GRADEK83
GRADEK83
  3 lipca 2017 (pierwszy post)

Czy człowiek posiada wolna wolę, czy też żyje zgodnie z jakimś przeznaczeniem?
Czy człowiek rodzi się dobry czy zły?
Jaki jest rodowód dobra i zła na Ziemi i dlaczego istnieje więcej zła niż dobra?
Co jest przyczyną niepowodzeń nękających ludzkość?
Dlaczego złemu człowiekowi często dobrze się wiedzie, kiedy uczciwy ma przeważnie kłopoty?
Dlaczego Beatka pyskuje?

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

akurat Tate bardzo kocham

RedRiding1978
RedRiding1978
  7 lipca 2017
Jozef84
Jozef84: widzialna dla Boga, ale dla mnie Tata to moj wzor, nikt go nie zgenebi


Nikt poza Tobą tym Twoim mękoleniem o Szopenie :)
Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

haha Szopena lubie, ogoolnie lubie muzyke klasyczna, mega fajne Vivaldi albo Bethoven

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

nie pieprza glupot a graja

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

lubie pianino uspokaja mnie, moja siostra na nim grala chocizby do elizy

RedRiding1978
RedRiding1978
  7 lipca 2017
Jozef84
Jozef84: do elizy


To Ty wzdychasz w upalną, letnią, gwieździstą noc, a utwór nosi tytuł "Dla Elizy" :) Prawie robi znaczną różnicę :) Może dla mnie coś "stworzysz" nowego ?:)
Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

dobra jezioro labedzie? pasi

RedRiding1978
RedRiding1978
  7 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ojej i ja będę jako baletnica :) Się normalnie rozmarzyłam:D Prawie jak Ty :D Józek ja już pędzę DO Ciebie- światłowodem, wiem mam o przebycia długą drogę :)

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

haha mendo :) Ty polec mi jakas muze

RedRiding1978
RedRiding1978
  7 lipca 2017

Ja jestem dzisiaj po bezsennej nocy, mam "stany lękowe: a ty mi tutaj mendo z wysokim "C" wyskakujesz?! Zaraz zobaczysz niezidentyfikowane obiekty latające :D idę dalej spać a ty bądź cicho i pilnuj żeby szpilka na podłogę nie spadła :D

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

haha czytalas o NOLu :) ale stany lękowe ja znam, bardzo dobrze

RedRiding1978
RedRiding1978
  7 lipca 2017

To Ty znasz. Wybacz, ale nie wszyscy mają tak rozległe znajomości i kontakty towarzyskie jak Ty :)

Sarna
Sarna
  7 lipca 2017

Tak stworzył, sam zaczął topiąc wszystkich tych, którzy nie byli po jego stronie, wybrał sobie tylko swoich przydupasów a reszta w piździec.

Sarna
Sarna
  7 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

aaaa.. jeszcze pytanią są.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy człowiek rodzi się dobry czy zły?

nie wiem.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy człowiek posiada wolna wolę, czy też żyje zgodnie z jakimś przeznaczeniem?


zawsze będę to powtarzać.
Życie to odpowiednik twoich decyzji, nie wierzę w przeznaczenie, los itd.. jedynie wierzę w przypadki i nasze wybory.
Konto usunięte
Konto usunięte: Co jest przyczyną niepowodzeń nękających ludzkość?


bo podejmują złe decyzje, są leniwi i bardzo podatni na wpływ innych, dają sobą manipulować.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego złemu człowiekowi często dobrze się wiedzie, kiedy uczciwy ma przeważnie kłopoty?

w zyciu trzeba być czasem chamem żeby sobie poradzić, nie ciągle i codziennie dla wszystkich, ale jak będziesz zawsze przebrzydle miły dla wszystkich, kiedyś ktoś to wykorzysta.
RedRiding1978
RedRiding1978
  7 lipca 2017
Jozef84
Jozef84: haha mendo :) Ty polec mi jakas muze


Polecam :)

https://www.youtube.com/watch?v=IELSg25_6Rg
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.