Betti78
Betti78
  19 lipca 2017 (pierwszy post)

...Serce kobiety to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca...

GRADEK83
GRADEK83
  19 lipca 2017

Serce kobiety to studnia bez dna do której mężczyzna przez całe życie wrzuca pieniążki i łudzi się że spełnią się jego złudne marzenia.

KamilkaSa
KamilkaSa
  19 lipca 2017

Serce kobiety jest jak ptak jak zranisz to ucieka
d83dde1e

mrukowski
mrukowski
  19 lipca 2017

Serce kobiety jest jak małe dziecko. Samo czasem nie wie, czego chce?

CuteNinja
CuteNinja
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: szulerskiego umysłu prostackiego samca

Odnoszę wrażenie, że ktoś o "labiryncie subtelności" w sercu nie wyraża się w zaprezentowany sposób.
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  19 lipca 2017

Co Wy, wymyślcie jakaś litanię do serca kobiety? :D

irbit
irbit
  19 lipca 2017

Kolejna biedna dusza okaleczona ??? hmm ciekawe zazwyczaj jesteśmy traktowani w sposób wprost proporcjonalnie do tego jak traktujemy innych oraz tak jak na to pozwalamy. A co do serca kobiet nie będę się wypowiadał gdyż mogę być lekko stronniczy...

RedRiding1978
RedRiding1978
  19 lipca 2017

Nie no, oczywiście masz racje. Wszak nie jest wskazana zmiana retoryki i tutaj tylko mężczyźni mają prawo do "lamentu swej duszy" i kolejnych "ścian płaczu" :)

irbit
irbit
  19 lipca 2017

No tak przecież każdy ma problemy większe mniejsze ale żeby odrazu lamentowac i wrzucać wszystkich do jednego wora ... słabe to trochę

RedRiding1978
RedRiding1978
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: szulerskiego umysłu prostackiego samca


Konto usunięte
Konto usunięte: wrzucać wszystkich do jednego wora


Popraw mnie, bo może się mylę, ale mnie się wydaje, ba, nawet jestem tego pewna, że ona pisze w liczbie pojedynczej. Nie rozumiem czemu odbierasz to do siebie? Mogę się tylko domyślać :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  19 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Serce kobiety to studnia bez dna do której mężczyzna przez całe życie wrzuca pieniążki i łudzi się że spełnią się jego złudne marzenia.




Wrzuć monetę, wrzuć monetę :D Głęboka studzienka, głęboko kopana :))) Jak myślisz, ile czasu zajmie ci zapełnienie taj studzienki? nawet dno jest wybetonowane i dobrze widoczne :)
irbit
irbit
  19 lipca 2017

hmm gdyby to było skierowane tylko do tego mężczyzny czy faceta to ok ale ale samiec to reprezentant gatunku więc dotyczy to Wszystkich hehehe

RedRiding1978
RedRiding1978
  19 lipca 2017

Wyobraź sobie, że słowo "samiec" również odmienia się przez hmmm, przypadki, liczby rodzaje i gatunki i jak w tym przypadku podgatunek :)

irbit
irbit
  19 lipca 2017

hmm doktorat z uszczyplieosc i szczegółowość ☺☺☺

irbit
irbit
  19 lipca 2017

*uszczypliwosc

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.