fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 czerwca 2017 (pierwszy post)
Ludzie bez twarzowi, czym się sugerujecie pisząc bez zdjęć na forum i kim wogóle jesteście ?
Wstydzicie się pokazywać swojej twarzy , czy próbujecie poderwać młodsze pokolenie , co najmniej 30 lat młodsze od was , bo za pewne nie macie 2x lub 3x lat Wydaje mi się że jesteście co najmniej po czterdziestce lub pięćdziesiątce i to nie jest fer według was ,a przedewszystkim dla ludzi realnych , bo wy okłamywujecie nas. Przestańcie się masturbować patrząc na zdjęcia użytkowników którzy są pozytywnie zweryfikowani na fotce i przestańcie robić zamieszanie i ból na forum.
Bądźcie realni a nie anonimowi , anonimów nie ma i nigdy nie było ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 czerwca 2017

To te slynne gorzkie zale ?

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  19 czerwca 2017

Moderato , przyjaciel bez twarzowych anonimów na forum fotka , śmieszne jest to że wykasował mi zdjęcia i dał blokadę ;D Otrzymujesz blokadę na dodawanie zdjęć. Koniec blokady 2017-06-20 00:17.
FotkaTeam · 17 minut temu
FotkaTeam
Twoje zdjęcie zostało usunięte, ponieważ nie posiadasz w swoim albumie fotki przedstawiającej dobrze widocznej twarzy.

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 czerwca 2017

Przeciez to ludzi bez wykszlacenia i szsans na zarobienia na gwiazdke xd

KubaZajec
wpis jest ukryty
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  20 czerwca 2017

Banowac, no co jest?

Sarna
Sarna
  20 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
fristajla
fristajla: Bądźcie realni a nie anonimowi , anonimów nie ma i nigdy nie było ;)

Moze chcą być realni, tylko w świecie realnym a nie wirtualnym, póki fotka prl nie zmusza do posiadania fotek na profilu, mogą sobie ich nie mieć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.