Miszaa23
Miszaa23
  9 lipca 2017 (pierwszy post)

Hej potrzebuje jakies fajne cytaty na tatuaz :)

tibauld
tibauld
  9 lipca 2017

Jestem zwykła i szara, to się wydziaram...

CuteNinja
CuteNinja
  9 lipca 2017

Polecam.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  9 lipca 2017

" dum spiro, spero " d83ddc4d Ale nawiasem mówiąc tatuaż ma wyrażać Ciebie, więc sam powinieneś wiedzieć co chcesz nosić i pokazywać wszem i wobec. Tatuaż to coś czego nie zmyjesz na drugi dzien. Sam poszukaj samego siebie i waraź to cytatem który najlepiej opisuje Ciebie270c

tibauld
tibauld
  9 lipca 2017

Choroba cywilizacyjna. Jak nie masz czym wyrazić samego siebie, zrób sobie tatuaż. Dobrze, że Mozart czy Chopin nie wpadli na taki pomysł.
Parę lat temu, może i to był jakiś sposób na oryginalność, teraz każdy głupek się wydziarał. Z drugiej strony to dobrze, sami się ze swoim rozumem nie ukrywają.
Poczuć się fajnie, bo ma się trochę tuszu pod skórą, płycej już myśleć się nie da.

GRADEK83
GRADEK83
  10 lipca 2017

Do wyboru do koloru :ziober2:









GRADEK83
GRADEK83
  10 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Choroba cywilizacyjna. Jak nie masz czym wyrazić samego siebie, zrób sobie tatuaż. Dobrze, że Mozart czy Chopin nie wpadli na taki pomysł. Parę lat temu, może i to był jakiś sposób na oryginalność, teraz każdy głupek się wydziarał. Z drugiej strony to dobrze, sami się ze swoim rozumem nie ukrywają. Poczuć się fajnie, bo ma się trochę tuszu pod skórą, płycej już myśleć się nie da

Ostatnio laskę widziałem z daleka i się zastanawiam gdzie ona się tam ubrudziła jak podeszła bliżej okazało się że miała tatuaże wyglądała z daleka jak uświniona czymś :/ Nienawidzę tatuaży dawniej mieli ja więźniowie albo marynarze lub kolesie z wojska tego Ludowego .... A u kobiet nie było w cale... a teraz jakieś motylki kwiatki imiona dzieci ukochanych zdarło tych ludzi na ryj
I to przekonanie zrobię sobie tatuaż będę COOL
tibauld
tibauld
  10 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dawniej mieli ja więźniowie albo marynarze lub kolesie z wojska tego Ludowego

Oznaczało to mniej więcej tyle, że do tych ludzi nie podchodź.
Konto usunięte
Konto usunięte: A u kobiet nie było w cale... a teraz jakieś motylki kwiatki imiona dzieci ukochanych zdarło tych ludzi na ryj


Teraz sobie robią nad pośladkami, na udach, na cyckach czy obojczykach. Dla mnie to wiocha i ohyda. Na obojczykach to kiedyś więźniarki w obozach koncentracyjnych podobno miały.
I to wyrażanie siebie przez głupotę. To brzmi tak żałośnie jak nie wiem. Lub podkreślenie, że tatuaż zaznacza jakieś ważne wydarzenie w życiu lub jest związana z kimś bliskim. A gdzie się podziała ludzka pamięć i głowa?
Konto usunięte
Konto usunięte: I to przekonanie zrobię sobie tatuaż będę COOL


Człowiek to jednak zwierzę stadne, a co za tym idzie głupie. Nie rozumiem tej mody na trochę tuszu w sobie. To żaden wyznacznik wartości. A wiele bab jest bardzo płytkich i bezmyślnych stąd te całe stada w tatuażach. Myślą, że w ten sposób można wyróżnić się z tłumu.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  10 lipca 2017

omg przeciez to wiocha

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 lipca 2017

Wszem i wobec powiało tolerancją :crylol:

MadziaWawa
Posty: 32 (po ~480 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 11026
MadziaWawa
  11 lipca 2017

robienie sobie sentencji łacińskich w postaci tatuażu to największa płycizna intelektualna
dziarać się aby dziarać w imię mody i trendów to jak faceci w warszawce połowa ma rekawki a na nich gwiazdki i kwiatki to prawie tak miałkie jak trybale u napakowanych osiedlowców z piwnym brzuszkiem

jak już chcecie robić tatuaż wysilcie mózgownice zaprojektujcie coś wstepnie sami albo zróbcie coś związanego z symboliką co jest dla was czymś prywatnym wiąże się np z waszymi pasjami/zainteresowaniami a nie walicie na siebie byle gówno jak znaczki nieskończoności i gotycką czcionkę

Kaczor1987
Kaczor1987
  11 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A może tak "Każda kobieta leci na kasę, samochód i ciało" . d83dde04

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  11 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Choroba cywilizacyjna. Jak nie masz czym wyrazić samego siebie, zrób sobie tatuaż.

Nie radykalizujmy. Dziara jest często monumentem myślowym lub bardzo ładną ozdobą manifestującą coś znaczącego dla danej osoby. Oczywiście istnieje mrowie ludzi, którzy robią to, bo jest modne i co będzie miał/miała wytatuowane staje się sprawą drugorzędną. Tatuaż tatuażowi nierówny, zatem nie powinieneś gardzić tak nienawistnie każdym napotkanym zjawiskiem "posiadania trochę tuszu pod skórą" :D
Podejmujesz wyzwanie?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  11 lipca 2017

Jeszcze coś mi wpadło do głowy :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, że Mozart czy Chopin nie wpadli na taki pomysł.

A weźmy takiego wąsacza, Einsteina abstrahując od muzyków. Gdyby wytatuował sobie e=mc2, a nawet cholibka na czole, wówczas uznałbyś to również za przejaw obłędu? :D
Podejmujesz wyzwanie?
tibauld
tibauld
  12 lipca 2017
Eldim
Eldim: Nie radykalizujmy.

My nic razem nie zrobimy, nawet radykalizować nie będziemy.
Eldim
Eldim: Dziara jest często monumentem myślowym lub bardzo ładną ozdobą manifestującą coś znaczącego dla danej osoby.


A w 99 procentach oznaką chwili i głupoty.
Eldim
Eldim: Oczywiście istnieje mrowie ludzi, którzy robią to, bo jest modne i co będzie miał/miała wytatuowane staje się sprawą drugorzędną.


A ja jestem za tym, że trzeba szanować swoje ciało i ....(co się może domyślisz ).
Eldim
Eldim: Tatuaż tatuażowi nierówny, zatem nie powinieneś gardzić tak nienawistnie każdym napotkanym zjawiskiem "posiadania trochę tuszu pod skórą" :D


Trochę farbki farbce nierówny, ciekawe. Ja tam widzę zawsze to samo.
Mogę sobie gardzić i nienawidzić co sobie chcę. Jak jesteś taki liberalny, to uznajesz każde zdanie. Jeśli wiesz co to słowo oznacza. :(
Eldim
Eldim: A weźmy takiego wąsacza, Einsteina abstrahując od muzyków. Gdyby wytatuował sobie e=mc2, a nawet cholibka na czole, wówczas uznałbyś to również za przejaw obłędu? :D


Akurat jestem pewien, że na taki pomysł by nie wpadł. Wszakże miał w życiu bardziej kreatywne zajęcia i się mu aż tak nie nudziło. Poza tym był indywiduum, nie stadkiem latającym za byle jaką gównomodą.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.