Kamil90892
Kamil90892
  11 lipca 2017 (pierwszy post)
Powiem Wam Że te kobiety są zmienne jak pory roku raz piszemy normalnie a później coś odbija pomożecie już nie wiem jak działać ?
Avatar użytkownika MafiozMafioz
Posty: 3 (po ~60 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
Mafioz
  11 lipca 2017

Ja mam tak samo . Stary to jest nasza wina .

CuteNinja
CuteNinja
  11 lipca 2017
Kamil90892
Kamil90892: piszemy normalnie

Może spróbuj zmniejszyć czcionkę.
Kamil90892
Kamil90892: Powiem Wam

No ale dzięki za info. Będziemy to mieć na uwadze.
Avatar użytkownika MafiozMafioz
Posty: 3 (po ~60 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
Mafioz
  11 lipca 2017

W moim przypadku to za dózo sobie pozwalam

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  11 lipca 2017

Też nie raz miałem taką sytuację, przejmowałem się tym, chciałem jakoś załagodzić to wychodziło 10x gorzej. A potem stwierdziłem, że szkoda moich nerwów i po prostu takie jazdy olewałem. I okazało się coś ciekawego, że wtedy samo jej przechodziło a nieraz nawet potrafiła przeprosić. Nie mam pojęcia czemu tak jest, może to jakaś forma testowania naszego charakteru. Już nie wnikam, jestem zmęczony tymi wszystkimi gierkami.

Jacek82
Jacek82
  11 lipca 2017
Nie trzeba tu tęgiej głowy i działań , napięcia łagodzi się stonowaną rozmową ! , próbuj się dowiedzieć co jest przyczyną tej nagłej zmiany w rozmowie , możesz dopisać czy np to z mojej winy ? , trzeba być przygotowany na różne rozmowy i różne zmiany w rozmowach i nie traktuj tego jako gierki i nie okazuj złości nawet jeśli ona jest w tobie i chciał być pocisnąć to nie rób tego bo to tylko pogorszy , wszystko na spokojnie .
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  11 lipca 2017

A to ci nowina d83dde01 . Nie walcz z tym to jest jak zburzone morze które po czasie się uspokaja .

irbit
irbit
  11 lipca 2017

hehe tylko kobieta potrafi wybaczyć facetowi NAWET JAK TO NIE JEGO WINA - to jest cud natury, albo jej psikus

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  11 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest cud

Kobiety są pamiętliwe i nawet piekło nie zna furi zdradzonej kobiety
irbit
irbit
  11 lipca 2017

sam Lucek się ich furi obawia bahaha

MadziaWawa
Posty: 32 (po ~480 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 11026
MadziaWawa
  11 lipca 2017

nie ma nic gorszego niż facet który co chwile wypytuje czy zrobił coś źle albo przeprasza za każdą pierdołę
serio to bardziej irytujące od napaleńców co po paru zdaniach chcą zdjęcia twoich stópek :D

irbit
irbit
  12 lipca 2017

Padłem ... Po tych sfochowanych stopkach d83dde1c

Sarna
Sarna
  12 lipca 2017
Kamil90892
Kamil90892: już nie wiem jak działać

szybko, czym wiecej będziesz się czaił przez kabelki, tym wieksze prawdopodobieństwo, zę zaczniecie się sobą nudzic, nie jestem za pisaniem miesiącami przez kable, do tego jak inne osoby wpierdzielają się i wychodzi z tego domowe przedszkole, faceci niektórzy tu zachowują się jak dzieci, żadnych konkretnych decyzji, wchodzą w tyłek każdej babce a one i tak mają to gdzieś, nie szukaj tez babki z drugiego koca Polski, bo po co?
wyobraź sobie ze wokół Ciebie też są faje kobiety.
Życie może być proste, to my sobie wszystko utrudniamy.
GRADEK83
GRADEK83
  12 lipca 2017
Kamil90892
Kamil90892: już nie wiem jak działać

Pamiętaj nie możesz być delikatny jak BABA

Działaj z zastanowieniem jak przyczajony tygrys ukryty smok

A jak to nie poskutkuje weź sprawy w swoje ręce i działaj przez zaskoczenie raz a solidnie...

Albo zrób jej dzieciaka i cieszcie się z 500+ XD Gorzej jak cie o alimenty pozwie wtedy jesteś w czarnej ..
GRADEK83
GRADEK83
  12 lipca 2017
Sarna
Sarna: faceci niektórzy tu zachowują się jak dzieci, żadnych konkretnych decyzji, wchodzą w tyłek każdej babce a one i tak mają to gdzieś

Anal jest do dupy :nie: :ninja: :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.