fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017 (pierwszy post)

Wiecie o tym że każdy wasz ruch i czyn na Fotce jest obserwowany przez tajne służby Polskie ? Jesteście śledzeni i obserwowaniu i to nie od dziś . .

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Mumandson
Mumandson
  20 czerwca 2017

Dobrze wiesz, ze masz schizofrenie, wez lekarstwa. (:

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze wiesz, ze masz schizofrenie, wez lekarstwa.


Bardzo śmieszne ;D Jestem zdrów jak rybka moja droga , nawet nie wiem co to jest za choroba , ale spoko ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze wiesz

Ty dziku ty ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Mumandson
Mumandson
  20 czerwca 2017

Kiedys pisales tu na forum, ze masz schizofrenie. Tyle, ze zdjecia miales dodane.

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedys pisales tu na forum, ze masz schizofrenie. Tyle, ze zdjecia miales dodane.

Nadal bym miał, gdyby mi moderator nie usunął , przez dodanie tematu

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Mumandson
Mumandson
  20 czerwca 2017

No to jak w koncu najpierw pisales, ze masz schizofrenie teraz, ze nie?

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jak w koncu najpierw pisales, ze masz schizofrenie teraz, ze nie?

Piszesz książkę ?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Mumandson
Mumandson
  20 czerwca 2017

Moze. (;

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze. (;

Morze jest na Zachodnio Pomorskim

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

turris
turris
  21 czerwca 2017

Nawet jesli to prawda to co?przeciez kazdy tu moze wejsc i sobie posledzic co kto pisze... od menela do prezydenta. A jesli chodzi o prywatne wiadomosci i zachowania to nawet dobrze. Jesli ma to na celu walke np. z terroryzmem, pedofilia czy agresja. Kazdy portal powinien byc inwigilowany pod takim katem. Bac sie powinien ten, ktory ma cos do ukrycia.

marc88
marc88
  22 czerwca 2017

A wiesz że każdą rozmowę telefoniczną mają możliwość podsłuchiwać służby USA z prezydentem na czele? Dlatego jak będziesz następnym razem rozmawiać przez telefon to pozdrów podsłuchującego cię prezydenta USA.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 czerwca 2017

Poziom inwigilacji społeczeństwa jest bardzo wysoki. Nie mówię tylko o internecie, ale i o wspomnianych wcześniej telefonach czy choćby ilości kamer instalowanych na mieście. Czy to dobrze? W teorii takie działania mają zwiększyć bezpieczeństwo (i może poniekąd rzeczywiście je zwiększają), jednakże mnie się zdaje, że finalne ta droga prowadzi do sytuacji podobnej, która to opisał George Orwell w książce rok 1984, czyli kontrola totalna.

Podejmujesz wyzwanie?
LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  23 czerwca 2017

SKW nas siedzi d83dde31

szymontir
Posty: 178 (po ~316 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 9
szymontir
  23 czerwca 2017
Eldim
Eldim: Poziom inwigilacji społeczeństwa jest bardzo wysoki. Nie mówię tylko o internecie, ale i o wspomnianych wcześniej telefonach czy choćby ilości kamer instalowanych na mieście. Czy to dobrze? W teorii takie działania mają zwiększyć bezpieczeństwo (i może poniekąd rzeczywiście je zwiększają), jednakże mnie się zdaje, że finalne ta droga prowadzi do sytuacji podobnej, która to opisał George Orwell w książce rok 1984, czyli kontrola totalna.

To co w takim razie z terroryzmem? Gdyby tak było to by USA potrafiło przewidzieć ataki terrorystyczne - raczej. Ale kto wie. Technika i terrorystów się polepsza, a stać ich na to pieniężne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.