta, wie kiedy się rozpłakać żeby wzbudzić poczucie winy, nałożyć embargo na seks i dołożyć ciche dni jeśli ukochany nie chce kupić teściowej nowych mebli do kuchni. Tutaj możemy wyróżnić te prymitywne kobiety które się obrażą, zrobią awanturę itd oraz prawdziwe drapieżniki, potrafiące po mistrzowsku pociągać za sznureczki, pełna subtelnośc bez ujawniania cienia złych intencji. To dla nich męzczyzna potrafi przepisac swoje mieszkanie bo przecież ,, kochanie przecież wiesz że tylko Ciebie kocham najbardziej na świecie, wiesz w jak okropnej rodzinie się wychowywałam'' Nie jeden męzczyzna stracił wszytsko, bo przeciez jeśli pozbawia się swojego dorobku, dał się złamać, to jest jaki? Słaby. Słyszałem od kobiet historie od których włos się jeżył na głowie, szczenka opadała. Kobiety nieszczęśliwe w swoich małżeństwach potrafiły cierpieć na przewlekły ból głowy, całkowite embargo na sex, ale dla kochanka zmieniały się w dzikie tygrysice, miłośc grecka, lodzik full serwis. Rytualne upokarzanie swojego faceta, robienie kochankowi loda z połykiem , a pozniej celowe doprowadzenie do pocałunku ze swoim facetem. Cóż drogie Panie jak widać nie jesteście takimi słabiutkimi, szlachetnymi istotkami które trzeba bezgranicznie kochać i wspierać. Jeśli jakiś męzczyzna podda się takiej iluzji , szybko znajdzie się w kłopotach. Niestety miłośc to prawdziwe pole bitwy gdzie nie ma miejsca na słabość. Druga osoba nigdy nie da Ci prawdziwego szczęści. Zakochanie to nic innego jak haj hormonalny trwający max 2 lata, jesteś totalnie uje.:cenzura:.y/uje.:cenzura:.a. Tracisz rozum, buduje się krystalicznie czysta wizja drugiej osoby, każdą głupotę, słabe zachowanie drugiej połowki zinterpretujesz na jej korzyść. A kiedy ta osoba odchodzi, za ucięciem noża ten pozytywny stan zostaje ci zabrany i zaczyna się gehenna. Nagle ktoś przez nas kochany jest szmatą, chamem, łajdakiem , suką, ale zaraz zaraz przecież wczoraj mówiłeś/ mówiłaś że kochasz tego człowieka wiec co się zmieniło? Przeciez on jest taki jak zawsze tylko że nas zostawił, dlaczego nagle jest taki zły?

Sarna
Sarna
  25 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ty serio dopiero odkryłes jak działa miłość? Na wszystko jest biologiczne, lub chemiczne wytłumaczenie, nawet wzór chemiczny jest na miłość, to naturalne że tak jest na początku, jestesmy " zaprogramowani" na przetrwanie gatunku tak jak zwierzęta, tyle że my wyewoluowaliśmy.
Miłośc pozwala nam sie łączyć w pary na dłużej, chociaż do samego rozmnażania sie miłośc nie jest potrzebna, ale to umacnia ludzi zwiazek i wtedy bardziej chcą mieć młode tzn dzieci:D
Ale c że co złe uczucie? źle Ci z miłością? nawet jak jest na to wytłumaczenie biologiczne i jest inaczej po kilku latach to co w tym złego?
Ludzie bedą tworzyć rodziny póki natura nie wywinie jakiegos numeru, czasami mi sie wydaję, ze coraz więcej less, gej i innych wynaturzeń jest wokół i że to w cale nie przypadek.

Konto usunięte
Konto usunięte: ez


( osobiście nie przeszkadzają mi, są dla mnie obojętni) żeby zaraz nie zarzucili braku tolerancji ...
irbit
irbit
  25 lipca 2017

Wow hehe dobry tekst taki można by powiedzieć że życiowy. Ale Cię baba zrobiła w ciula ...

irbit
irbit
  25 lipca 2017

Może by zmienić tytuł na Zasady Walki ???

JarekSin
JarekSin
  25 lipca 2017

nie zrobiła, to sa moje szerokie doświadczenia + literatura

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  25 lipca 2017

Trochę racji w tym jest, odkąd mam wywalone na te manipulacje, moje życie jest prostsze :D

Enhancer
Enhancer
  27 lipca 2017

...jbac karac w wolnych chwilach przesladowac.

Enhancer
Enhancer
  27 lipca 2017

...i jeszcze nie wyrozniac...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.